ایالات متحده فدرال رزرو در زمان دراماتیک گام یکشنبه برش معیار نرخ بهره نزدیک به صفر است. این پیام را به سرمایه گذاران: ما درک می کنیم که اقتصاد رو به کاهش است به شدت. ما در آن است. وجود دارد هیچ اشاره ای به کلمه “R” اما به طور مشابه مراحل تهاجمی گرفته در طول 2008-2009 رکود است. فدرال رزرو نیز می گوید آن را خرید 700 میلیارد دلار در خزانه و اوراق قرضه وام مسکن به طور موثر با اضافه کردن یک بزرگ, پاشیدن منی از WD-40 به چرخ دنده های سیستم مالی است. “ما امیدواریم که فدرال رزرو در مقابل حوادث, نه به ذکر است بانک های مرکزی دیگر, هل اقتصاد در مسیر درست” آدم پوزن, رئيس جمهور از پترسون موسسه بین المللی اقتصاد آسوشیتدپرس گفت. اما بازارهای بورس در آسیا و اروپا سقوط شنبه.

2. جهانی کاهش یکشنبه: در اروپا و آمریکا و بخش هایی از آفریقا و جنوب شرق آسیا سفر, محدودیت رشد در حالی که مدارس, میله, رستوران ها, سینما بسته شد و خانه عبادت رفت و آنلاین. به طور فزاینده استراتژی کاهش در حال به تصویب رسید – و تنظیم دیجیتال در محل کار و اطاق درس. روز دوشنبه آلمان مرزهای خود را بسته با پنج نفر از 9 کشور جهان است. در ایرلند بارها و بارها دستور داده شد بسته شده و حتی برای روز سنت پاتریک روز سه شنبه. مراکش به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی. با عفونت های جدید رو به کاهش و در آسیا و اروپا در حال ظهور است به عنوان آخرین خط مقدم مبارزه با COVID-19. حدود 100 میلیون اروپایی بودند محدود به خانه های خود را به عنوان ملی مستندات پخش شده است.

در ایالات متحده فرمانداران کالیفرنیا, ایلینوی, ماساچوست و اوهایو این هفته گفت: بارها به نزدیک و رستوران ها به خدمت تنها takeout. نایک و اپل در حال بسته شدن خود را از فروشگاه های ایالات متحده در حالی که دیگر خرده فروشان مانند Walmart, کاهش ساعت. شهر نیویورک خواهد شاتر این کشور بزرگترین سیستم مدارس عمومی یکشنبه, ارسال بیش از 1.1 میلیون کودک در خانه است. مسافران بازگشت به ایالات متحده با آن مواجه ساعت-انتظار طولانی برای پزشکی نمایش. درایو-از طریق آزمایش در ایالات متحده است که انتظار می رود به گسترش این هفته درس های آموخته شده از کره جنوبی.

3. دموکرات بحث: دو پیشرو دموکراتیک نامزد مشترک این مرحله به تنهایی برای اولین بار یکشنبه شب و ارائه شده به طور چشمگیری متفاوت رویا و تصوراتی از رهبری به یک ملت با تمرکز بر سلامت و ایمنی خود و عزیزان. بسیاری از رای دهندگان به دنبال اطمینان و قاطع عمل است. معاون سابق رئیس جمهور بایدن متعهد به استقرار نظامی آمریکا برای کمک به کاهش تلاش و هشدار داد که فدرال دریافت بسته کمک مالی ممکن است لازم باشد. ایالت ورمونت برنی ساندرز به نام برای مالیات بر ثروتمندان و استدلال کرد که دولت اجرای بیمه سلامت سیستم خواهد پاسخگویی سریعتر به یک بحران بهداشتی. آقای بایدن ساخته شده و اخبار توسط ارتکاب به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا. آقای ساندرز گفت: “در تمام احتمال” انجام همان. اکثر تحلیلگران به شب به آقای بایدن که میانه رویکرد به نظر می رسد ساخته شده برای یک کشور به دنبال یک steadying دست.

پیتر بخوانید میلر از طریق AP

آن را یک بازی بیشتر را از اینجا دریافت کنید. بازیکنان NFL مورد تایید جدید قرارداد کار یکشنبه با 17 بازی فصل حقوق بالاتر افزایش فهرستی از اندازه و بزرگتر بازنشستگی. بالا, Kansas City Chiefs جرثقیل Nnadi جشن پس از سوپر باول 54 Feb. 2, 2020 در میامی گاردنز فلوریدا.

