اقتصادی نجات لایحه در کنگره careened کردن آهنگ یکشنبه. در روز شنبه جمهوری خواهان و دموکرات ها گفت: آنها در حال نزدیک شدن به توافق پس از ماراتن مذاکرات در حدود 2 تریلیون دلار بسته برای کمک به آمریکایی ها است. اما یکشنبه شب به همکاری تضعیف شده بود. اختلاف گزارش شده است که بیش از تعادل بین کمک به خانواده های کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مقابل کمک به شرکت های بزرگ.

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: این طرح به کارگران و کسب و کار کمک به پوشش اشتغال برای 10 هفته; بیمه بیکاری; و یک بار “پل پرداخت” در حدود 3000 $برای یک خانواده چهار. دموکرات ها تحت فشار قرار دادند برای کمک غذایی و کسب و کار کوچک وام و گفت: سه ماه از بیمه بیکاری کافی نیست. آنها گفت: پیش نویس این طرح دارای 500 میلیارد دلار “شرکت دوغاب صندوق” است که فاقد جزئیات و نمی کند به طور موثر بان سهام شرکت را خرید-پشت.

سرمایه گذاران امیدوارند که واشنگتن می تواند نرم کردن ضربه از بحران بهداشت و درمان و چه بسیاری از اقتصاددانان می گویند یک بلندی رکود است.

[یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.]

2. دست یاری ؟ چین در حال حرکت است به سرعت برای کمک به کشورهای در حال مبارزه با COVID-19. اما برخی از تحلیلگران تردید دارند از پکن انگیزه. آن را با استفاده از بحران جهانی به ساخت سیاسی حسن نیت و خنثی انتقاد که آن را اجازه بیماری به گسترش منتقدان می گویند. “دولت چین را شکست … کمتر خواهد بود به شدت مشاهده شده در نور از شکست دولت های دیگر برای پاسخ موثر به عنوان”جولیان کو در هوفسترا دانشگاه آسوشیتدپرس گفت.

رییس جمهور صربستان با استقبال حمل و نقل تجهیزات پزشکی از “برادر و دوست” چینی رهبر پینگ است. چین ارسال 100,000 کیت های آزمایش به فیلیپین. بیش از 10 پرواز حمل میلیون ها نفر از ماسک ها و لوازم دیگر موظف هستند برای جمهوری چک, این هفته است. نزدیک به 80 کشور ارسال تجهیزات به چین در طی شیوع بیماری است. “این است که چین سنتی فضیلت به بازپرداخت با حسن نیت بیشتر مهربانی” یک مقام وزارت خارجه گفت: با استناد باستان مکتب کنفوسیوس گفت: “شما پرتاب یک هلو به من و من به شما یک جید برای دوستی است.”

3. استاد از 4 دقیقه ای داستان. کنی راجرز, husky-ابراز برنده جایزه گرمی balladeer که حرفه ای انجامید شش دهه و چند ژانرهای موسیقی گذشت در شب جمعه. “شما هم آنچه هر کس دیگری در حال انجام است و شما آن را انجام دهید بهتر است یا شما چه هیچ کس دیگری در حال انجام است و شما را دعوت مقایسه” راجرز گفت: آسوشیتد پرس در سال 2015. “بنابراین من در بر داشت چیزی که من می تواند انجام دهد که نمی دعوت از مقایسه….”

بزرگترین بازدید شامل “لوسیل,” “بانو” “سلیمان در جریان” و “قمار باز.” “Kenny یکی از این هنرمندان است که فراتر, فراتر از یک فرمت و مرزهای جغرافیایی می گوید:” سارا Trahern ارشد اجرایی کشور انجمن موسیقی.

رویترز/سرجیو Moraes

در ریو دو ژانیرو, برزیل, مجسمه مسیح نجات دهنده است روشن با کلمات “ما را هم دعا” در زبان های متعدد برای حمایت از کشورهایی که تحت تاثیر coronavirus, مارس 18 سال 2020 است.

