دوشنبه, طلوع جلسه: بزرگتر تظاهرات کمتر دستگیری

بزرگ تظاهرات مسالمت آمیز برای عدالت نژادی در شهرستانها در سراسر جهان در روز شنبه اغلب تکامل به کوچکتر راهپیمایی روز شنبه مشخص شده توسط نماز و آهنگ و موعظه. پلیس و معترضان آرام تر به نظر می رسد. در واشنگتن دی سی محافظه کار مسیحیان انجیلی به خیابان ها ریختند از جمله Rev. Thabiti Anyabwile از Anacostia رودخانه کلیسا که به نام “مبارزه با سیستمیک بی عدالتی و برای مسئولیت شخصی است.” “ما لازم نیست که برای حل و فصل, نیم سکه,” او گفت: واشنگتن پست””ما در حال دموکرات ها و جمهوری خواهان.”

در سراسر کشور فریاد به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” زنگ زد. اما این عبارت ساده است و بسیاری از تفاسیر. روز یکشنبه 9 از 13 مینیاپولیس اعضای شورای شهر رای دادند پال خواستار قطع بودجه دولت و از بین بردن شهرستان اداره پلیس. در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio متعهد به بودجه از اداره پلیس و reallocate آنها را به جوانان و خدمات اجتماعی. در ضمن حکومت برداشته شد در چند شهرستانها عمده ایالات متحده در روز یکشنبه و رئیس جمهور تهمت به دستور برخی از 5000 سرباز گارد ملی به خارج از پایتخت کشور است.

2. سه بحران در انتخابات سال. رهبران آمریکایی صورت یک بیماری همه گیر رکود اقتصادی و ناآرامی های مدنی بیش از خشونت پلیس. که بهترین روش برای مقابله با این سه گانه از چالش ؟ اواخر جمعه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن رسما امن حزب دموکرات نامزدی و روز یکشنبه تایید شد توسط سابق آمریکا وزیر امور خارجه کالین پاول که رئیس جمهور گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است “زیرفشار” از قانون اساسی ایالات متحده. روز دوشنبه آقای بایدن برنامه ریزی شده است برای دیدار با جورج فلوید خانواده در هوستون. یک نظرسنجی جدید از جمهوریخواهان نشان می دهد تنها 46 درصد می گویند که کشور در مسیر درست است که پایین ترین سطح از سال 2017. اما رئیس جمهور تهمت را تصویب امتیاز (حدود 40%) باقی مانده است انعطاف پذیر با اکثریت زیادی از جمهوری خواهان هنوز تصویب از عملکرد کلی. در میان جمهوری خواهان که بیان سوء ظن در مورد رئیس جمهور را از دست داده و همه گیر و اعتراضات بسیاری می گویند آنها اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن به احیای اقتصاد. در یک نظرسنجی جداگانه از 1000 رای دهندگان ثبت نام وقتی پرسیده شد که چه کسی می تواند بهتر در مردم به کار 48% انتخاب تهمت بیش بایدن (35%).

این Yomiuri Shimbun از طریق رادیو فردا

یک توت فرنگی moon’ افزایش بیش از توکیو آسمان درخت برج توکیو در ژوئن 7, 2020. نام مورد داده شده است به یک ماه کامل در ماه ژوئن مصادف با توت فرنگی برداشت.

نگاه به آینده

جمعه, ژوئن 8

یک بازگشت به خانه. جورج فلوید متولد کارولینای شمالی (که در یک مراسم یادبود برگزار شد شنبه) اما او مطرح شد در هوستون تگزاس. یک مکان یادبود برای برنامه ریزی روز شنبه در این شهر پس از مراسم تشییع جنازه خصوصی سه شنبه.

یک گوش دادن به جلسه. رئیس جمهور تهمت قرار است میزبان یک میزگرد گوش دادن جلسه با مقامات اجرای قانون در دوشنبه “برای شنیدن چالش های خود و ورودی چگونه به رفع نابرابری نژادی در آمریکا پلیس” یک مقام کاخ سفید گفت Axios.

شنبه, ژوئن 9

آمریکا رای گیری اولیه همچنان ادامه دارد. جو بایدن مسجل نامزدی حزب دموکرات این جمعه گذشته. اما گرجستان و غرب ویرجینیا برگزار خواهد شد انتخابات ریاست جمهوری و وزارت امور خارجه مقدماتی امروز. کارولینای جنوبی نوادا و داکوتای شمالی در حال برنامه ریزی برای برگزاری حالت اولیه انتخابات.

برای Phish طرفداران. گروه راک Phish برنامه livestream از یک 2013 کنسرت از تنگه آمفی تئاتر در جورج واشنگتن در 8:30 p. m. ET خواهد شد و جمع آوری کمک های مالی برای ArtsFund که ایجاد جامعه از طریق هنر از طریق رهبری حمایت و اعطای ساخت.

