دوشنبه, طلوع جلسه: در سراسر کشور تظاهرات برای پاسخگویی

خواستار عدالت و پاسخگویی سوخت تظاهرات خیابانی در ده ها تن از شهرستانها ایالات متحده این آخر هفته که عمدتا مسالمت آمیز روز اما اغلب فوران خشونت پس از تاریک. مقیاس خشم بیش از خشونت پلیس جارو از ساحل به ساحل, رقابت تاریخی تظاهرات حقوق مدنی و جنگ ویتنام اشاره کرد.

خشونت در این آخر هفته بود و اغلب سرزنش در سمت چپ (Antifa) سمت راست (سفید supremacists) و “غیر خودی.” پس از غارت داوطلبان معلوم شد کلا رفت و برگشت به خیابان ها باقی مانده در شهر فینیکس, مینیاپولیس و آتلانتا. در چند شهرستانها پلیس دیده می شد زانو با – یا راهپیمایی در کنار – شدند. حکومت تحمیلی در شهرهای بزرگ به نظر می رسد تا حدودی کاهش غارت خرابکاری و آتش سوزی. اما گارد ملی فعال شده است در حداقل 15 متحده و واشنگتن بیش از 4400 نفر دستگیر شدند این آخر هفته با توجه به آسوشیتد پرس.

“من نمی توانم نفس بکشم” در اعتراض نیز رفت و جهانی از جمله تظاهرات در لندن, Rio de Janeiro, تورنتو و برلین. روسیه و ایران و چین در ایران جورج فلوید مرگ به عنوان سمبل آمریکا نژاد پرستی و ریاکاری. “باید پکن حمایت از اعتراضات در آمریکا مانند شما جلال تظاهر کنندگان در هنگ کنگ پرسید:” یک چینی ویرایشگر.

 2. ظهور مشارکت. این آخر هفته شاهد یکی دیگر از موفق نقطه عطف در انتقال به یک دولت-تجاری و مشارکت در رسیدن به فضا است. در روز شنبه دو فضانوردان آمریکایی برداشته شد به فضا روی یک موشک SpaceX. در روز یکشنبه, SpaceX Dragon کپسول کشیده تا به ایستگاه فضایی بین المللی و از منوی view به صورت خودکار هیچ آزمایشی انسانی مورد نیاز است. این نخستین بار بود که یک بخش خصوصی ساخته شده است و متعلق به فضاپیما انجام فضانوردان به ایستگاه فضایی در آن بیش از 20 سال از وجود. ناسا در نظر این حرکت باز در یک کسب و کار تعاونی انقلاب با آینده متوقف می شود که سفر به ماه و مریخ است.

AP Photo/چارلی ریدل

هزاران نفر از مردم در فلوریدا به عنوان دیده بان SpaceX Falcon 9 آسانسور با فضانوردان ناسا داگ هرلی و باب Behnken در اژدها خدمه کپسول شنبه 30 مه سال 2020 از کیپ کاناورال فلوریدا. نشان داده شده در اینجا تماشاگران بر روی یک پل در تیتوسویل فلوریدا.

نگاه به آینده

جمعه, ژوئن 1

اجازه دهید بازی شروع دوباره. گپ دانشجویی ورزشکاران مجاز به بازگشت به زمینه های مربوطه خود را از بازی. کالج ها در حال باز کردن امکانات برای بازیکن-سازمان شیوه به عنوان یک شبیه بازگشایی می گیرد در میان تیم های حرفه ای.

شنبه, ژوئن 2

دموکراسی در یک بیماری همه گیر. انتخابات مقدماتی در حال برنامه ریزی برای هفت متحده (ایندیانا, مریلند, مونتانا, New Mexico, پنسیلوانیا, رود آیلند و داکوتای جنوبی) به علاوه منطقه کلمبیا. بسیاری از ایالت ها اجازه می دهد پست الکترونیکی-در رای گیری.

چهار شنبه, ژوئن 4

قضایی سازمان دیده بان. سه گرجستان مردان برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه امروز برای یک جلسه مقدماتی به مرگ Ahmaud Arbery بود که به ضرب گلوله در حالی که آهسته دویدن.

