در تنظیم تعادل بین سلامت اقتصادی و بهداشت عمومی, 13 متحده در حال حاضر معکوس – و یا قرار دادن در مکث – بازگشایی کسب و کار. روز یکشنبه کالیفرنیا پیوست تگزاس و فلوریدا در خاموش کردن میله. والت دیزنی Co. اوراق قصد بازگشایی آن در کالیفرنیا پارک در ژوئیه 17. معاون رئیس جمهور مایک پنس ستایش تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت یکشنبه برای reimposing محدودیت و گفت: ساکنان به “پوشیدن ماسک.” افزایش coronavirus موارد باعث مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس انتخاب مجدد تیم به کمپین حوادث در فلوریدا و آریزونا در این هفته. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نسبت به افزایش شدید در COVID-19 موارد به افراد جوان از موازین اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. دو شهرستان فلوریدا را نزدیک سواحل بیش چهارم ژوئیه آخر هفته. نیویورک در حال حاضر ارائه برای کمک به آریزونا و تگزاس و فلوریدا اشاره کرد که کشورهای دیگر آمد و به آن کمک. “ما هرگز فراموش نکنید که رحمت و شفقت و ما را بازپرداخت آن را به هر راه ما می توانیم” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

2. دموکراسی برنده در آفریقا لهستان و ایرلند. مخالفت نامزد برنده مالاوی تاریخی تکرار انتخابات ریاست جمهوری روز شنبه برای نخستین بار از زمان دادگاه-لغو رای در آفریقا منجر به شکست یک وقت رهبر. آن را با تاکید بر یکپارچگی روند انتخابات و قانون اساسی کنترل و توازن. پیروزی توسط لازاروس Chakwera سابق کلیسای پروتستان رهبر آمد و پس از چند ماه تظاهرات خیابانی در جنوب کشور آفریقایی.

در لهستان محافظه کار رئیس جمهور آندره Duda, سقوط کوتاه از مورد نیاز 50 درصد از آرا به پیروزی در دور اول با توجه به نظرسنجی های خروج یکشنبه. رئیس جمهور Duda قانون و عدالت شده است در درگیری با اتحادیه اروپا بیش از عبور از قوانین که به آن کنترل بیش از بالا دادگاه و کلید نهادهای قضایی. ژوئیه 12 رواناب خواهد شد به احتمال زیاد گودال پوپولیستی وقت در برابر میانه ورشو شهردار Rafal Trzaskowski.

در ایرلند میانه سیاستمدار Micheál Martin شد, نخست وزیر جدید شنبه, ترکیب دو رقیب دیرین احزاب به یک دولت ائتلافی. معامله را ببینید آقای مارتین Fianna شکست حکومت با Gael — حزب خروجی PM لئو Varadkar — و با کوچکتر حزب سبز. Fianna موفق و خوب Gael هرگز قبل از تشکیل یک دولت با هم. “من اعتقاد دارم که جنگ داخلی سیاست به پایان رسید وقت پیش در کشور ما اما امروز جنگ داخلی سیاست به پایان می رسد ما در مجلس گفت:” آقای Varadkar

3. نمادهای نژادی و بی عدالتی در پاییز. می سی سی پی است که در گذشته دولت ایالات متحده پرواز مؤتلفه نبرد پرچم. آن را در برابر تلاش های گذشته برای حذف آنچه که نمادی از ظلم و ستم برای بسیاری از ساکنان آن است. روز یکشنبه در می سی سی پی, نمایندگان مجلس با رای به بازنشسته پرچم. کالیفرنیا ، تیت ریوز گفت: شنبه برای اولین بار است که او را ثبت نام یک لایحه برای تغییر پرچم: “این استدلال بیش از سال 1894 پرچم تبدیل شده است که تفرقه به عنوان پرچم خود را و از آن زمان برای پایان دادن به آن است.”

در نیوجرسی دانشگاه پرینستون اعلام کرد که حذف نام سابق رئیس جمهور وودرو ویلسون از آن سیاست عمومی مدرسه به دلیل segregationist views. در همین حال رئیس جمهور تهمت اعلان مجدد یک ویدئو روز شنبه از هواداران خود در فلوریدا از جمله یک مرد فریاد “سفید قدرت است.” چند ساعت بعد آقای ترامپ حذف صدای جیر جیر. کاخ سفید گفت: رئیس جمهور تا به حال شنیده نمی شود “یک بیانیه” در این ویدئو. سناتور. Tim Scott, R-S. C. گفت: صدای جیر جیر بود “غیرقابل دفاع.”

گارد ساحلی ایتالیا/جزوه کرج

گارد ساحلی ایتالیا غواصان آزاد یک نهنگ اسپرم در تور ماهیگیری در سواحل Lipari, ایتالیا, ژوئن 26 سال 2020 است.

نگاه به آینده

دوشنبه, ژوئن 29

قانون دادگاه عالی ایالات متحده به چند مورد از آنها می تواند موضوع نظرات در روز دوشنبه و سه شنبه از جمله تصمیم گیری در سقط جنین, دین و کمک درسی و همچنین تفکیک قدرت میان رئیس جمهور و کنگره (یعنی دسترسی به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی).

بازاندیشی رابطه: اتحادیه اروپا و بریتانیا از سرگیری روابط آینده مذاکرات برای اولین بار پس از شیوع کروناویروس. مذاکرات انجام خواهد شد فرد در بروکسل.

