مدرن, Pfizer Coronavirus واکسن شروع Final-مرحله تست

مدرن گزارش امیدوار کننده نتایج حاصل از این مطالعه برای اولین بار از این واکسن استفاده کنند.

عکس: تد S. وارن/آسوشیتد پرس

MRNA 9.15% دو تا از پیشرفته ترین تجربی coronavirus واکسن وارد فاز محوری از مطالعات خود را در روز دوشنبه با اولین نفر از دریافت دوز از واکسن تهیه شده توسط مدرن, Inc. و Pfizer Inc.

محققان ارزیابی واکسن های برنامه ریزی برای ثبت نام 30000 نفر جداگانه در آخرین مرحله یا فاز 3 مطالعات نتایج آن را تعیین خواهد کرد که آیا این واکسن محافظت در برابر علامتی Covid-19 و اینکه آیا آنها باید پاک شود به صورت گسترده استفاده کنید.

مدرن دو دوز واکسن تجویز خواهد شد در سایت در سراسر ایالات متحده Cambridge, Mass., شرکت همچنین دریافت یک تعهد اضافی از $472 میلیون دلار از دولت فدرال برای حمایت از این مطالعه بزرگ در بالای $483 میلیون دلار بودجه در سال گذشته برای توسعه و تست و آماده سازی برای تولید در مقیاس بزرگ است.

مدرن که codesigned واکسن با موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که قبلا گزارش امیدوار کننده نتایج حاصل از این مطالعه برای اولین بار از این واکسن نشان دادن آن را ناشی از پاسخ ایمنی بدن و به طور کلی امن در تعداد کمی از مردم است.

جدید فاز 3 دادگاه با عنوان یارو در حال انجام است و در حدود 90 سایت در ایالات متحده از جمله در بسیاری از ایالات آمریکا مانند تگزاس که در آن ویروس رسید در هفته های اخیر.

Pfizer آزمایشی آن آغاز خواهد شد در ایالات متحده اما گسترش در خارج از کشور که شامل حدود 120 سایت را ارزیابی یک واکسن تهیه شده با شریک زندگی BioNTech SE. BNTX 2.80% شات یکی از چهار نامزد شرکت ها مورد بررسی قرار گرفت.

به عنوان واکسن اقدام از طریق مراحل نهایی تست کشورهای در حال مانورهای رندانه به امن به اندازه کافی عکس باید به آنها اثبات بی خطر و موثر و تجهیزات برای حمل و نقل آنها.

هفته گذشته ایالات متحده موافقت به پرداخت Pfizer و BioNTech نزدیک به 2 میلیارد دلار برای تضمین 100 میلیون دوز از آزمون خود را Covid-19 واکسن برای ارائه به ایالات متحده بیماران رایگان است. فایزر است هدف اکتبر به فایل برای تصویب قانونی یا اضطراری با استفاده از مجوز.

هیچ واکسن ثابت شده است به کار با خیال راحت در برابر coronavirus. بسیاری از واکسن های تهیه شده به هدف قرار دادن دیگر پاتوژن ها شکست خورده اند در تست از جمله در فاز 3 محاکمات است.

مقامات ایالات متحده روز دوشنبه گفت: آن را سریع ترین زمان از طراحی یک واکسن جدید برای شروع فاز 3 تست در ایالات متحده NIAID محققان کمک طراحی واکسن با نام کد mRNA-1273 در ماه ژانویه پس از کد ژنتیکی ویروس نوشته شده بود به یک پایگاه داده.

“بله, ما در حال رفتن سریع, اما ما در حال رفتن به سازش ایمنی یا اثر” موسسه ملی بهداشت و درمان مدیر فرانسیس کالینز گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران دوشنبه. NIAID بخشی از NIH.

شروع محوری مدرن واکسن آزمایشی است و آخرین نشانه آن است که پیشرفته ترین coronavirus واکسن نامزدها در حال حرکت به مراحل نهایی تست و می تواند آماده برای استفاده گسترده تر قبل از پایان سال اگر نتایج مثبت هستند.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

یک واکسن co-طراحی و توسعه توسط دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca PLC شروع یک مطالعه بزرگ در ماه مه در انگلیس است و به دلیل وارد یک فاز 3 مطالعه در ایالات متحده در ماه اوت است.

یکی دیگر از شرکت انتظار می رود به یک بازیکن بزرگ در واکسن شکار Johnson & Johnson, آغاز شده دوز کنندگان در ایالات متحده برای اولین بار انسان مطالعه تجربی آن را شات دوشنبه. بزرگتر فاز 3 مطالعه J&J در واکسن ممکن است شروع در ماه سپتامبر.