برابری جنسیتی تاریخچه. در این روز 100 سال پیش کنگره آمریکا تصویب 19 متمم به قانون اساسی آمریکا به زنان حق رای. آن را به تصویب رساند تا ماه اوت 1920 در.

چهار شنبه, ژوئن 5

برای اولین بار در خارج از دروازه. Universal Orlando برنامه ای برای بازگشایی امروز با اجباری ماسک صورت و متوسط چک برای مهمانان. این اولین پارک فلوریدا به بازگشایی شده است. والت دیزنی جهانی می گوید که برنامه ای برای بازگشایی در جولای 11.

چهار شنبه, ژوئن 6

DNC پیش نمایش دزدکی حرکت کردن? این presumptive دموکراتیک نامزد خواهد شد از تگزاس از حزب دموکرات آنلاین دولت کنوانسیون. این می تواند یک اجرای آزمون به صورت دیجیتال کنوانسیون ملی حزب برنامه ریزی شده در ماه اوت است.

سخاوت دیده بان

معروف Toastery از طریق Facebook.

ناشناس زن و شوهر چپ 1000 نکته در معروف Toastery رستوران در Wilimington کارولینای شمالی در 23 سال 2020 است.

ترک یک نکته بزرگ است که یک راه برای نشان دادن قدردانی برای مردم در بخش خدمات بوده که خارج از محل کار و یا کار کمتر ساعت طول همه گیر مستند.

هفته گذشته کلیولند کاوالیرز قدرت به جلو Andre Drummond چپ 1000 نکته برای یک پیشخدمت زن در دلری بیچ فلوریدا که در سمت چپ او را “تکان دادن” و با “اشک شادی.”

تقریبا دو هفته پیش سابق NFL ستاره چاد “Ochocinco” جانسون ابراز قدردانی خود را در هاوانا کوبا آشپزی در کوپر سیتی فلوریدا با 1000 نکته در 37 $وعده غذایی.

این نوع از سخاوت به معنای زیادی به کسانی که تلاش در صنعت رستوران. در اینجا یکی دیگر از $1,000 نکته چپ با یک پیچ و تاب. در مه 23, زن و شوهر چپ یک ناشناس “با تشکر از شما” برای یک وعده غذایی در معروف Toastery در ویلمینگتون کارولینای شمالی. چه اتفاقی افتاد بعد زمان آن را به سطح دیگری. $1,000 نکته به اشتراک گذاشته شده با کل کارکنان – جلو و عقب (آشپزخانه) کارکنان با توجه به این رستوران Facebook post.

“وجود دارد بسیار مهربانی در این جهان است. واقعا وجود دارد,” جیمی Kloiber صاحب صبحانه رستوران گفت WECT-اخبار تلویزیون.

گوهر پنهان

خود را شروع هفته اخیر داستان که الهام بخش نظارت بر خوانندگان:

Opera خارج از منزل: چگونه یک سیاتل خواننده سهام خود را هدیه در طول COVID-19

دزدکی حرکت کردن پیش نمایش

در امشب روزانه Edition, سازمان دیده بان برای داستان بعدی ما رهبری پوشش: چرا اوهایو جمهوری خواه و فرماندار در حال حاضر محبوب ترین در کشور است.

در نهایت چک کردن مانیتور را انتخاب داستان از روز جمعه فقط اشتراک روزانه Edition:

  1. با وجود دیوانگی و پاسخگویی نشدم برای پلیس. در اینجا به همین دلیل آن ممکن است تغییر کند.
  2. چه مدت می تواند به آمریکایی ها زندگی می کنند در یک حالت اضطراری ؟
  3. ‘ارد مرزی در جهان تقسیم خانواده ها در همه گیر
  4. ‘این فقط هرج و مرج است.’ یک خانواده در تلاش برای ایجاد جدید کار عادی
  5. جدید سنگ سوپ: بیکار رستوران آتش به خوراک گرسنه

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

این یک تست بتا – یک آزمایش اولیه روز شنبه به روز رسانی اخبار. لطفا به ما بازخورد خود را از طریق لینک زیر و به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنم. با تشکر از شما!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>