نگاه به آینده

دوشنبه, مارس 16

عدالت بازبینی: اولین کلیسای کاتولیک رسمی محکوم در آمریکا بیش از پوشش تا سوء استفاده جنسی از کودکان توسط کشیشان را به یکی دیگر از دادگاه روز شنبه در فیلادلفیا. در سال 2012 مورد Msgr. William J. لین بود به زندان فرستاده شده برای سه سال.

و در فرانسه یک دادگاه در انتظار صدور حکم در مورد یک کشیش سابق متهم به سوء استفاده از نمرات پیشاهنگی پسر بیش از چند دهه حتی اگر سلسله مراتب کلیسا آگاه بود از شکایت.

سهشنبه, مارس 17

جو بایدن دوباره ؟ چهار متحده (فلوریدا, ایلینوی, اوهایو و آریزونا) برگزاری انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند ، نظر سنجی به نفع معاون سابق رئیس جمهور در هر دولت است. سناتور. برنی ساندرز نیاز ناراحتی برنده یا دو به دوباره بجای اول برگشتن در نماینده مسابقه.

پنج شنبه, مارس 19

بهار می رسد. در نیمکره شمالی اعتدال بهاری نشانه یک نقطه عطف در این سال که روز و در نهایت رشد طولانی تر است. آن شروع می شود قبل از آن (چند دقیقه) از آن در گذشته 124 سال گذشته کشاورز سالنامه.

سخاوت دیده بان

کریس بارنز از طریق Facebook

افسر مایکل رودخانه از Goldsboro, North Carolina police department اقدام به خرید یک زن بی ناهار در تاریخ 11 مارس سال 2020 و خود می پیوندد.

ما همه آن را انجام داده: رانده گذشته یک panhandler کسی که با یک نشانه و یا یک فنجان.

افسر مایکل رودخانه از گوولدزوو اداره پلیس در کارولینای شمالی راند گذشته یک بانوی با این پیام بر روی تی شرت: “بی خانمان. سریعترین راه برای تبدیل شدن به یک هیچ کس.” اما وجدان خود را کشیده در او. و او رفت و برگشت.

“خدا آن را در قلب من به او ناهار” 29 ساله و افسر با سی ان ان گفت. “برگشتم و او به من ‘آیا شما خوردن امروز؟’ و او گفت: “نه.”” یک رهگذری Cassie لی پارکر جامعی یک عکس از این دو های پیتزا های کنار جاده و دوست پسر او نوشته شده و آن را در Facebook. این عکس به اشتراک گذاشته شده 5,000 بار.

شاید بیشتر قابل توجه است که با دادن یک وعده غذای رایگان شد افسر رودخانه ها هدیه ای از زمان و ارتباط انسانی ، او در آنجا ماند و صحبت کردم و می دانم که شناسایی خودش را به عنوان میشل. به افسر رودخانه او کسی. به عنوان مثال او ستایش صدها نفر در Facebook. “هنگامی که شما در میان هرج و مرج کوچک و در عین حال نوع حرکات مانند این به شما اطمینان بشریت وجود دارد” نوشت: Abhay Kulkarni.

گوهر پنهان

خود را شروع هفته اخیر داستان که الهام بخش نظارت بر خوانندگان:

چیزی است که انسان’: ستاد مبارزه با ویروس باعث نادر وحدت

دزدکی حرکت کردن پیش نمایش

در امشب روزانه Edition, سازمان دیده بان برای ما داستان در مورد هری پاتر کوییدیچ به عنوان یک مسیر به اوگاندا برابری برای زنان است.

در نهایت چک کردن مانیتور را انتخاب داستان از روز جمعه فقط اشتراک روزانه Edition:

  1. منحنی یادگیری: چگونه مدارس در سراسر جهان در حال مقابله با کروناویروس چالش
  2. چرا زمینه مسائل در coronavirus بحران
  3. چرا coronavirus هرج و مرج ممکن است نگه دارید پوتین در دفتر تا 2036
  4. 2000 مایل و یک انتخاب دشوار: پناهندگی در گواتمالا و یا رفتن به خانه ؟
  5. بهشت از دست داده ؟ توسعه دهنده اندازه S. C. جزیره برای اکوتوریسم

این یک تست بتا – یک آزمایش با اوایل صبح روز دوشنبه به روز رسانی اخبار. لطفا به ما بازخورد خود را از طریق لینک زیر و به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنم. با تشکر از شما!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im