دوشنبه, طلوع جلسه: که آیا آمریکایی ها اعتماد به منجر شود ؟

به عنوان ایالات متحده coronavirus موارد افزایش اعتماد به رئیس جمهور تهمت لغزش است. جدید واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی از رای دهندگان ثبت شده نشان می دهد آقای ترامپ هنوز هم جلوتر از جو بایدن وقتی پرسید که آیا شما اعتماد به رسیدگی به اقتصاد است. اما آقای ترامپ مسیرهای بایدن بر اعتماد در دست زدن به coronavirus شیوع روابط و جرم و جنایت. بیست و یک ایالت رسید رکورد جدید برای COVID-19 موارد این هفته است. با 105 روز تا انتخابات نوامبر این نظرسنجی می یابد آقای تهمت کمبود اعتماد متمرکز شده است در کشورهای که در آن coronavirus موارد در حال افزایش است به شدت از جمله فلوریدا و تگزاس و آریزونا و گرجستان است. آقای ترامپ رهبری دو رقمی در این کشورها است اما این نظرسنجی نشان می دهد که آقای بایدن با اندکی استفاده در حال حاضر. ملی آقای بایدن دارای 20 نقطه رهبری بر این مسئله است. آقای ترامپ گفت: آمریکا چهره ویروس “embers” و “شعله” اما اصرار داشت “آن را به ناپدید می شوند و من به شما راست” در ستیز مصاحبه با “فاکس نیوز یکشنبه.” در سطح جهانی برخی از کشورها در حال حرکت به سمت محدودیت.

2. فدرال در مقابل اجرای قانون محلی است. پورتلند اورگان در حال ظهور به عنوان یک آزمون برای چگونه برای جلوگیری از خشونت شهری شد. فدرال و ایالتی و محلی سیاستمداران درگیر در این آخر هفته پس از فدرال و ماموران اجرای قانون محلی نقل مکان کرد و در برابر خشونت آمیز معترضان در پورتلند اورگان است. ماشین پلیس شد تخریب و اتحادیه پلیس ساختمان روشن شد در آتش سوزی شنبه شب. شهردار گفت: ماموران فدرال در حال تشدید تنش ها در پورتلند است که دیده می شود نزدیک به دو ماه از شبانه اعتراضات پس از کشتن جورج فلوید. “ما در حال تلاش برای کمک به پورتلند صدمه دیده است نیست آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه. “رهبری خود را برای سه ماه از دست داد کنترل از آنارشیست ها و آشوبگران. … ما باید حفاظت از اموال فدرال و مردم ما….” قانونگذاران دموکرات در روز یکشنبه با صدور نامه ای به دنبال تحقیقات فدرال “به استفاده از فدرال, سازمان های اجرای قانون … به سرکوب متمم اول قانون اساسی محافظت فعالیت در واشنگتن دی سی پرتلند و دیگر جوامع در سراسر ایالات متحده است.”

3. این ‘وجدان کنگره است.’ آخر این هفته مشخص شد اذکار Rep., John Lewis, درگذشت جمعه و آخرین بازمانده از شش مدنی که سازمان 1963 مارس در واشنگتن زمانی که کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور به “من رویایی دارم” سخنرانی. آقای لوئیس حمایت بدون خشونت اعتراض بود اما او اغلب مقابله. او معروف مورد ضرب و شتم توسط پلیس در شهر سلما در ایالت آلاباما در طول یک سال 1965 مارس و دستگیر شد 45 بار در طول عمر خود در حالی که نشان دادن برای عدالت اجتماعی است. آقای لوئیس به دست آورده دو حزبی احترام در واشنگتن جایی که برخی نام او را “وجدان کنگره است.” او پرشور قهرمان لیبرال و اغلب از دست دادن باعث می شود. گرجستان کنگره بود که سخاوتمندانه با زمان خود ملاقات و حمایت از فعالان از سراسر کشور است. او از آنها خواست تا “خوب مشکل” و “در راه دریافت کنید.”

رویترز/احمد Jadallah

یک ماموریت به نام امید. اولین تلاش امارات متحده عربی برای رفتن سیارات برداشته از ژاپن یکشنبه در هفت ماه سفر به مریخ است. مردم به تماشای راه اندازی بر روی صفحه نمایش در Mohammed bin Rashid مرکز فضا در دبی, جولای 20, 2020.

نگاه به آینده

دوشنبه, جولای 20

به موقع داد. سیاه, عدالت اجتماعی سازمان دهندگان و فعالان اتحادیه کارگری در حال برنامه ریزی کوتاه (8 دقیقه) اما گسترده اعتصاب برای زندگی در بیش از 25 شهرهای ایالات متحده در ظهر. در میان خواسته های کلیدی: دستمزد بالاتر و کسب اجازه برای تشکیل اتحادیه های کارگری برای حمایت از بهبود مراقبت های بهداشتی مرخصی استعلاجی و مزایای دیگر.

کنگره آمریکا می رود بازگشت به کار: پس از دو هفته تعطیلی مجلس و سنا بازگشت به کار با عمده قانون انتظار از جمله آینده به توافق در مورد دیگر همه گیر اقتصادی امداد بسته است. انتظار خواه امداد لایحه ای را برای معرفی در مجلس سنا این هفته است.

