Mnuchin می بیند سوم-چهارم ارتجاعی برای اقتصاد ایالات متحده

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin پیش بینی شبیه بینی صادر جمعه توسط دفتر بودجه کنگره.

عکس: اولیویه douliery/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

واشنگتن—اقتصاد باید به گزاف گویی در آگوست و سپتامبر به عنوان بسته کسب و کار از سرگیری عملیات خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: در مصاحبه ای پخش یکشنبه.

“به عنوان کسب و کار شروع به باز شما در حال رفتن برای دیدن [این] طرف تقاضا در اقتصاد ارتجاعی” آقای Mnuchin گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

که شبیه هوا صادر جمعه توسط دفتر بودجه کنگره که انتظار تیز انقباض در این سه ماهه و سپس رشد در نرخ سالانه 17 درصد در نیمه دوم سال است.

که دوباره بجای اول برگشتن بستگی به ناشناخته های بسیاری از جمله گسترش این رمان coronavirus سرعت که در آن فرمانداران بازگشایی کشورهای خود را’ اقتصاد و آیا پس از آن امواج از عفونت اتفاق می افتد. برخی از جمهوری خواهان در حال افزایش نگرانی ها در مورد بدهی های ملی است. آقای Mnuchin گفت: آمریکا باید صرف هر آنچه که مورد نیاز است.

تل کوهن سر از آمریکای شمالی در بازارهای بورس نزدک مورد بحث تابآوری عمده شرکت های فن آوری در میان فرار درآمد نجومی.

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس یک دموکرات است که آرامش خود را دولت stay-در-خانه سفارش گفت: دقیقترین اقدامات نیاز به جایگزین سیاست های است که می تواند از نظر روانی و اقتصادی پایدار برای هفته ها و ماه.

“ما همه نگران بالقوه برای دوم سنبله او گفت:” در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” یکشنبه.

کوین Hassett رئیس سابق شورای مشاوران اقتصادی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار ندارد که اقتصاد ایالات متحده را تجربه V شکل بازیابی بدون دور دیگری از “واقعا جامد قانون.”

“این واقعا وضعیت قبر او گفت:” در یک مصاحبه با ABC “این هفته” با جورج Stephanopoulos در روز یکشنبه. “این بزرگترین شوک منفی که اقتصاد ما من فکر می کنم تا به حال دیده می شود.”

آقای Hassett که بازگشت به کاخ سفید به عنوان یک مشاور انتظار دارد که نرخ بیکاری به رویکرد بزرگ در سطح افسردگی. CBO پیش بینی سه ماهه سوم نرخ بیکاری از 16 درصد و نرخ بیکاری 9.5 درصد در پایان سال 2021.

دولت شروع خواهد شد برنامه های کاربردی پذیرش دوشنبه برای دور دوم چک حفاظت از برنامه کسب و کار کوچک وام و وام-بخشش برنامه که کنگره پر اواخر هفته گذشته است.

“هر چه زودتر پول پرداخت شده است بهتر” آقای Mnuchin گفت. “در واقع من امیدوارم که ما را به سرعت به طوری که ما می توانید دریافت پول به کارگران جیب.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.) گفته بود او به حمایت از تغییرات در قانون فدرال اجازه می دهد متحده به فایل برای ورشکستگی.

روز یکشنبه میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات گفت: ورشکستگی بود یک گزینه نیست.

“برای سناتور مک کانل به نشان می دهد که فوق العاده خطرناک است و من فکر نمی کنم که اکثریت قریب به اتفاق فرمانداران در این کشور—جمهوری خواه و دموکرات—موافق با او” خانم Whitmer گفت.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان یک جمهوریخواه گفت که او فکر بهداشت ، مک کانل ورشکستگی نظر باید تضعیف شد و امیدوار است که سناتور خواهد حمایت بیشتر کمک به کشورهای در یکی دیگر از بسته محرک.

بدون فدرال کمک های ایالات متحده خواهد بود مجبور به کاهش بودجه که بر اولین پاسخ دهندگان و مربیان گفت: فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی.

“ما نیاز متحده به طور کامل تامین می شود در نقطه ای از حمله” آقای مورفی یک دموکرات گفت: در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

آقای مورفی گفت: سخت-آمار دولتی است که هنوز چند هفته دور از شل شدن محدودیت.

نوشتن به ریچارد روبین در [email protected] و سارا در Chaney [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>