مدرن در فوریه تحویل اولین تجربی coronavirus واکسن برای انسان آزمایش.

عکس: آدم Glanzman برای وال استریت ژورنال

مدرن, Inc. گفت: این توافق برای دریافت تا آنجا که $483 میلیون دلار بودجه از یک آژانس فدرال برای سرعت بخشیدن به توسعه و تولید از آن از نزدیک تماشا تجربی واکسن جدید کروناویروس.

فدرال بودجه را پوشش پیشبرد این واکسن از طریق یک سری از مطالعات به پتانسیل های تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا.

The Cambridge, Mass., شرکت همچنین گفت که قصد دارد به استخدام تا 150 کارکنان جدید به مقیاس تولید از دوز برای مطالعات و توسعه فرآیندهای برای تولید در مقیاس بزرگ اگر این مطالعات موفق شوند.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

“این کمک مالی را قادر می سازد ما را به شدت صندوق بهترین و بزرگترین مطالعات بالینی است که ما می توانید انجام دهید” مدرن اجرایی استفان Bancel در مصاحبه ای گفت:. “ما می توانیم صندوق فرآیند تولید بنابراین ما می توانیم به عنوان مقدار محصول به عنوان ما می توانیم.”

این اطلاعیه نشان می دهد که واکسن توسعه است نقل مکان کرد به دور همراه به اندازه کافی است که آماده سازی در این زمینه به آزمون آن بیشتر و برای گسترش تولید و اما تعهدات آن را تضمین نمی کند این واکسن را ثابت کند به کار با خیال راحت.

مدرن را واکسن در میان پیشرفته ترین coronavirus واکسن نامزدها. این مطالعه برای اولین بار از این واکسن در افراد آغاز شده در مارس هر چند دولت آمریکا محققان می گویند soonest آن می تواند پایان تست و آماده برای استفاده گسترده است اوایل سال آینده.

این مطالعه برای اولین بار در حال گسترش است که شامل یک گروه از بيماران نسبت به کسانی که در اصل ثبت نام در محاکمه مدرن گفت. این شرکت قصد دارد برای شروع یک دوم-فاز مطالعه این واکسن در سه ماهه دوم و می تواند شروع یک محاکمه اواخر مرحله در پاییز.

ایالات متحده کمک های مالی خواهد آمد از پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار بخشی از ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی بخش مدرن گفت.

مدرن توسعه کانديد واکسن با همکاری موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. نتایج حاصل از اولین دادگاه می تواند در این تابستان با توجه به NIAID هر چند آزمایش های بیشتر نیاز است تا اطمینان حاصل شود آن را با این نسخهها کار با خیال راحت و به طور موثر.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در میان شرکت های دیگر با پیشرفته واکسن نامزد چین CanSino بیولوژیک, Inc., که در هفته گذشته گفت: آن کانديد واکسن ثابت کرده امن در اولیه بشر تست و به زودی شروع مرحله دوم تست.

Johnson & Johnson گفته است که قصد دارد برای شروع انسانی آزمایش بر روی یک واکسن سپتامبر و می تواند آن را در دسترس به صورت اورژانس در اوایل سال آینده.

مدرن این واکسن با استفاده از کد ژنتیکی شناخته شده به عنوان messenger RNA به آماده شدن سیستم ایمنی بدن یک فرد به مبارزه با کروناویروس جدید. Messenger RNA یا mRNA حمل دستورالعمل کد گذاری شده در DNA برای ساخت پروتئین است.

شرکت coronavirus واکسن mRNA است که بر اساس بخشی از coronavirus. این واکسن با هدف به دستور سلولهای بدن به تولید پروتئین شبیه coronavirus ، اگر در معرض ویروس واکسن سیستم ایمنی بدن شخص پس باید آموزش دیده برای مبارزه با عفونت.

مدرن تولید اولیه دسته از واکسن برای انسان آزمایش در کارخانه در Norwood, Mass., در خارج از بوستون و تحویل دسته اول در ماه فوریه است.

مدرن و گفت: گسترش تولید به سه شیفت در روز و هفت روز هفته از دو شیفت در روز و پنج روز در هفته است.

گسترش آن ظرفیت تولید مدرن گفت: می تواند با فعال کردن این شرکت به عرضه میلیون ها نفر از دوز یک ماه در سال 2020 و با بیشتر سرمایه گذاری دهها میلیون نفر در ماه در سال 2021 اگر واکسن موفق در مطالعات.

نوشتن به پیتر در لوفتوس peter.loftus@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو