دوشنبه, طلوع جلسه: اروپا مستند مسطح منحنی

اروپا بدترین آمار را در کشورهای ایتالیا و اسپانیا و فرانسه – را دیدم coronavirus مرگ عوارض کاهش این آخر هفته به عنوان هفته از مستندات اثبات موثر است. تنش بیش از راه اندازی مجدد اقتصاد کشورهای اروپایی افزایش یافت بیش از حد. ایتالیا نخست وزیر گفت که او انتظار ندارد به بالابر اجتماعی فاصله اقدامات برای یک هفته دیگر اما به نام برای اتحادیه اروپا بهبود اقتصادی طرح. به عنوان تعدادی از موارد کاهش یافته است, اتریش صدراعظم Sebastian Kurz روز دوشنبه گفت او را به باز کردن مغازه های کوچک در هفته آینده و در تمام مغازه ها و مراکز on May 1. “ما در حال شروع به دیدن نور در انتهای تونل” نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت.

در ایالات متحده وجود دارد خواستار حل و فصل سهشنبه از جمله ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز گفت که آمریکایی ها که این را می توان “سخت ترین” هفته از زندگی خود را. “این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه,” او گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

2. یک پادشاه پیام resoluteness و امید. ملکه الیزابت دوم به نادر تلویزیونی نشانی یکشنبه تشکر بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر و شهروندان که به دیگران کمک کند. “کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر,” او گفت: “تصدیق “است که ویژگی های خود نظم و انضباط از آرام و خوش نیت حل و فصل و از شخص احساس هنوز مشخص این کشور است.”

در پایان ملکه استناد کلمات از جنگ جهانی دوم-عصر ترانه “ما دوباره ملاقات”:”ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد بازگشت” او گفت:. “ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

ملکه نشانی آمد و مدت کوتاهی قبل از انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون مبتلا COVID-19 پذیرفته شد و به بیمارستان به عنوان یک “گام احتیاطی.”

3. متحدان در مبارزه با کروناویروس. هفته گذشته رئیس جمهور تهمت دستور 3M به ذخیره تمام N95 ماسک فقط برای بازار ایالات متحده یک حرکت است که کاهش فروش به امریکا و کانادا. روز شنبه نخست وزیر جاستین ترودو به ذکر است که این حرکت می تواند صدمه دیده است ایالات متحده از کانادا کشتی دستکش های پزشکی و تست کیت به U. S در حال حاضر و برخی از مواد از N95 ماسک سرچشمه در کانادا. در یکشنبه, حزب محافظه کار کانادا سیاستمداران ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن را. اما آقای ترودو در زمان بیشتر رویکرد دیپلماتیک: “ما به دنبال اقدامات تلافی جویانه و یا اقدامات است که در حال تنبیهی” او گفت:. “ما می دانیم آن است که در هر دو کشور منافع به همکاری می نماید.

CNSphoto از طریق رادیو فردا

شهروندان چینی رعایت یک لحظه سکوت شنبه 4 آوریل سال 2020 در پکن چین دارای یک یادبود برای کسانی که درگذشت coronavirus.

نگاه به آینده

دوشنبه, آوریل 6

روغن جلسه به تعویق افتاد. رهبران کشورهای تولید کننده نفت برنامه ریزی شده برای دیدار با آنلاین امروز برای بحث در مورد نفت خام خروجی اهداف است. اما یک جنگ قیمت بین روسیه و عربستان سعودی پرسیده شد این آخر هفته گذشته. پس از قیمت نفت سقوط به 18 سال اخیر بسیاری از ناظران هنوز هم انتظار دارند که طرف با یکدیگر ملاقات این هفته است.

جدید نیش اندازه به داستان سرایی. جدید, جریان, خدمات, Quibi, آغاز بکار. آن ارائه خواهد شد قسمت که آخرین 10 دقیقه یا کمتر و طراحی شده برای مشاهده بر روی گوشی های هوشمند. $1.8 میلیارد دلار سرمایه گذاری تاسیس سابق دیزنی رئیس Jeffrey Katzenberg و سابق هیولت پاکارد مگ ویتمن مدیر عامل. Quibi راه اندازی با 50 را نشان می دهد. اشتراک هزینه 4.99 $در ماه با تبلیغات و $7.99 یک ماه بدون تبلیغات.

سهشنبه, آوریل 7

دموکراتیک آزمون. با وجود یک ایالت پناهگاه در خانه سفارش ویسکانسین رای دهندگان انتظار می رود که سر به پای صندوق های رای برای انتخابات ریاست جمهوری سال اولیه. غایب انتخابات اتحاد رسید. چندین ایالت دیگر به تعویق افتاد مقدماتی خود را.

چهار شنبه, آوریل 8

یهودیان در جشن آزادی. عید فصح بزرگداشت سالانه از خروج بنی اسرائیل از مصر سفر از بردگی به آزادی آغاز می شود در غروب آفتاب. “این سال ما در حال بردگی – سال آینده ما خواهد بود” خاخام, Noam Marans آسوشیتدپرس گفت توصیف جشن عید فصح در طول coronavirus مستند.

سهشنبه, مارس 10

خوب جمعه. مسیحیان افتخار مسیح عیسی را مصلوب شدن که قبل از رستاخیز او جشن در عید پاک یکشنبه.

سخاوت دیده بان

عکس حسن نیت ارائه میدهد David E. رودلف

سازمان David E. رودلف (سمت چپ) با سرآشپزها Maxcel هاردی و Genevieve ونگ در حالی که آماده سازی وعده های غذایی برای دیترویت پناهگاه بی خانمان.

در اینجا یک دستور العمل برای: بیش از حد بسیاری از perishables پنج سخاوتمندانه سرآشپزها و دوستان در نیاز.

زمانی که coronavirus مستند آمار دیترویت به تازگی بسیاری از رستوران ها توقیف. به برخی از موجودی خود را از مواد غذایی برای کارکنان. اما چند هنوز هم تا به حال شدنی به یدکی. این زمانی است که یک گروه از رستوران و سرآشپزها تصمیم گرفت به طبخ وعده های غذایی به صورت محلی در پناهگاه بی خانمان. آنها لقب تلاش خود را “بیش از حد بسیاری از آشپز در آشپزخانه برای خوب است.”

بحث در مورد مواد غذایی fusion. این گروه شامل آشپز Maxcel هاردی از قفس کارائیب Fusion ران Bartell از Kuzzo مرغ و وافل استفانی برد بلوک و سیل نوار جیمز ریش نامزد دریافت جایزه آشپز Genevieve ونگ بانکوک 96 غذا خیابان و جامعه اجرایی آشپز فیل جونز ارشد Haru.

اما نتیجه این است که برخی از الهام پخت و پز. “ما هنوز مطمئن شوید که چه منوی غذایی خواهد بود” آشپز ونگ می گوید دیترویت مترو بار. “اما شما می توانید مطمئن شوید که آن را به طعم و مزه خوب است چرا که آن را آماده و با عشق و از روح قلب ما.”

گوهر پنهان

خود را شروع هفته اخیر داستان که الهام بخش نظارت بر خوانندگان:

بگو پنیر! خانواده های بزرگداشت انزوای خود با ‘porchraits’

دزدکی حرکت کردن پیش نمایش

در امشب روزانه Edition, سازمان دیده بان برای ما داستان در مورد شادی Harjo اولین مادری شاعر آمریکایی برنده جایزه. او در مورد جلسه جمعی قلب کشور و اهمیت گوش دادن.

در نهایت چک کردن مانیتور را انتخاب داستان از روز جمعه فقط اشتراک روزانه Edition:

  1. چگونه آموزش آنلاین ممکن است بیش از یک عکاسی در آمریکا
  2. در کنتاکی یک فرماندار دموکرات دستاوردهای جدید طرفداران: جمهوری خواهان
  3. بگو پنیر! خانواده های بزرگداشت انزوا با ‘porchraits’
  4. داغ کالا: چگونه کاغذ توالت شد یک آیکون از ثبات
  5. نقاط پیشرفت: که در آن یک بیماری همه گیر در حال عقب نشینی

این یک تست بتا – یک آزمایش با اوایل صبح روز دوشنبه به روز رسانی اخبار. لطفا به ما بازخورد خود را از طریق لینک زیر و به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنم. با تشکر از شما!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>