یکشنبه, ژوئن 10

چگونه است که اقتصاد ایالات متحده انجام شده است ؟ رئیس فدرال جروم پاول برنامه را به یک کنفرانس خبری در وضعیت اقتصادی احتمالا اعلام تغییر در نرخ بهره.

جمعه, ژوئن 12

بین نژادهای مختلف ازدواج نقطه عطف. پنجاه و سه سال پیش امروز, دیوان عالی ایالات متحده حکم داد که دولت نمی تواند جلوگیری از ازدواج بر اساس نژاد. 2016 دانلود فیلم “دوست داشتن” است که در مورد ریچارد و میلدرد محبت شاکیان در سال 1967 حاکم است.

چهار شنبه, ژوئن 13

ریاست جمهوری ارسال کردن. رئیس جمهور تهمت برنامه ریزی شده است به صحبت می کنند در شروع مراسم در وست پوینت. حدود 1000 نفر از دانشجویان ارتش نامیده شده است به ایالات متحده آمریکا, آکادمی نظامی برای فارغ التحصیلی رویداد و 15 را پس از آزمایش مثبت برای COVID 19.

سخاوت دیده بان

عکس کیمبرلی LaRussa از طریق Facebook

آنتونیو Gwynn جونیور بوفالو, نیویورک شروع به تمیز کردن بیلی خیابان در 2 صبح دوشنبه گذشته پس از یک راهپیمایی اعتراض. او به مدت 10 ساعت. او فداکارانه عمل به خود جلب کرد سپاس و هدیه.

گاهی اوقات یک فداکارانه عمل می تواند به تغییر این دوره از زندگی خود را. درخواست آنتونیو Gwynn جونیور از Buffalo, New York.

مانند بسیاری از شهرها در آخر هفته گذشته بیلی خیابان در بوفالو با آشغال های شیشه ای و دیگر باقی مانده پس از تظاهرات مسالمتآمیز بیش از خشونت پلیس تبدیل مخرب است. سمت چپ 18 شروع به تمیز کردن در ساعات اولیه صبح دوشنبه. او برای 10 ساعت متوالی. او با همسایگان در ساعت 8 صبح اما سمت چپ انجام داده بود بسیاری از تمیز کردن تا زمانی که آنها می خواهم وارد..

سخاوت خود را لمس قلب حرکت دیگران را به مقابله به مثل.

مت بلوک دیدم داستان در تلویزیون محلی خبر داد و سمت چپ او باارزش 2004 قرمز موستانگ تبدیل خوانده شده. “من نمی تواند به مقابله با فروش آن و این یک راه خوب برای من برای خلاص شدن از آن و می دانم کسی که می شود آن است که رفتن به آن را درک” بلوک گفت WKBW-تلویزیون. محلی شرکت بیمه اهدا خودرو بیمه برای یک سال.

سمت چپ در حال برنامه ریزی برای رفتن به مدرسه تجارت در حالی که صرفه جویی برای کالج. زمانی که مقامات در Medaille کالج در بوفالو در مورد برنامه های خود را, آنها به او پیشنهاد یک بورس تحصیلی کامل. سمت چپ می گوید: او کشیده و گریه کرد زمانی که او شنیده ام در مورد بورس. فقط چند روز پیش او تا به حال 55 دلار در حساب بانکی خود نوشت: Facebook. “به برکت مثل این واقعا طول می کشد نفس من دور من واقعا از همه تشکر می کنم از ته قلب من است.”

گوهر پنهان

خود را شروع هفته اخیر داستان که الهام بخش نظارت بر خوانندگان:

سگ چرنوبیل: در حال تورهای مجازی آینده گردشگری?

دزدکی حرکت کردن پیش نمایش

در امشب روزانه Edition, سازمان دیده بان برای قسط بعدی در مرور قطعیت سری: چگونه ما می توانیم غربال کردن رسانه های اجتماعی برای حقیقت است.

در نهایت چک کردن مانیتور را انتخاب داستان از روز جمعه فقط اشتراک روزانه Edition:

  1. وعده و محدودیت – پلیس گرفتن زانو
  2. تنبیه کردن چین بیش از هنگ کنگ? چرا تهمت مارس جلو و مشت خود را.
  3. ‘ما به فروش می رسد هزاران نفر از دوچرخه’: کسب و کار فزاینده در زمان سختی
  4. فراموش پادشاه: تفسیر در اعتراض به نژاد و MLK
  5. سگ چرنوبیل: در حال تورهای مجازی آینده گردشگری?

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

این یک تست بتا – یک آزمایش اولیه روز شنبه به روز رسانی اخبار. لطفا به ما بازخورد خود را از طریق لینک زیر و به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنم. با تشکر از شما!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>