دنبال راه حل. سالانه Aspen Ideas جشنواره می رود دیجیتال این سال شامل 56 سخنرانان در مورد موضوعات اعم از سیاه و سفید زندگی می کند مسائل و COVID-19 به مهاجرت و ارتباطات است. این جشنواره در دسترس است به جریان به صورت رایگان از طریق جولای 3.

شنبه, ژوئن 30

حساب با سابقه. به مناسبت سالگرد 60 از جمهوری دموکراتیک کنگو استقلال بلژیکی در شهر گنت برنامه ریزی شده است به حذف یک مجسمه پادشاه بلژیک لئوپولد دوم متهم باعث مرگ میلیون ها نفر از کنگو در چه بود در آن زمان بلژیک کنگو

اقتصادی بینش. تغذیه صندلی جروم پاول قرار است به شهادت قبل از کمیته خدمات مالی مجلس در مورد قانون مراقبت های 2 تریلیون دلار فدرال بسته کمک برای کمک به افراد خانواده ها و کسب و کار در طول COVID-19 shutdown.

چهار شنبه, جولای 1

غرب بانک الحاق. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل است که انتظار می رود به طور رسمی اعلام اسرائیل برای الحاق دره اردن و شمال دریای مرده. الحاق یک اصطلاح استفاده می شود زمانی که یک دولت یک جانبه شامل یکی دیگر از قلمرو درون مرزهای آن.

بیس بال هوا قطره. لیگ اصلی بیس بال بازیکنان انتظار می رود به گزارش به اردوگاه های آموزشی چهارشنبه. کوتاه 60-بازی فصل است که برنامه ریزی شده شروع در اواخر ماه جولای.

جمعه, جولای 3

‘همیلتون’ بر روی صفحه نمایش کوچک است. برنده جایزه پولیتزر موسیقی از Lin-مانوئل میراندا آغاز بکار در دیزنی به علاوه جریان خدمات بازیگران اصلی برادوی بازیگران.

سخاوت دیده بان

دومینیک مور از طریق Facebook

دومینیک مور, یک معلم در شهرستان بسمر دبیرستان در آلاباما در زمان 2020 فارغ التحصیل برای ناهار. او Facebook پست ممکن است تغییر کرده, نوجوانان ،

تصور کنید که فارغ التحصیل شدن از دبیرستان و هیچ کس وجود دارد را با شما جشن می گیرند.

به عنوان دومینیک مور شد تمیز کردن پس از فارغ التحصیلی جشن در بسمر دبیرستان در آلاباما در ژوئن 18, معلم متوجه شد یکی از دانش آموزان خود به تنهایی نشسته است.

“‘که در آن شما هستند ؟ و او مانند “هیچ کس در اینجا” آقای مور گفته کارول رابینسون در آلاباما گروه رسانه ای.

معلم دعوت او را برای ناهار در کارخانه کیک پنیر. پس از یک وعده غذایی از میگو و سیب زمینی سرخ کرده و Oreo کیک پنیر (برای اولین بار دانش آموز) از آقای مور کاهش یافته تحصیلات تکمیلی در شغل جدید خود را در آمازون.

معلم هرگز پرسید که چرا هیچ کس به این پسر فارغ التحصیلی – او فقط می خواستم به جشن موفقیت. و مور می گوید مانند بسیاری از معلمان او می کند این چیزهای کوچک برای دانش آموزان به طور منظم و می گوید هرگز کسی. “اما این یکی فقط نمی نشستن خوبی با من. من نمی دانم آنچه در آن بود.” او تصمیم گرفت برای ارسال داستان در Facebook و شامل پول نقد خود را برنامه در مورد هر کسی می خواست می شود یک “برکت” به نوجوانان. از روز شنبه بیش از $5,000 تا به حال جمع آوری شده است.

روز بعد دو نفر رفت به یک بانک محلی و افتتاح یک حساب جاری در نام دانشجو. سپس آنها رفت و برای خرید یک ماشین استفاده می شود به حمل و نقل فارغ التحصیل به کار خود را. معلم می گوید: آنها غرق فوران كرد. “این نشان می دهد که انسان خوب است” گفت: آقای مور.

گوهر پنهان

خود را شروع هفته اخیر داستان که الهام بخش نظارت بر خوانندگان:

فراتر از شکیبایی: COVID-19 پرستاران شیر یک قدرت مخفی – “sisu”

دزدکی حرکت کردن پیش نمایش

در امشب روزانه Edition, سازمان دیده بان برای ما داستان در مورد چگونه یک شعبده باز سیاه و سفید باعث می شود نژاد پرستی ناپدید می شوند.

در نهایت چک کردن مانیتور را انتخاب داستان از روز جمعه فقط اشتراک روزانه Edition:

  1. تغییر قدرت: چگونه امریکا عقب نشینی شکل دهی مجدد امور جهانی
  2. کره شمالی و ایالات متحده آن را به یک مربع تنها بدتر ؟
  3. به صورت مهاجر farmworkers, کروناویروس جدید می افزاید: بار
  4. گردشگری treks کمک به نجات گوریل. چه اتفاقی می افتد در مستند?
  5. نژادی و عدالت: پنج چشم باز مستند

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

این یک تست بتا – یک آزمایش اولیه روز شنبه به روز رسانی اخبار. لطفا به ما بازخورد خود را از طریق لینک زیر و به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنم. با تشکر از شما!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو