مدرن را Covid-19 واکسن حرکت به بزرگتر مطالعه

مدرن را ناشی از واکسن مورد نظر پاسخ ایمنی برای همه افراد 45 ارزیابی یک گروه بزرگتر از داده های اولیه منتشر شده است.

عکس: آدم Glanzman/مهر نیوز

جزئیات جدید در مورد اولین انسان مطالعه مدرن , Inc.’s MRNA 4.54% تجربی coronavirus واکسن ظهور جمعه است که محققان گفت: تقویت خود تصمیم به گرفتن شات به بزرگی قاطع کارآزمایی بالینی برنامه ریزی شده برای شروع در اواخر ماه جولای.

جدید نتایج آنلاین منتشر شده توسط New England Journal of Medicine نشان داد که واکسن ناشی مورد نظر پاسخ ایمنی برای همه افراد 45 ارزیابی—یک گروه بزرگتر از داده های اولیه مدرن منتشر شد در ماه مه—و به طور کلی امن و قابل تحمل.

“این است که واقعا بسیار خوب اخبار” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در مصاحبه روز سه شنبه. NIAID شرکت توسعه مدرن واکسن و چراغ مطالعه.

“استاندارد طلا از حفاظت در برابر یک عفونت ویروسی است و آنتی بادی خنثی,” او اضافه شده است. “و داده ها از مطالعه اعداد کوچک به عنوان آن ممکن است بسیار روشن است که این واکسن قادر است القا بسیار خوب [سطح] از خنثی سازی آنتی بادی است.”

محققان گفتند که هیچ جدی خطرات ایمنی هر چند برخی از شرکت کنندگان در حال تزریق-سایت درد و علائم خستگی و سردرد و لرز.

دکتر Fauci گفت: ممکن است که در آینده بزرگ بررسی عملکرد یک پاسخ تا پایان سال در مورد اینکه آیا واکسن ناشی از پاسخ ایمنی کافی برای محافظت از مردم با خیال راحت از Covid-19. پاسخ مثبت خواهد روشن راه را برای استفاده گسترده تر و به طور بالقوه کمک به جلوگیری از همه گیر مرگبار.

جدید “یارو” مطالعه برنامه ریزی شده برای شروع جولای 27, هدف خواهد به ثبت نام حدود 30000 بزرگسالان در حدود 90 مختلف آمریکا و مکان است. بسیاری از سایت های مطالعه را در کشورهای که در آن ویروس است که موجی مانند تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا و آریزونا با توجه به اطلاعات ارسال شده در روز شنبه در یک پایگاه داده فدرال از مطالعات پزشکی.

‘استاندارد طلا از حفاظت در برابر یک عفونت ویروسی است و آنتی بادی خنثی,’ دکتر گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

عکس: استخر جدید/ایسنا

در میان مردم پژوهشگران به ثبت نام کسانی که در قابل ملاحظه خطر ابتلا به عفونت به دلیل جایی که آنها زندگی می کنند. آزمایش واکسن در coronavirus نقاط داغ می تواند کمک به تولید پاسخ در مورد واکسن را کارآمدی هر چه زودتر از آنجا که مردم بیشتر وجود دارد به احتمال زیاد در معرض ویروس در زندگی روزمره در مقایسه با مردم در مکان های که در آن موارد جدید کاهش یافته است.

محققان را به حدود نیمی از شرکت کنندگان مدرن واکسن دو دوز چهار هفته از هم جدا—و دیگران دارونما عکس و سپس مقایسه کنید چه بخشی از هر گروه قرارداد علامتی Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. مطالعه برنامه ریزی شده است برای اجرا از طریق اکتبر 2022 اما این احتمال وجود دارد محققان می توانست نتایج اولیه و قبل از آن.

مدرن گفت: از آن ساخته شده است به اندازه کافی دوز برای شروع مطالعه جدید است و در مسیر به تحویل حدود 500 میلیون دوز از یک سال و احتمالا تا یک میلیارد دلار در سال شروع به 2021.

تست مدرن شات یکی از یک سری از بزرگ بودجه فدرال بالینی برنامه ریزی شده در هفته های آینده از تجربی coronavirus واکسن از جمله یک co-طراحی و توسعه توسط دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca AZN 1.39% PLC و یکی دیگر از جانسون و جانسون. JNJ 1.87% برنامه ریزی برای شروع یک بزرگ محاکمه این ماه خود را تجربی coronavirus واکسن هستند Pfizer Inc. PFE 0.06% و BioNTech BNTX 7.84% SE.

برخی از واکسن توسعه دهندگان از جمله مدرن, می گویند اگر مطالعات موفق هستند, واکسن می تواند در دسترس برای استفاده در پایان این سال است. عمومی-مقامات بهداشتی می گویند این احتمال وجود دارد که چندین واکسن مورد نیاز خواهد بود برای کمک به مرگبار جهانی همه گیر تحت کنترل است.

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

محققان در تلاش هستند تا خط تا ده ها هزار نفر از شرکت کنندگان برای مطالعات, استخدام در داروخانه ها جلب کلیساها در جستجوهای برای افراد و حتی درخواست کارکنان و خانواده ها به اطراف بپرسید.

هفته گذشته دولت بودجه گروهی از محققان پیشرو در این مطالعات Covid-19 پیشگیری از شبکه آغاز شده آنلاین غربالگری رجیستری که پیدا کردن و مسیر داوطلبان بالقوه به مطالعات مختلف.

پس از آنلاین رجیستری رفت, زندگی می کنند, در مورد 62,000 مردم را امضا کرده اند تا به گفته یک سخنگوی فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل است که کمک به منجر به مطالعه شبکه.

لری کوری یک فرد هاچینسون واکسن متخصص است که برای کمک به رهبری تلاش گفت: تعداد اولیه ثبت نام تشویق شد هر چند ممکن است که همه این داوطلبان را تا پایان در محاکمات است.

دکتر کوری گفت: محققان به دنبال متنوع مطالعه جمعیت که شامل افراد در معرض خطر برای بیماری شدید به دلیل سن و قومیت و نژاد. افراد مسن بیشتر در معرض این ویروس و میزان بستری و مرگ و بالاتر هستند در اقلیت قرار گرفتند.

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که codesigned یک coronavirus واکسن با مدرن of Cambridge, Mass., آغاز مطالعه برای اولین بار از ضربه در ماه مارس پس از مدرن به سرعت تولید دسته اول. واکسن طراحی شده است برای ارائه کد ژنتیکی یک بخش جدید کروناویروس که دستور سلولهای بدن را که پروتئین و در نوبه خود القاء پاسخ ایمنی در برابر ویروس.

در ماه مه مدرن گفت: نتایج اولیه نشان داد که واکسن مورد نظر ناشی از پاسخ ایمنی در تعداد کمی از مردم و به طور کلی امن و قابل تحمل.

نتایج جدید از افراد 45 سنین 18 تا 55 که در این مطالعه ثبت نام در سیاتل و آتلانتا. مطالعه شد و بعدها گسترش یافت و افراد مسن تر از 55 اما آنها نمی گنجانده شده است در تجزیه و تحلیل.

افراد مورد مطالعه را دریافت دو عکس حدود چهار هفته از هم جدا. محققان دنبال ایمنی و آیا واکسن ناشی از برخی پاسخ ایمنی بدن به عنوان اندازه گیری در نمونه خون.

محققان دریافتند آنتی بادی تولید به طور کلی افزایش یافته و پس از دوز دوم. آنها دریافتند خنثی سازی فعالیت های مشابه که دیده می شود در بالا و نیمی از نمونه خون گرفته شده از 41 افرادی که تا به حال بهبود از Covid-19 و کسی نیست در این مطالعه واکسن.

به خنثی سازی فعالیت تشخیص داده شد تا برای نزدیک به دو ماه پس از اولین تزریق طولانی تر پیگیری دوره برای مردم بیش از در دسترس بود در زمان مدرن منتشر شد نتایج اولیه در اردیبهشت گفت: دکتر لیزا جکسون یک محقق ارشد در Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل و نویسنده سرب از مطالعه.

محققان هنوز هم نمی دانم چه سطح خنثی کننده پاسخ ایمنی مورد نیاز خواهد بود برای محافظت در برابر یا عفونت و یا بیماری شدید و برای چه مدت یک واکسن می تواند از جمله حمایت می کند.

“این فراهم می کند برخی از ضروری اولین اطلاعات در مورد نحوه واکسن قابل تحمل است و چه دوز تحت تاثیر قرار ایمنی و من فکر می کنم این اطلاعات ضروری برای پیشرفت به بعد” دکتر جکسون گفت.

بیش از نیمی از شرکت کنندگان در مطالعه دچار عوارض جانبی از جمله خستگی و لرز و سردرد و محل تزریق درد. سه نفر از شرکت کنندگان که موفق به دریافت بالاترین دوز سطح مورد آزمایش قرار گرفته بود یکی یا بیشتر شدید عوارض جانبی محققان گفتند. که بالاترین دوز سطح نیست که در این آزمایش بزرگ فاز 3 مطالعه است.

نوشتن به پیتر در لوفتوس [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de