دوشنبه, طلوع جلسه: امنیت و برابری شکل مبارزات انتخاباتی آمریکا

در میان نژادی تظاهرات و یک بیماری همه گیر در جولای چهارم آخر هفته ارائه دو دیدگاه تاریخ آمریکا و آینده آن است. برای بسیاری از آمریکایی های سنتی جشن گرفتند خاموش به عنوان تایید COVID-19 نفر افزایش یافت در 40 متحده است. کوچکتر از حد نرمال جمعیت جمع شده بودند برای تماشای آتش بازی در بازار ملی در D. C.. جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد برای محافظت از ملت میراث از چپ, غارتگران و آشوبگران. “”ما هرگز اجازه خواهد داد که مردم خشمگین به پاره کردن ما مجسمه پاک کردن تاریخ ما تلقین فرزندان ما و یا پایمال آزادی های ما. ما را در حفاظت از ارزشها و سنت ها و آداب و رسوم و اعتقادات” آقای ترامپ گفت: چهار شنبه, جولای 4, در کاخ سفید, انعکاس تم از شب گذشته در کوه راشمور.

خود را دموکرات رقیب, جو بایدن, حضور, هیچ, استقلال, حوادث روز, اما با صدور پیام توصیف تاریخ آمریکا به عنوان یک “ثابت فشار و کشش بین دو بخش از شخصیت ما این ایده که همه مردان و زنان — همه مردم برابر خلق شده اند و نژاد پرستی است که به پاره از هم جدا….ما باید یک فرصت به پاره کردن ریشه های نژادپرستی نظاممند در خارج از این کشور … این یک جنگ است که ما می توانیم – و ما – برنده اگر ما با هم عمل می کنند.

2. یک جهان امن تر? آتش در ایران در نطنز تاسیسات هسته ای می تواند کاهش سرعت غنی سازی اورانیوم ایران مقامات تایید یکشنبه. کرد و گفت: برنامه هسته ای آن صلح آمیز برای تولید انرژی. اما علت این آتش ممکن است یک حمله سایبری, unnamed مقامات ایرانی به رویترز گفت. مقاله ای با ایران دولت خبرگزاری ایرنا پیشنهاد امکان خرابکاری توسط دشمنان از جمله اسرائیل و ایالات متحده است. هر دو کشور از ترس ایران به توسعه سلاح هسته ای است.

زیرزمینی نطنز سایت اصلی این کشور به غنی سازی اورانیوم تسهیلات و نابود ساخت و ساز قرار دارد جدید سانتریفیوژ مونتاژ مرکز ساخته شده است در سال 2018 است. یک سخنگوی ایران در آژانس گفت: آسیب خواهد “احتمالا باعث تاخیر در توسعه و تولید پیشرفته سانتریفیوژ ماشین آلات در میان مدت است.” در نطنز آتش آمد کمتر از یک هفته پس از انفجار در منطقه شرق تهران است که برخی از تحلیلگران بر این باورند پنهان یک سیستم تونل زیرزمینی و موشکی تولید سایت.

مارک تامپسون/استخر کرج

رانندگان فرمول یک در جایزه بزرگ اتریش زانو زدن در شروع شبکه پوشیدن ضد نژادپرستی تی شرت قبل از مسابقه روز شنبه, 5 جولای سال 2020 در Spielberg, Austria.

نگاه به آینده

شنبه, جولای 7

ایالات متحده مقدماتی بازبینی. دلاور (ریاست جمهوری) و نیوجرسی (ریاست جمهوری و وزارت امور خارجه) برگزار اولیه انتخابات که به تعویق افتاد و در اوایل سال.

رینگو تولد کنسرت به نفع. جشن با رینگو استار با اهدای سیاه زندگی مهم شبکه جهانی, David Lynch Foundation, MusiCares و WaterAid. در میان بسیاری از نوازندگان مهمان خواهد بود همکار Beatle Paul McCartney به عنوان به خوبی به عنوان جو والش و شیلا E. موسیقی آغاز می شود در 8 p. m. ET جریان در یوتیوب.

یکشنبه, جولای 8

ارتباط ساختمان. رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador برنامه ریزی شده است برای دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این دو انتظار می رود به مناسبت جدید ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه تجارت که به جای نفتا.