چهار نفر در Pfizer و در دادگاه تزریق شد بعد از ظهر دوشنبه یک سخنگوی گفت.

در Pfizer مطالعه نیمی از شرکت کنندگان دریافت دو دوز رژیم واکسن سه هفته از هم جدا با بقیه گرفتن دارونما عکس. یک هفته پس از ضربه دوم محققان آغاز خواهد شد چک کردن اینکه آیا واکسن گروه توسعه علائم بیشتر و یا کمتر از کسانی که واکسینه نشدهاند.

فایزر است تست های مختلف واکسن از یکی که نتایج اعلام شد و در اوایل این ماه. یک حرکت رو به جلو است و قابل تحمل تر با فرکانس پایین تر از واکنش های خفیف از جمله تب و لرز و در حالی که هنوز تولید پاسخ ایمنی گفت: William گروبر معاون ارشد رئیس جمهور از Pfizer واکسن تحقیقات بالینی. فایزر محققان بر این باورند این واکسن را ارائه حفاظت بهتر به خصوص برای افراد مسن است.

علاوه بر ثبت نام در Covid-19 نقاط داغ, Pfizer برنامه ای برای ثبت نام افرادی که در معرض خطر بالا از جمله کسانی که با زمینه ای شرایط سلامت افراد مسن و نژادی یا قومی اقلیت دکتر گروبر گفت. او گفت: این ثبت نام طرح می تواند استنباط پاسخ در مورد اثر سرعت.

Moderna امید آن مطالعه بزرگ که در حال انجام است و با همکاری NIH خواهد شد عملکرد نتایج مثبت و ممکن است در دسترس بودن واکسن در پاییز با J&J با هدف مشابه نقاط عطف در اوایل 2021.

مربوط تصویری

آن را به دور از کسب و کار به طور معمول در ایندیاناپولیس ستاد الی لیلی با تنها یک ششم از شرکت داروسازی کارکنان مشغول به کار در سایت به توسعه بالقوه Covid-19 درمان است. وال استریت ژورنال پیتر لوفتوس به ما طول می کشد در داخل. عکس: Eli Lilly

ادامه مطلب

  • یک راهنمای به Covid-19 واکسن در آثار
  • ویروس است که در آن تمام اما از بین رفت
  • ایالات متحده موارد افزایش در کمترین سرعت در هفته
  • افزایش Covid-19 نفر در آمریکا و کشورهای دیگر می تواند با سرعت تا واکسن مطالعات
  • یک ناشناخته در Covid-19 واکسن توسعه: چه مدت طول خواهد حفاظت گذشته است ؟ (26 جولای)
  • داخل Moderna: این Covid واکسن پیشتاز با سابقه و یک Unsparing مدیر عامل (1 جولای)

در جدید مدرن واکسن مطالعه حدود نیمی از بزرگسالان داوطلبان دریافت خواهد شد دو عکس از واکسن چهار هفته از هم جدا در حالی که نیم دیگر را دریافت دو دوز از دارونما. شروع دو هفته بعد از دوز دوم محققان پیگیری خواهد شد که آیا این نرخ علامتی Covid-19 بیماری واکسینه گروه پایین تر از در افراد واکسینه نشده.

NIAID مدیر Anthony Fauci گفته محققان ممکن است یادگیری در ماه نوامبر یا دسامبر که آیا مدرن واکسن کار می کند اما پاسخ می آیند دیر بسته به میزان عفونت در مکان های که در آن مطالعه در حال انجام است.

مدرن تولید شده است دوزهای حتی قبل از گرفتن پاسخ در کارآمدی اما اگر آن را می شود یک چراغ سبز از سوی دولت برای کاربری گسترده تر از آن است که بعید است که وجود خواهد داشت به اندازه کافی دوز برای همه آمریکایی ها حق دور.

مدیر اجرایی استفان Bancel گفت وجود دارد می تواند به مقادیر کافی در ابتدا برای “میلیون ها و میلیون ها نفر” از مردم که می تواند اولویت بندی در گروه های در معرض خطر مانند مراقبت های بهداشتی کارگران است.

NIH و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری خواسته اند یک آکادمی ملی پزشکی کمیته به آمده تا با یک طرح به صورت عادلانه تخصیص هر گونه موثر Covid-19 واکسن.

مدرن انتظار اجرای گسترده تر از این واکسن در سال آینده اگر مطالعه مثبت است. آن را می گوید آن است که در مسیر به تحویل حدود 500 میلیون دوز از یک سال و احتمالا تا یک میلیارد دوز شروع در 2021.

مدرن سهام افزایش یافت 9 ٪ به $79.91 در معاملات دوشنبه.

نوشتن به پیتر در لوفتوس [email protected] و جارد S. هاپکینز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de