دوشنبه, طلوع جلسه: Tulsa رالی سقوط کوتاه از انتظارات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین کمپین تجمع در 110 روز بود به یک مبارز نمایش MAGA وفاداران در نظر گرفته شده به انرژی نامزد شناور خطوط جدید از حمله علیه جو بایدن و خدمت به عنوان نماد آمریکا اقتصادی بازگشایی. اما مشارکت مردم در Tulsa, اوکلاهما, fizzled و آقای ترامپ چپ کالایی. روز یکشنبه کمپین سرزنش مقامات پایین حضور در ترس است که نژادی و بی عدالتی تظاهرات در نزدیکی محل ممکن است به خشونت کشیده شد. آنها صلح آمیز است. رئیس جمهور برنامه ریزی شده است برای دیدار با یک بخش جدید از مرز دیوار در Yuma Ariz., در روز سه شنبه و یک نیروی دریایی کشتی سازی پنج شنبه در ویسکانسین. آقای ترامپ برنده هر دو کلید متحده در سال 2016 اما مسیرهای پیاده روی در پای صندوق های رای در حال حاضر وجود دارد.

2. قضایی صداقت به چالش کشیده است. شنبه شلیک رئیس فدرال دادستان که نظارت دادستان از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی مایکل کوهن و کسی که مدیریت تحقیقات از رئیس جمهور فعلی وکیل رودی جولیانی همراه با دو تن از آقای جولیانی سابق همکاران کسب و کار افزایش دوباره سوال در مورد ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر وفاداری به رئیس جمهور این کشور می گویند دموکرات. فقط 48 ساعت قبل از برکناری جفری برمن آقای Barr تا به حال او را تحسین کرد: “با سرسختی و زرنگ و دانا جف انجام داده است یک کار عالی که منجر به یکی از کشور ما مهم ترین باراک اوباما دفاتر.”

3. ناهموار پیشرفت در برابر ویروس. در اسپانیا و مقامات به پایان رسید سه ماه از مستند اجازه می دهد آزادانه ساکنان به سفر در سراسر کشور. این کشور نیز کاهش یافته است 14 روز در قرنطینه برای بازدید کنندگان از بریتانیا و 26 کشور اروپایی است که اجازه سفر بدون ویزا. اما سازمان بهداشت جهانی روز یکشنبه گزارش داد بزرگترین واحد در روز افزایش coronavirus موارد با برزیل که منجر به راه و به دنبال آن ایالات متحده و هند است. در آمریکا 11 متحده عمدتا در جنوب و غرب گزارش یک رکورد تعداد موارد این هفته است. و لیگ اصلی بیس بال به طور موقت بسته تمام بهار اردوگاه های آموزشی در آریزونا و فلوریدا برای تمیز کردن پس از پرسنل آزمایش مثبت برای COVID-19.

AP Photo/Manish Swarup

مردم در آفریقا و آسیا و بخشهایی از خاورمیانه شاهد یک جزئی خورشید گرفتگی هنگامی که ماه تحت پوشش بیشتر از خورشید است. در اینجا یک زن و شوهر از پشت بام در دهلی نو, هندوستان, پنج شنبه, 21 ژوئن 2020.

نگاه به آینده

چهار شنبه, ژوئن 23

آریزونا و ویسکانسین مبارزات انتخاباتی. معاون رئیس جمهور مایک پنس در نظر دارد برای برگزاری اولین “ایمان در امریکا” کمپین رویداد در نزدیکی میلواکی. رئیس جمهور تهمت است, برنامه, برای, بازدید, Yuma, Ariz., در روز سه شنبه و ویسکانسین در روز پنج شنبه.

اوباما می پیوندد 2020 مبارزات انتخاباتی. رئیس جمهور سابق اوباما باعث می شود خود را جمع آوری کمک مالی برای اولین سابق خود veep, جو بایدن, با یک رویداد آنلاین.

عمل اولیه برای نوامبر. رای دهندگان در نیویورک و کنتاکی رای برای نامزدها برای ریاست جمهوری و کنگره و دولت قوه مقننه. روند رای گیری – پس از افتضاح در گرجستان دو هفته پیش – ممکن است به عنوان مهم به عنوان نتیجه است.

یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن بگو همه. گزیده ای و کپی شده اند در گردش در رسانه ها به صورت یک هفته اما جان بولتون “از اتاق که در آن اتفاق افتاده است” رسما به بازدید از فروشگاه های کتاب امروز. یک قاضی فدرال گفت: “آسیب انجام شد” حاکم در برابر آمریکا و وزارت دادگستری به دستور توقف انتشار به دلایل امنیت ملی.

