دوشنبه, طلوع جلسه: که در آن یک تجدید حیات اصطبل بازگشایی

افزایش تنش در بازی در ایالات متحده و در سراسر جهان – نشان داده شده توسط دو آخر هفته حقایق: 1. دیزنی سحر و جادو پادشاهی باز شنبه در فلوریدا (در کاهش ظرفیت). 2. فلوریدا آمار یک رکورد ملی یکشنبه به بزرگترین واحد در روز افزایش مثبت coronavirus موارد است. رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عینک ماسک برای اولین بار در روز شنبه. رئیس جمهور نیز گفت: بخش خصوصی است که یک ماسک می تواند او را نگاه ضعیف و تمرکز بر روی COVID-19 بحران به جای بهبود اقتصادی. اما ملی ماسک دستور می تواند به جلوگیری از هر دو جدید و مستندات و 5 درصد افت در اقتصاد ایالات متحده به گفته های اخیر گلدمن ساکس در گزارش. موج جدیدی از عفونت در شرق اروپا منجر به شورش بر امکان تجدید مستندات در صربستان اجباری ماسک صورت در کرواسی و ممنوعیت سفر و یا قرنطينه اعمال شده توسط مجارستان. در آفریقای جنوبی ممنوعیت فروش الکل و مقررات منع رفت و آمد شبانه تصویب شد یکشنبه به قصد کاهش تعداد بیماران بیمارستان با غیر COVID-19 صدمات مرتبط.

2. دفاع از دموکراسی است. انتخابات در لهستان و هنگ کنگ روز شنبه نشان می دهد مشغول جمعیت به ویژه هنگامی که آزادی های دموکراتیک در معرض تهدید هستند. در لهستان محافظه کار پوپولیستی رییس جمهور آندره Duda دقت شکست یک چالش لیبرال طرفدار اروپا شهردار ورشو Rafal Trzaskowski مقامات روز دوشنبه گفت:. در هنگ کنگ صدها هزار نفر شرکت کننده در یک اعتراض نمادین رای در برابر سختی جدید امنیت ملی قوانین اعمال شده توسط پکن. غیر رسمی نظرسنجی بود برای انتخاب قویترین طرفدار دموکراسی نامزدهای مسابقه, شورای قانونگذاری انتخابات در ماه سپتامبر. اما آن را در درجه اول در نظر گرفته شده برای ارسال یک پیام. “یک مشارکت بالا را ارسال یک سیگنال قوی به جامعه بین المللی است که ما هنگ Kongers هرگز,” Sunny چونگ و گفتگو کرد. و اضافه کرد که با وجود خطر از زندان تحت امنیتی جدید قانون “ما هنوز هم حمایت از دموکراسی و آزادی است.”

آن اونز/نیروی دریایی ایالات متحده از طریق AP

تاریخ ساخت: دگرمن. j.g. مادلین Swegle توسط نیروی دریایی ایالات متحده سیاه تاکتیکی حمله هوایی خلبان و بال های خود را از طلا در جولای 31. در اینجا نشان داده شده پس از تکمیل نیروی دریایی مدرسه پرواز 7 ژوئیه سال 2020 در کینگزویل, Texas.

نگاه به آینده

دوشنبه, جولای 13

رهبری نشست. دختر یک جنبش برای پیشبرد girls’ مهارت های حقوق و فرصت هایی را برای رهبران میزبان سه روز مجازی اجلاس جهانی برای گرد هم آوردن کسانی که متعهد به برابری جنسیتی. رایگان آنلاین رویداد امروز آغاز می شود, از جمله سخنرانان مانند Meghan Markle و میشل اوباما.

شنبه, جولای 14

یک ماه از مریخ. اولین مریخ ماموریت برنامه ریزی شده است برای راه اندازی امروز زمانی که امارات متحده عربی’ (امارات متحده عربی) عازم آن اولین سیارات تلاش و امید ماموریت مریخ. امید هنر و صنعت طراحی شده است برای مطالعه سیاره سرخ را جو, آب و هوا و آب و هوا از بالا. چین و ناسا نیز مریخ ماموریت برنامه ریزی شده برای بلند کردن این ماه است.

جلوگیری از پلیس ؟ برکلی شورای شهر برنامه های خود برای رای دادن در یک پیشنهاد به منع شهرستان ماموران پلیس از برگزاری ترافیک متوقف می شود و تغییر این مسئولیت به کار کرد. رمان طرح ممکن است برای اولین بار در آمریکا

موضعی دموکراسی است. رای دهندگان به شرکت در کنگره مقدماتی در ایالت مین و اولیه runoffs در آلاباما و تگزاس. در مین سه دموکرات صورت خاموش به ببینید که چه کسی اجرا می شود در برابر جمهوری خواه ایالت سوزان کالینز در ماه نوامبر. در آلاباما جمهوریخواه انتخابات است که بین دادستان کل سابق ایالات متحده جف جلسات سابق و مربی فوتبال تامی Tuberville.

