دوشنبه, طلوع جلسه: تدریجی, جهانی, بازگشایی

برای تلفن های موبایل از کودکان در حال بازی در خارج بازگشت به اسپانیا در روز یکشنبه برای اولین بار در شش هفته. در سراسر اروپا و در چند کشور ایالات متحده یک تغییر در جریان است. برخی از کسب و کار و کلیساها شروع به با احتیاط بخشی از بازگشایی. در ایالات متحده بسیاری از اقامت در خانه سفارشات منقضی این هفته است. اما تنش رو به افزایش میان برخی از شهرداران و فرمانداران دولت با دیدگاه های مختلف در سرعت با خیال راحت بازگشایی. مقامات بهداشت عمومی هشدار می دهند که اکثر کشورهای عدم کافی برای تست و یا هماهنگی تماس ردیابی برای جلوگیری از عود از شیوع.

در ووهان چین بیمارستان گزارش هیچ COVID-19 بيمار در تمام اما یک سختگیرانه قرنطینه اعلام شد در هاربین, چین یک شهر 10 میلیون. در هند, محله فروشگاه های مجاز به بازگشایی در مناطق انتخاب شده. به عنوان موارد کاهش یافته است در انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون بازگشت به کار دوشنبه.

2. برنامه ریزی ماجراجویی. آنها نمی طرح به بادبان صفحه اصلی. اما یک گروه از 25 هلندی, نوجوانان با خیال راحت وارد خانه یکشنبه پس از coronavirus مستندات تبدیل آموزشی خود را کروز کارائیب به یک حماسه پنج هفته سفر. در سفر, نوجوانان علامت سه سطل لیست اقلام: یک اطلس عبور از اواسط اقیانوس شنا و بازمانده مثلث برمودا. این بچه در آغوش گرفت و شعار می دادند یکدیگر را نام آنها به عنوان راه می رفت خاموش کردن کشتی و به آغوش خانواده های خود که سوار اتومبیل خود را در کنار 200 پا گاری روپوش دار یکی یکی به موقف اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. یکی از درس 17 ساله طبقه Hurkmans آموخته است: “انعطاف پذیر بودن چون همه چیز در حال تغییر است تمام وقت.”

AP Photo/پیتر Dejong

یک گاری روپوش دار میره 25 هلندی, نوجوانی وارد بندر هرلینگن هلند, پنج شنبه, مارس 26 سال 2020 است. آنها میره صفحه اصلی از کارائیب در سراسر اقیانوس اطلس که coronavirus مستندات آنها مانع پرواز به خانه.

نگاه به آینده

دوشنبه, آوریل 27

روز دوشنبه با میشل: سابق بانوی اول میشل اوباما در حال خواندن کتاب های کودکان در 12 pm ET برای چهار دوره متوالی روزهای دوشنبه. امروز آن “یک اژدها در کتاب خود” تام فلچر نشان داده شده توسط گرگ ابوت.

روز شنبه, مارس 28

رأی-با-ایمیل دموکراسی. اوهایو دارای آن ریاست جمهوری اولیه امروز بدون هر فرد رای گیری با توجه به همه گیر. تمام پست-در برگه های رای باید مهر باطله تمبر پست در روز دوشنبه و یا کاهش یافته در شهرستان توسط دفاتر 7:30 p. m. روز سه شنبه. حداقل شش متحده به تعویق افتاد مقدماتی خود را از امروز تا تاریخ 2 ژوئن.

چهار شنبه, آوریل 29

تغذیه حکمت ؟ فدرال رزرو صندلی جروم پاول قرار است به صحبت با رسانه ها. دو هفته پیش آقای پاول هشدار داده بود که “غلط شروع” اگر متحده بازگشایی برای کسب و کار بیش از حد به زودی اما انتظار می تواند یک “قوی” بازیابی اگر متحده صبر کنید.

روز استقلال: اسرائیل نشانه 72 سالگرد استقلال.

پنج شنبه, آوریل 30

‘پارک ها و Rec مراسم: Leslie Knope و بازگشت شرکت برای 30 دقیقه پونی مراسم. این اسکریپت اجتماعی فاصله با مضمون قسمت در NBC (8:30 p. m. ET) به جمع آوری پول برای تغذیه امریکا یک شبکه در سراسر کشور بیش از 200 مواد غذایی بانک ها.

شب بخیر با دالی: خواننده و بازیگر Dolly Parton بار خوانده شده داستان وقت خواب کودکان هر پنج شنبه در 7 p. m. ET. از سال 1995 خانم پارتن داده است میلیون ها نفر از کتاب دور رایگان برای کودکان از طریق “تخیل کتابخانه.”

چهار شنبه, آوریل 1

یک کار حقوق دیجیتال جشن. سنتی مه روز جشن کارگری و حقوق کارگران می رود آنلاین در سراسر جهان در این سال است.