Reimagining اجرای قانون است. مینیاپولیس اعضای شورای شهر در حال برنامه ریزی برای دیدار در یک جلسه عمومی به بحث در مورد چگونه به جای نیروی پلیس در پی جورج فلوید کشتن.

ایالات متحده به فوتبال بازگشت. لیگ برتر فوتبال باز می شود با یک ماه مسابقات در اورلاندو ، این فصل به طور منظم ادامه دارد و پس از این مسابقات است.

چهار شنبه, جولای 11

قتل عام یاد می شود. یادبود برنامه ریزی شده است برای 25 سالگرد قتل عام بیش از 8000 مسلمان و مردان و پسران در جنگ بالکان در اروپا در بوسنی در سال 1995. مانیتور دیوید Rohde برنده جایزه پولیتزر در سال 1996 به صورت خود گزارش دهی در مورد این رویداد.

بهتر از تولسا? رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد یک کمپین تجمع در نیوهمپشایر برگزار می شود در 8 p. m. در پورتسموث فرودگاه بین المللی. مغلوب ساختن پیشی جستن به دقت از دست دولت به دموکرات هیلاری کلینتون در انتخابات 2016.

دیده بان شفافیت

AP Photo/جف Chiu

بسیاری از کالیفرنیا شهرستانها و استان ها در حال حاضر نیاز به یک ماسک پوشیده شده است که ورود به یک فروشگاه. در اینجا نشان داده شده نشانه در Santa Cruz Beach Boardwalk در سانتا کروز کالیفرنیا چهار شنبه, جولای 2, 2020.

او می توانست اجازه دهید آن را اسلاید. اما او این کار را نکرد.

هنگامی که یک زن وارد یک سان دیگو استارباکس در 22 ژوئن بدون ماسک صورت barista لنین گوتیرز به او گفت که او نمی تواند در خدمت او. سن دیگو شهرستان نیاز به یک ماسک از هر کسی انجام کسب و کار در داخل خانه. Amber Lynn ژیل چپ خشمگین اما نه قبل از خوراکی یک عکس از آقای Gutierrez. او ارسال شده تصویر خود را در Facebook در تلاش برای شرم او و استارباکس. که نتیجه معکوس. به جای مردم ستایش آقای گوتیرز برای “کار درست انجام می دهند.” سپس یک غریبه به هر دو آقای گوتیرز و خانم Gillies, راه اندازی یک GoFundMe صفحه برای جمع آوری راهنمایی برای آقای Gutierrez. و نکات جمع آوری شد. بسیاری از راهنمایی. در گذشته تعداد بیش از $105,000 ارزش قدردانی شده است فرستاده می شود به آقای Gutierrez.

او گفت: ABC-10 اخبار در سن دیگو است که او سپاسگزار بود به اهدا کنندگان از سراسر جهان برای سخاوت خود را. آقای گوتیرز گفت که او قصد دارد با استفاده از پول به دنبال رویاهای خود را از تبدیل شدن به یک رقصنده.

گوهر پنهان

خود را شروع هفته اخیر داستان که الهام بخش نظارت بر خوانندگان:

یک شعبده باز راهنمای ساخت نژادپرستی ناپدید می شوند

دزدکی حرکت کردن پیش نمایش

در امشب روزانه Edition, سازمان دیده بان برای ما داستان در مورد defunding پلیس به سبک اروپایی.

در نهایت چک کردن مانیتور را انتخاب داستان از روز جمعه فقط اشتراک روزانه Edition:

  1. آمریکا سیاسی, تعطیلات, برخورد سند چشم انداز چیز جدیدی نیست
  2. آلمان دستور مستند: کاهش ساعت نه اخراج
  3. حفاظت در مقابل مس: مینه سوتا شهر بحث آن در آینده با یک معدن
  4. Coronavirus اثر ؟ برای برخی از مزارع کوچک آن را فروش (تصویری)
  5. به عنوان پلیس صورت عمومی کباب, پس از انجام نمادین پلیس را نشان می دهد

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

این یک تست بتا – یک آزمایش اولیه روز شنبه به روز رسانی اخبار. لطفا به ما بازخورد خود را از طریق لینک زیر و به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنم. با تشکر از شما!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de