تلاش دوم برای فروش هوایی هند توسط دولت نارندرا می آید پس از انجام دو تغییر مهم در ارائه. برای اولین بار است که این پیشنهاد به فروش کل دولت برگزاری هوا در هند و دو از شعبه های آن کم هزینه بین المللی حامل هوایی هند اکسپرس و دست زدن به زمین واحد AISATS. دوم این است که کاهش در بدهی که بالقوه صاحب به سر می برد. این بدهی در حال حاضر تا حد زیادی پوشش می دهد دارایی های این شرکت هواپیمایی دارای ساخت ارائه یک جذاب تر.

از زمان ارائه با هدف جداسازی جدی مناقصه و به پایان خواهد رسید و در ماه مارس است. پس از انتخاب مناقصه خواهد بود و مجاز به ارائه مالی مناقصه. دولت messaged آن است که حاضر به انعطاف در برخورد با شرایط آن را تعیین کرده است. این یک پیام مهم است چرا که با توجه به مقیاس و پیچیدگی مقابله مذاکرات ممکن است لازم باشد در تاریخ بعد.

آن است که این عوامل را که در این زمان تلاش به مراتب جدی تر از آنچه که دولت تلاش کرده در سال 2018 — نه تنها پیشنهاد دریافت کرده بود در این مناسبت. دولت سزاوار ستایش برای تمایل خود را برای یادگیری از گذشته تلاش کنند. حمل و نقل هوایی باقی می ماند به چالش کشیدن کسب و کار. بدون نمایش انعطاف پذیری آن دشوار خواهد بود برای دولت به خصوصی سازی آن شرکت هواپیمایی است که haemorrhaging مالیات دهندگان پول ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su