چهار شنبه, ژوئن 24

مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش? رئیس آندره Duda است برنامه ریزی برای سفر به کاخ سفید سفر او امیدوار خواهد خود را تقویت گروههای چشم انداز. قطب رفتن به پای صندوق های رای در روز یکشنبه, ژوئن 28.

یک اسمیتسونیان جشنواره آنلاین. غذا و موسیقی و علم و برنامه های حفاظت از سراسر جهان است. سالانه اسمیتسونیان فرهنگ عامه جشنواره نخواهد بود در بازار ملی در سی اما از آن خواهد شد آنلاین. کشف فرهنگ از نیمکت 24 ژوئن-ژوئیه 5.

چهار شنبه, ژوئن 25

دموکراسی رای دادند ؟ شهروندان روسیه به رای (25 ژوئن-1 ژوئیه) در سراسر کشور همه پرسی در قانون اساسی تغییراتی که می تواند در حفظ و رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در قدرت تا 2036.

چهار شنبه, ژوئن 26

راه رفتن در میان ستاره. دو فضانورد ناسا یک راهپیمایی فضایی به جای باتری های قدیمی در خارج از ایستگاه فضایی بین المللی. پخش زنده شروع 7:30 صبح E. T.

سخاوت دیده بان

جودی مک داول از طریق Facebook

دو سیاه از مریلند در سمت چپ این توجه داشته باشید برای Sumner County معاون جودی مک داول پس از آنها پرداخت می شود برای صبحانه خود را در هفته گذشته.

در میان تظاهرات سیستمیک نژادی و نابرابری و بی عدالتی مهربانی همچنان ادامه دارد. شما ممکن است آن سیستمیک سخاوت. و آن را نشان دهنده تداوم از افراد برای دیدن گذشته کلیشه.

در تنسی Sumner County معاون جودی مک داول در حال حاضر می داند آنچه در آن مانند به راستی دیده می شود.

او با خوردن صبحانه در یک ترقه بشکه در نزدیکی نشویل فرودگاه بین المللی این هفته گذشته هنگامی که یک سرور به او گفت کسی تا به حال پرداخت برای مواد غذایی خود را و سمت چپ معاون مک داول این دست نوشته توجه داشته باشید:

“پل (Black Lives Matter) اما پس آیا مال شما! با تشکر از شما برای خدمات خود را. صبحانه پرداخت می شود.”

به او گفته شد توسط کارکنان رستوران که این لایحه پرداخت شد که توسط زنان ابتلا به یک خانه پرواز به Baltimore, Maryland.

معاون مک داول ارسال شده خود توجه داشته باشید و کلمات خود قدردانی on Facebook, امید که آن را می رسد ناشناس خود را اهدا می کنند.

“من می خواهم برای تشکر از دو شیرین, سیاه, خانمها که پرداخت می شود برای صبحانه امروز صبح. در حالی که انتظار برای حمل و نقل به پایان خواهد رسید تصمیم گرفتم برای صبحانه در یک ترقه بشکه در نزدیکی فرودگاه نشویل….”

گوهر پنهان

خود را شروع هفته اخیر داستان که الهام بخش نظارت بر خوانندگان:

چرا یک زن مسلمان پادمان تاریخ یهود برای همه مراکشی

دزدکی حرکت کردن پیش نمایش

در امشب روزانه Edition, سازمان دیده بان برای ما داستان در مورد نابرابری نژادی در خاورمیانه و تلاش های جدید به آدرس “بازی گاه به گاه نژادپرستی است.”

در نهایت چک کردن مانیتور را انتخاب داستان از روز جمعه فقط اشتراک روزانه Edition:

  1. ‘این راه گذشته زمان به سعی کنید چیزی جدید: فشار پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس
  2. چگونه قانون را نجات داد DACA, در حال حاضر
  3. خشونت آمیز و نژاد پرستی: می فلوید تظاهرات کمک به شکستن چرخه? (تصویری)
  4. پشت مرگبار برخورد با هند یک الگوی چینی ابراز وجود
  5. پژواک آزادی: تفسیر در Juneteenth و قدرت قانون
  6. شفاف اقیانوس زباله پر کردن یک “روح خالص” در یک زمان

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

این یک تست بتا – یک آزمایش اولیه روز شنبه به روز رسانی اخبار. لطفا به ما بازخورد خود را از طریق لینک زیر و به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنم. با تشکر از شما!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>