سه شنبه, جولای 22

Reimagining پلیس قسمت دوم. مینیاپولیس منشور کمیسیون می شنود عمومی شهادت یک پیشنهاد برای از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس و جایگزین کردن آن با یک سازمان جدید است. یک جلسه اولیه بود هفته گذشته برگزار شد

چهار شنبه, جولای 23

بیس بال می گرداند. این است که در روز افتتاحیه لیگ اصلی بیس بال. هر تیم بازی خواهد کرد 60-بازی برنامه به طور کامل در برابر تیم های خود را در منطقه جغرافیایی محدود کردن سفر است.

چین ماموریت مریخ. چین است که انتظار می رود برای راه اندازی آن Tianwen-1 مدارگرد مریخ و مریخ نورد امروز اگر چه هیچ تاریخ راه اندازی رسمی اعلام شده است. مریخ مدارگرد حامل هفت علوم کامپیوتر و طراحی شده است به کار برای یک مریخ سال و یا 687 زمین روز.

پنج شنبه, جولای 24

عدالت به تاخیر افتاد. یک حکم است که انتظار می رود در دادگاه سابق نازی ها اردوگاه گارد برای همدستی در قتل بیش از 5000 نفر در طول جنگ جهانی دوم است.

شنبه, جولای 26

بسکتبال باز می گرداند. به WNBA فصل باز می شود با یک نژادی پیام عدالت. بازیکنان داده شده است گرم کردن پیراهن با کلمات “Black Lives Matter” و “می گویند نام او” در پشت در کنار Breonna تیلور نام.

سخاوت دیده بان

رویترز/Shafiek Tassiem

داوطلبان از SA برداشت و سرآشپزها با شفقت دست کردن بسته های مواد غذایی در Eikenhof آفریقای جنوبی و نه شهرهای دیگر در تجلیل از ماندلا در آفریقای جنوبی 18 ژوئیه سال 2020 است.

آفریقای جنوبی افتخار نلسون ماندلا در روز شنبه با 67 دقیقه از دادن آنها به عنوان هر سال از سال 2009. (شصت و هفت نشان دهنده تعداد سال از خدمات دولتی توسط 1993 برنده جایزه نوبل.) در این سال بسیاری از اعمال سخاوت حول کمک به گرسنگان.

در اینجا چند نمونه:

  • در کیپ تاون سطل عشق است, یک سازمان غیر انتفاعی است که تغذیه بی خانمان. ماندلا در روز گروه یک رکورد جدید جهان با ساخت 125,000 ساندویچ در یک ساعت. آنها دعوت داوطلبان به انتخاب کنید تا رایگان قرص نان و مربا روز جمعه و ارائه خود را در خانه ساندویچ در 13 رها کردن مکان در روز شنبه.
  • آن زمستان در آفریقای جنوبی پس از یک فنجان سوپ را به خوبی با آن ساندویچ. برخی از 300 سرآشپزها پیوست و با SA برداشت و سرآشپزها با شفقت به دبستان 268,000 فنجان سوپ در شهرستانها عمده در سراسر آفریقای جنوبی.
  • امیدوارم که در یک شیشه. روز شنبه, بنیاد رابین هود همکاری با دروازه مرکز خرید در دوربان به جمع آوری شیشه سوپ مخلوط. آن خواسته خریداران پسر و دختر نیروهای دیده بانی و جامعه در مقیاس بزرگ به کمک یک ظرف شیشه ای با ½ فنجان برنج ½ فنجان سوپ ½ فنجان عدس یکی بدون پوشش نگردند مکعب و یک بسته پودر سوپ. آنها به گفته یکی از شیشه تغذیه می تواند تا چهار نفر.

سالانه بعد از دادن نشان دهنده کیفیت است که ماندلا خود زندگی می کردند Dr Imtiaz Sooliman بنیانگذار هدیه بخشندگان گفت: روزانه Maverick: “خدمات” “قربانی” و “بخشش.”

گوهر پنهان

خود را شروع هفته اخیر داستان که الهام بخش نظارت بر خوانندگان:

زمانی که جهان هنوز ایستاده بود آنها آزادی یافت در غلتکی اسکیت

دزدکی حرکت کردن پیش نمایش

در امشب روزانه Edition, سازمان دیده بان برای یک تفسیر قدردانی از زندگی و میراث John Lewis.

در نهایت چک کردن مانیتور را انتخاب داستان از روز جمعه فقط اشتراک روزانه Edition:

  1. امریکا bungled این بیماری همه گیر. در حال حاضر چه ؟
  2. “عدالت باید در خدمت’: Minnapolis کسب و کار قرار داده و اصول اول
  3. می تواند عراق در مهار شبه نظامیان شیعه? چه یک قتل به ما می گوید.
  4. زمانی که سیاه ورزشکاران انتخاب, سیاه, مدارس: تفسیر در فعالیت های ورزشی

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

این یک تست بتا – یک آزمایش اولیه روز شنبه به روز رسانی اخبار. لطفا به ما بازخورد خود را از طریق لینک زیر و به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنم. با تشکر از شما!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de