نگاه به آینده

سهشنبه, مارس 24

رفتن به خانه: مسافران از شاهزاده بزرگ کشتی کروز که احتمالا در سه پایگاه های نظامی آمریکا در کالیفرنیا به شمار می رود منتشر شده در روز سه شنبه و چهارشنبه

سینمایی سریع به جلو: “فقط رحمت” قانونی درام با بازی Jamie Foxx and Michael B. Jordan, و “راه بازگشت” با بازی بن افلک در میان فیلم هایی که در دسترس هستند در ویدئو بر روی تقاضا جلوتر از خود برنامه ریزی تاریخ انتشار.

پنج شنبه, مارس 26

تاریخی راه اندازی: اول امنیت ملی ماموریت فضایی برای تازه ضرب فضایی آمریکا نیروی باقی مانده “است.” ایالات داد راه اندازی یک کنسرسیوم خصوصی است که برنامه ریزی برای راه اندازی یک Atlas V موشک از کیپ کاناورال فلوریدا حمل یک نظامی ارتباطات ماهواره ای.

اقتصادی سیگنال: ایالات متحده آمریکا وزارت کار ایالات متحده گزارش در مورد تعداد افرادی که کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.

روز شنبه, مارس 28

ساعت زمین چراغ: در سال 2007 آغاز شده و این رویداد سالانه را تشویق می کند مردم و کسب و کار با خاموش کردن چراغ های خود را برای یک ساعت شروع 8:30 p. m. به وقت محلی. این رویداد با هدف جلب توجه به تغییرات آب و هوایی پایداری و ارائه “یک نور افکن لحظه ای قرار می دهد که طبیعت در مرکز بین المللی گفتگو” با توجه به WWF حامی اصلی.

الهام دیده بان

Danzel آرایشگر led فلش singalong در دالاس تگزاس آپارتمان در جمعه وام گرفتن از یک صفحه از ایتالیا مستند همبستگی راهکار.

اول آن بود که ایتالیایی ها. سپس آلمانی ها در زمان خود را به بالکن ها و پشت بام ها به آواز خواندن در همبستگی با ایتالیا. در باواریا شهر بامبرگ آنها آورده ابزار و خواند “Bella Ciao,” یک, ایتالیایی, مقاومت, آهنگ گاردین گزارش.

و در روز جمعه ساکنان یک, Dallas, تگزاس, ساختمان, جمع آوری, فلش, گروه کر در ویندوز. تنور Danzel آرایشگر led قرنطینه singalong, اسیر در, تصویری توسط KERA-TV عضو (و ساختمان ساکن) و سازمان یافته توسط بانی کوری ساختمان دیگری ساکن است. او را انتخاب Bill Withers آهنگ “تکیه بر من” و همسایگان خود پاسخ داد.

“این یک لحظه از جامعه” خانم کوری NPR گفت. “مردم در آینده هم حتی اگر ما را از هم جدا ماندن.”

در واقع محبت جامعه و الهام بخش در حال گسترش در سراسر جهان است.

گوهر پنهان

خود را شروع هفته اخیر داستان که الهام بخش نظارت بر خوانندگان:

کوییدیچ در اوگاندا: در این زمین زنان و مردان با هم برابر هستند

دزدکی حرکت کردن پیش نمایش

در امشب روزانه Edition, سازمان دیده بان برای تغییر ماهیت سرمایهداری بعدی داستان را با ما مرور قطعیت سری.

در نهایت چک کردن مانیتور را انتخاب داستان از روز جمعه فقط اشتراک روزانه Edition:

  1. چگونه شما انجام اجتماعی فاصله در یک اردوگاه پناهندگان?
  2. “من عاشق این شهرستان به استخوان های من’: چگونه شهردار جنی Durkan آگهی سیاتل
  3. مواد غذایی کارمندان جدید عنوان: پاسخ اضطراری
  4. بعدی تسلا? چرا اوهایو ‘ولتاژ دره’ امید بالا.
  5. لمونی مورد پسند fusion: اسرائیل عجول و بی پروا انقلاب غذایی

این یک تست بتا – یک آزمایش با اوایل صبح روز دوشنبه به روز رسانی اخبار. لطفا به ما بازخورد خود را از طریق لینک زیر و به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنم. با تشکر از شما!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de