مودی باید نشانه از ایندیرا سیاست

من به تماشای تصویری از زن که به نارندرا برای ارائه خود را با ارزان ژنریک دارو است که او تا به حال خدا را دیده اما او تا به حال دیده خدا در او. شد نشان می دهد مرحله موفق? شاید. اما مانند نخست وزیر و من هم یه نی نی عاطفی.

طرح های خود را به صورت توالت, مسکن, برق, دارو, لمس کرده اند و بهبود زندگی های بی شماری ضعیف میبینم. که یکی از دلایل اصلی است که او برنده در 2019. چندین سال پیش یک نفر دیگر در این زمان نخست وزیر سابق اتل بیهاری واجپایی حال اعلام کرد و در عین حال یکی دیگر از نخست وزیر ایندیرا گاندی به عنوان یک الهه. در هند ما در سریع برای روغن مالی کردن مردم به عنوان خدایان و الهه ها.

مودی آثار خستگی ناپذیر اما در دوره دوم خود را آغاز کرده است در یک معامله بزرگ از جنجال. وجود دارد که کل این کا شورای ملی مقاومت, NPR, هیولا است که به هند بد نام در سطح جهان است. شده اند وجود دارد جمعی شورش خود که حداقل من هرگز پیش بینی اتفاق می افتد در زیر او.

ویلیام گلدستون, انگلیسی, نخست وزیر برای 12 سال یک بار گفت که یک نخست وزیر به خوبی قصاب. ایندیرا به دنبال این نکته مذهبی است. کامپیوتر Sethi او خانه وزیر. او فریاد زد و در با تلفن و اپراتور در یک روز از طریق تلفن و نه در فرد. او از کار اخراج شده است.

تاجران میوه بود در چهل و او عملا شماره دو. اما وقتی که او رفت و در خارج از کشور تنها از وجود او ارسال فکس نامگذاری که صندلی کابینه در غیاب او. او بنا به گزارش نگه امضا استعفا از تمام وزیران در جیب خود. او نگه داشته و افرادی که مشغول به کار برای او در tenterhooks. نخست وزیر ممکن است تبدیل به خدا اما او نیز به خوبی قصاب.

تاجران میوه بود در دولت سونیا گاندی. مانموهان سینگ ساخته شده بود قانونی نخست وزیر در حالی که Mukherjee شد عملا نخست وزیر. Mukherjee بیشتر همیشه ساقدوش عروس, هرگز عروس. زمانی که در سال 2012 توسط یک پیچ و تاب و عجیب و غریب از سرنوشت است و در برابر او خواهد شد سونیا گاندی مجاز Mukherjee به پیچ سمت Rashtrapati Bhavan شما باید را دیده اند تصویری از سه سونیا مانموهان سینگ و Mukherjee.

این بود که اگر این دو کودکان Manmohan Singh and Mukherjee بودند لرزش قبل از ملکه. سونیا هرگز صعود به خداوندی. او آموخته است که او سیاست در زانو از ایندیرا اما او هرگز آموخته به خوبی قصاب. که یکی از دلایلی است که چرا دولت UPA فرو ریخت.

امروز خانه وزیر می گوید و می کند بسیار بیشتر از PC Sethi. شورای ملی مقاومت ترس از آن است wreaked ویران در میان اقلیت; موریانه; حشرات موذی; تمام مروارید حکمت منتشر می کنند از دهان او. به عنوان BJP supremo او نمی تواند برنده دولت در انتخابات است.

اما نخست وزیر است و آمرزنده است. نخست وزیر باید درک کنند که او نمی تواند یک مرد ارتش حتی اگر تا به صعود به خداوندی. او چهار سال بیشتر از چپ و پس از آن شاید دیگر پنج و پس از آن شاید حتی یکی دیگر از پنج. اولین چیزهایی که اول او باید تبدیل BJP از جناح راست مبتنی بر ایمان به یک مرکز-راست حزب سکولار است.

Uddhav Thackeray هنوز دهان Hindutva اما حتی او اذعان کرده است که او خود را طلاق دین از سیاست است.

وجود دارد بسیاری از قادر به سرخپوستان و همچنین اتباع خارجی که می خواهم برای حمایت از نخست وزیر در تبدیل هند است. همه استعداد جهان دروغ نمی گوید در Sangh. تاریخ و زمان وزیر مالیه تا تبدیل شدن به یک تک خال تیرانداز. وزیر ارشد امور مالی را ندارد و قدرت او را به آتش کشیدند. او به صورت جدی اما پس از تقریبا یک سال از او earnestness اقتصاد است که هنوز هم در سورتمه.

تحت تماشای وزیر دفاع, یک فرمانده دفاع ستاد منصوب شده است اما چند می دانم که خود را دقیق ، اگر هدف این بود که به ساده کردن تدارکات برای سه خدمات پس چرا در تعیین رئیس تدارکات افسر ؟ آرون سینگ راجیو گاندی وزیر دفاع ظاهرا توصیه می شود این سی دی موقعیت. اما آرون سینگ و پس از آن-فرمانده ارتش K. Sundarji گمراه راجیو به سریلانکا حادثه ناگوار که در نهایت منجر به ترور راجیو.

آمریکا و طالبان فقط یک قرارداد امضا شده است که آشکارا ضد هند. اما سفیر هند به قطر حضور داشت در مراسم امضای. اتحاد هند برکت ضد هند معامله ؟

نخست وزیر باید نشانه از ایندیرا گاندی تنها خانواده گاندی نخست وزیر که Sanghis مخفیانه تحسین. قبل از او تلاش برای تبدیل هند او باید دگرگون مردم در درون خود ambit. او نمی تواند همه چیز را به تنهایی. برخی از مردم خوب اجرا رمان خود را طرح و نیازهای او بیشتر از بسیاری از مردم است.

آنها در حال حاضر در هسته خود ،

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im