ایده های انقلابی. باستیل روز جشن مردمی تصرف قدرت از حکومت استبدادی در 1789. قیام پرورش انقلاب فرانسه و فرهنگ نافرمانی مدنی. امروز آن را به طور معمول جشن با آتش بازی و رژه می روند.

یک کتاب از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده. روانشناس بالینی مجوز مریم مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده خود را مغلوب ساختن پیشی جستن بگویید همه “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی.” آن برنامه ریزی شده بود امروز منتشر شد.

چهار شنبه, جولای 15

مختلف بازگشایی مسیرهای. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با توجه به بازدید آتلانتا و ممکن است وزن در یک درگیری میان آتلانتا شهردار و گرجستان فرماندار بیش از سرعت بازگشایی و با پوشیدن ماسک.

یکی دیگر از خدمات جریان. NBCUniversal است برای راه اندازی طاووس یک جریان خدمات با کمدی مانند “دفتر” و “پارکها و تفریحات” و “ذخیره شده توسط بل.” نیز وجود داشته اند وعده “دوستان” مراسم.

قدردانی سازمان دیده بان

حسن نیت ارائه میدهد از صدفی S. خرده

یو پی اس راننده روزولت خرده جونیور (با نام مستعار به عنوان روزی) مفتخر شد در تاریخ 9 ژوئیه سال 2020 توسط مشتریان خود را در وایتهوس تگزاس برای “رفتن بالا و فراتر از آن” با خدمات تحویل.

آن را نشانه ای از زمان ما است که در تگزاس محله خواهد پرتاب یک حزب تعجب برای یو پی اس راننده.

ما قرار داده ایم تا قلب علائم و آواز از بالکن به افتخار کارکنان مراقبت های بهداشتی. ما چپ راهنمایی بزرگ برای کارگران ضروری اعم از خریداران مواد غذایی برای فست فود سرور. بنابراین در این رابطه آن است که غیر معمول است که روزولت خرده جونیور برای همه شناخته شده به عنوان “روزی” باید تشکر شده توسط مشتریان. اما این کمی متفاوت است. روزی نیست فقط تبدیل شدن به ضروری پس از همه گیر. این غلیان احساسات نشان دهنده این واقعیت است که او صرف نزدیک به 40 سال از بزرگواری ارائه بسته – و سخاوتمندانه لبخند می زند.

در جولای 9, خانواده, در Waterton محله در وایتهوس تگزاس, جمع, خود, جلو, چمن, برگزاری علائم به عنوان یک رویداد برای آقای خرده که وارد رانندگی خود را به طور منظم مسیر. او با توجه به یک پلاک برای “رفتن بالا و فراتر از آن” به عنوان به خوبی به عنوان برخی از هدایای کوچک و صمیمی تشویق برای خدمات خود را. “شما فقط می خواهید به شکستن و گریه اما پس از آن شما نگاه کنید و شما فکر می کنم در مورد چگونه آسان این کار ساخته شده توسط مردم در اینجا در وایتهوس” آقای خرده گفت KLTV-اخبار در تایلر ، “این واقعا باعث می شود شما احساس می کنید خوب است که مردم به آنچه که شما سعی کردم به آنها را. من سعی کردم به چیزی جز عشق و من دریافت عشق امروز و من واقعا قدردانی از مردم در اینجا در وایتهوس.”

گوهر پنهان

خود را شروع هفته اخیر داستان که الهام بخش نظارت بر خوانندگان:

چگونه یک زن تبدیل یک ورمونت شهر به یک هنر مقصد

دزدکی حرکت کردن پیش نمایش

در امشب روزانه Edition, سازمان دیده بان برای داستان ما در مورد اینکه چرا برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس در شمال امریکا در سراسر نقشه.

در نهایت چک کردن مانیتور را انتخاب داستان از روز جمعه فقط اشتراک روزانه Edition:

  1. ‘دانشکده حقوق 101’: چگونه دیوان عالی کشور به پایان رسید و مدت آن
  2. آزادی مذهبی بزرگ هفته در دیوان عالی کشور
  3. جنگ در لیبی است ؟ چرا دو متحدین آمریکا در یک دوره برخورد.
  4. ‘من نمی توانم این را بسیار طولانی’: پدر و مادر مبارزه با بیماری همه گیر فشار
  5. مردم هجوم آوردند به کیپ کاد – اما برای یک نوع متفاوت از تعطیلات

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

این یک تست بتا – یک آزمایش اولیه روز شنبه به روز رسانی اخبار. لطفا به ما بازخورد خود را از طریق لینک زیر و به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنم. با تشکر از شما!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net