رطوبت در موبایل شما: پس از آن، مانند ویروس، هر مشاوره sage و شما در حال حاضر یک بیمار طولانی 😜

شما متوجه شده اید که چگونه تلفن های همراه تمایل به آب. شکستن در یک کف سیمان به جای ماسه نرم است که ما می دانیم. ما به عنوان مشاهده glumly cobweb snaking بر روی صفحه نمایش اما این میل به آب یکی دیگر از بازی توپ است. همه اغلب شما می شنوید ناله و ناله بیش از آن خیس شدن … سقوط به سینک آشپزخانه، در باران خیس کردم، آن را در یک وصله مرطوب سمت چپ، آن را به استخر شنا کاهش یافته، انتخاب خود را. و به جای تارهای کبک شما اکنون آن ابر لعاب دار را در حال عبور از صفحه نمایش خود و به معنای واقعی کلمه باران در رژه خود را.

از آنجا که تلفن های همراه پنجمین اندام برای نژاد بشر هستند و تصمیم آنها برای متوقف کردن عملکرد معادل وحشت است که حتی Covid خواهد بود افتخار, خیس کردن است در بهترین حالت فاجعه Defcon I. مثل ویروس هر یک درمان برای این بیماری و شما در حال حاضر یک بیمار گسترده. قرار دادن آن را به برنج خام خشک می آید توصیه های sage و در حال حاضر شما آن را در basmati دفن و امیدوار آن را دوباره بکر تبدیل اما صبح روز بعد ابر است هنوز هم وجود دارد تنها ضخیم تر و مات تر.

نه، می آید یکی دیگر از salvo از نگرانی، نگه داشتن آن در نزدیکی بخاری و بنابراین شما گوش می کنید چون ناامیدی است در اعصاب خود را nibbling و نه تنها آن را مرطوب می ماند اما ابزار می شود ‘نمی تواند آن را گرم نگه دارید و ابر بخار کاهش می دهد و سپس می آید و شما بهتر از قبل نیست. اگر بخاری آن را در آفتاب رها نکند، می گوید که یکی از دوستان هر که همه چیز را می داند و اگر این کار نمی کند آن را در مقابل فن قرار داده و اجازه دهید رطوبت از دست رفت. تلفن همه به جز تلفن تو

و حالا آنها کیت های خشک کننده ای را که هزینه بسته ای را در بر دارد و شما ابزار متهن را در آنها قرار می دهی، آنها را مهر و موم می کنید، آنها را روی میز می ذارم، به اتاق تان می روید و بر زانومی افتید و برای خدایان دعا می کنید تا شما را نجات دهد زیرا شما فقط نمی توانید گوشی دیگری را استطاعت داشته باشید و حتی EMI ها را روی این یکی تمام نکردید.

خنده دار چگونه این تولید کنندگان به شما سه دوربین و تمام این gizmos دیگر که شما هرگز استفاده کنید و هیچ تا به حال گفت، هممم، چرا ما آنها را ضد آب و نجات جهان را آنقدر زحمت. آنها این کار را به ساعت که می تواند به عمق 500 متر (نه که کسی می کند). بنابراین بیش از حد تلفن بنابراین ما مردمی می تواند رقص در باران و رفتن انجام دامان استخر ما و در سالن و جکوزی بنشينند و منتظر آن را به سقوط از جیب و ضربه که کف سیمان … اوه نه، اون کوبه روي صفحه نه

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است به ارمغان بیاورد لبخند به صورت شما. هر گونه ارتباط با رویدادها و شخصیت ها در زندگی واقعی اتفاقی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de