روز شنبه, مه 2

2020 کمپین حمل. کانزاس و گوام خود را به پایان برساند اولیه رای گیری امروز. کانزاس اولیه باز شده است پس از پایان ماه مارس, اما روشن به ایمیل-تنها در برگه های رای. گوام است برنامه ریزی برای برگزاری یک جلسه.

سخاوت دیده بان

استفانی نیکول از طریق Facebook

استفانی نیکول پشت خواهر او را شانا پول-جونز’ به دور جدول در خارج از خانه اش در مپلوود میسوری.

بحران اغلب به ارمغان می آورد بهترین در بشریت است. این روزها اعمال محبت و سخاوت سرشار از همه جا. در اینجا سه این هفته که گرفتار چشم من.

  • شانا پول-جونز از مپلوود میسوری دهکدهای از دست داده و هشت تن از اعضای خانواده به COVID-19. آنها تمام زندگی در گرجستان, که در آن او بود “به دنیا آمد و بزرگ شده است.” او نمی تواند سفر به پشتیبانی آنها را به طوری که او را گسترش مهربانی از او جلو حیاط در میسوری. او راه اندازی یک “گرفتن و رفتن” جدول با کنسرو کالا کیسه ناهار لوازم آرایش و محصولات تمیز کردن. این موارد همه به صورت رایگان به هر کسی که درایو توسط. برخی از مردم در حال توقف به کمک مالی. “این سخت است, من نمی تواند به پایین وجود دارد برای دیدن خانواده ام به طوری در حال حاضر. من انجام این کار آن را خاموش ذهن من” خانم جونز گفت KTVI فاکس نیوز در سنت لوئیس.
  • در کالگری کانادا و گروهی از بچه های مدرسه بالا در حال جوک گفتن به سالمندان است. شادی 4 تمام پروژه خط تلفن (1-877-شادی-4ALL یا 1-877-569-4255) که در آن تماس گیرنده می تواند بشنود قبل از ثبت, جوک, داستان انگیزشی, معابر و اشعار هدفمند به افراد مسن و جدا شده است. “از طریق این پروژه ما قادر خواهد بود برای نشان دادن قدردانی از مردم هستند که خود جدا و به آنها چیزی است که آنها همیشه می توانید نگاه به جلو به روز خود را. امیدوارم آن می تواند به روشن کردن خلق و خوی و کمک به صرفه جویی در زندگی” 16-year-old Ali Ahmad گفت LiveWireCalgary.
  • در نهایت, در اینجا یکی از ارشد که احتمالا گفتن جوک به بچه های مدرسه بالا. این گرترود لارسون دوم همه گیر (او به خاطر 1918-19 بیماری همه گیر آنفلوآنزا). و در 104 او هنوز هم به بازگشت به جامعه است. در هفته های اخیر زیرک فرگس فالز, Minn., ساکن شده است بالا رفتن از پله ها به طبقه دوم پر از خورشید دوخت اتاق که در آن او عمل یک خواننده ماشین خریداری شده در سال 1939. این پرستار بازنشسته است, تان شدیدا کردن ماسک برای خانه سالمندان محلی کارکنان و ساکنان. به او گفت: WDAY-تلویزیون در فارگو, N. D. او را به سادگی انجام آنچه اجداد او از نروژ انجام داد: مراقبت از یکدیگر. وجود دارد مقدار زیادی از آن را در اطراف این روز است.

گوهر پنهان

خود را شروع هفته اخیر داستان که الهام بخش نظارت بر خوانندگان:

در مستند آنها دریافتند کسی – با چهار پا – به عشق (تصویری)

دزدکی حرکت کردن پیش نمایش

در امشب روزانه Edition, سازمان دیده بان برای ما داستان در مورد سوئد بدون مستند مسئولیت فردی با رویکرد برخورد با این بیماری همه گیر. این کار?

در نهایت چک کردن مانیتور را انتخاب داستان از روز جمعه فقط اشتراک روزانه Edition:

  1. پس از تیراندازی Nova Scotia می یابد, راه به راحتی تحت مستند
  2. که در آن یک بحران نفت ضربه اول ؟ جایی که شما ممکن است انتظار داشت.
  3. ‘سرزمین برادری’: در پرتغال یک انقلاب ارزش تحمل همه گیر
  4. بوستون ماشین-رایگان خیابان های ارائه نگاه اجمالی از کم کربن آینده
  5. در مستند آنها دریافتند کسی – با چهار پا – به عشق

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

این یک تست بتا – یک آزمایش با اوایل صبح روز دوشنبه به روز رسانی اخبار. لطفا به ما بازخورد خود را از طریق لینک زیر و به ما اطلاع دهید آنچه شما فکر می کنم. با تشکر از شما!

 

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>