Mnuchin: احتمال قوی ما باید یکی دیگر از بسته محرک

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin در جلسه هیئت دولت در اوایل این هفته در کاخ سفید است.

عکس: کوین dietsch/استخر/شاتر

واشنگتن—وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: اقتصاد ایالات متحده آمریکا “خواهد بود مجددا” در سال 2021 یک روز پس از دفتر بودجه کنگره پیش بینی است که نرخ بیکاری را بالا باقی می ماند از طریق پایان سال آینده.

آقای Mnuchin روز پنجشنبه گفت که رکود اقتصادی ناشی از تلاش برای مهار رمان coronavirus به احتمال زیاد پایین در سه ماهه دوم—نظر به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از اقتصاددانان و پیش بینی یک “غول پیکر را افزایش می دهد” در خروجی در سه ماهه چهارم.

او تصریح کرد: اولویت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مجلس سنا خواهان به نگه داشتن در تصویب پشتیبانی اضافی برای اقتصاد هر چند او گفت: وجود دارد یک “احتمال قوی” بیشتر مورد نیاز خواهد بود.

“با این پیشرفت بزرگ در پیشرفت پزشکی در کشتن این ویروس ما انتظار داریم اقتصاد ما خواهد بود دوباره در سال آینده” آقای Mnuchin گفت: در یک رویداد مجازی میزبانی تپه.

وزیر خزانه داری را به عنوان اقتصاددانان و سیاست گذاران دیگر رشد فزاینده ای غم انگیز در مورد چشم انداز اقتصادی فراتر از زمان سه ماهه است که به طور گسترده ای انتظار می رود برای دیدن بزرگترین کاهش در خروجی پس از رکود بزرگ. این دفتر بودجه کنگره پیش بینی شده روز شنبه که نرخ بیکاری که به ضرب گلوله به 14.7% ماه گذشته باقی خواهد ماند در 8.6 درصد در پایان سال 2021. که بیش از دو برابر 3.5 درصد سطح دیده می شود در ماه فوریه است.

از ماه مارس در کنگره گذرانده اقتصادی-امداد بسته های انتظار برای تزریق بیش از 3 تریلیون دلار به اقتصاد است. اما با کارشناسان بهداشت و هشداردهنده کامل بازگشایی رستوران و فروشگاه و گردشگری بسیاری از اقتصاددانان بر این باورند کمک های بیشتری مورد نیاز خواهد بود برای جلوگیری از اخراج توسط کسب و کار و دولت ها آمار رو به کاهش درآمدهای مالیاتی.

دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان تصویب اضافی 3 تریلیون دلار بسته امداد در هفته گذشته است که جمهوری خواهان می گویند که بعید است در سنا است. آقای Mnuchin و گفت: این خانه بیل “بدیهی است که یک حزبی لایحه به طوری که چیزی است که ما در حال تمرکز بر روی در حال حاضر.”

او پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهم به تغییر در ارائه مراقبت عمل می کند که اضافی $600 یک هفته در مزایای بیکاری به گذاشته شدن کارگران به دلیل آن اجازه می دهد تا بسیاری از کم درآمد کارکنان برای دریافت پول بیشتر از آنها مشغول به کار است.

مربوط تصویری

فورد به طور موقت متوقف می شود خطوط مونتاژ در کلید کارخانه; جمهور تهمت و تهدید میشیگان و نوادا با بودجه یخ برای گسترش رای گیری توسط ایمیل; یو اس اس تئودور روزولت بازگشت به دریا. وال استریت ژورنال است Jason بلینی است که آخرین عنوان جهانی coronavirus موارد آمار پنج میلیون نفر است. عکس: اسکات اولسون/گتی ایماژ

“من فکر می کنم یک احتمال قوی وجود دارد که ما دیگر نیاز به لایحه” آقای Mnuchin گفت. “اما ما فقط باید از 3 تریلیون ما در حال پمپاژ به اقتصاد و ما در حال رفتن به گام به عقب برای چند هفته و فکر می کنم بسیار به وضوح چگونه ما نیاز به صرف پول بیشتر و اگر ما نیاز به انجام این کار است.”

آقای Mnuchin در دفاع از این دولت را از دست داده و چک Protection Program مشخصه عنصر از تصویب امداد بسته های که ارائه بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک.

او گفت: برگ برنده دولت قانون نیاز به دریافت کنندگان به استفاده از 75 درصد از پول در هزینه های حقوق و دستمزد به جای اجاره و یا صورتحساب شد مطابق با قانون تصویب شده توسط کنگره است. شرکت ها در تلاش برای پاسخگویی به اضافی هزینه های سربار او گفت: می توانید درخواست برای وام های دیگر از طریق مدیریت کسب و کار کوچک.

آقای Mnuchin همچنین ابراز عدم تمایل به افشای PPP وام است که ساخته شده به بخش خصوصی برگزار شد شرکت با استناد به “اطلاعات اختصاصی” نگرانی.

“من فکر می کنم در PPP آن نیازی به افشای” او گفت:. “وجود دارد که اطلاعات اختصاصی به دلیل آن گره خورده است از حقوق و دستمزد و…است که باید در حوزه عمومی است.”

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>