Mnuchin می بیند محرک مقابله با پایان ماه ژوئیه

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin امید به کلاه دور بعدی از مزایای در 100% از یک کارگر اصلی درآمد.

عکس: آنا Moneymaker/مهر نیوز

واشنگتن—وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin و گفت: این تهمت دولت کار کردن با مجلس سنا به تصویب یک لایحه جدید برای coronavirus مربوط به کمک های اقتصادی تا پایان ماه جولای به عنوان افزایش مزایای بیکاری نزدیک به انقضا.

آقای Mnuchin گفت: دولت پشتیبانی از دور دوم از تاثیر اقتصادی پرداخت به خانوارها تمدید افزایش مزایای بیکاری برای furloughed کارگران و خیلی بیشتر هدفمند” نسخه از چک برنامه حفاظت از بخشایش وام برای کسب و کارهای کوچک.

“من تا به حال بسیار سازنده تماس با [رهبر اکثریت سنا] میچ مک کانل:” دیروز آقای Mnuchin گفت: در مصاحبه ای با CNBC. “به محض این که مجلس سنا می شود, ما در حال رفتن به از نشستن بر مرکب اساس با جمهوری خواهان و دموکرات ها و از آن خواهد شد ما اولویت را به مطمئن شوید که بین 20 و پایان ماه که ما تصویب بعدی قانون.”

مربوط تصویری

کنگره مشتاق به تصویب مرحله بعدی از coronavirus محرک قانون اما مرکب روح است که در حال حاضر ماه پیش ممکن است چیز ساییده شده به هر دو طرف وزن تفاوت های خود را. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Eric گی/آسوشیتد پرس

مرتبط

  • Mnuchin Powell تعهد اضافی کمک به جلوگیری از آسیب پایدار به اقتصاد (30 ژوئن)
  • شانس دوم در Covid-19 کمک برای کسب و کارهای کوچک تساوی پشتیبانی (30 ژوئن)
  • کنگره مواجه تابستان مهلت برای محرک هزینه های تصمیم گیری (11 ژوئن)

آمریکا در ماه مه تصویب $3.5 تریلیون لایحه که گسترش $600 در اضافی هفتگی بیکاری پرداخت از طریق دسامبر ارسال خانوار بیشتر محرک چک و ارائه $1 تریلیون دلار به دولت و دولت های محلی که درآمد شده ضربه گیر.

جمهوری خواهان مجلس سنا به تعویق افتاد مذاکرات در دور بعدی محرک تا 20 ژوئیه ترک زمان کمی برای رسیدن به یک توافق قبل از بیکاری مکمل منقضی می شود. رهبران جمهوری خواه ابراز نگرانی کرده اند که افزایش مزایای بیکاری دلسرد کردن مردم از بازگشت به کار به عنوان اقتصاد بازگشایی.

“ما می دانستیم که یک مشکل وجود دارد با افزایش نرخ بیکاری در که [در] بعضی از موارد مردم پرداخت شد و بیش از آنها در شغل خود را” آقای Mnuchin گفت که او امیدوار است برای کلاه دور بعدی از مزایای در 100% از یک کارگر اصلی درآمد.

هفتگی مزایای بیکاری به طور متوسط کمتر از 400 دلار در هفته است. آقای Mnuchin نشان داد که دور بعدی از مزایای اضافی ممکن است با هدف کارگران در صنایع سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر و منجر به مستندات.

“حتی در 100% اگر مردم شغل ما آنها را می خواهید به بازگشت به کار” او گفت:. “پس از افزایش بیکاری در نظر گرفته شده است برای افرادی که نمی خواهید در خصوص صنایع است که سخت تر به دوباره بجای اول برگشتن بنابراین ما نمی خواهد آن را انجام می دهند در همان راه است.”

مقامات همچنین بحث دور دیگری از پرداخت های مستقیم به افراد زیر 1200 دلار بیشتر بزرگسالان آمریکایی دریافت شده در ماه آوریل است.

“ما حمایت از دور دیگری از اقتصادی تاثیر پرداخت” آقای Mnuchin گفت. “میزان و معیار و بحث با سنا است.”

اما او مکرر دولت را مخالفت با کمک به دولت های ایالتی که او گفته بودند نامناسب قبل از Covid بحران زده.

حضور در کنتاکی این هفته آقای مک کانل (R., Ky.) افزایش احتمال تصویب دور دیگری از محرک های پرداخت برای افرادی که $40,000 یک سال و یا کمتر از بسیاری از آنها کار در مهمان نوازی صنایع. او نشان داد که او را به پرده طرح به صورت یک لایحه در اواخر این ماه و قبل از آغاز مذاکرات با دموکرات ها و کاخ سفید است.

مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) روز پنجشنبه گفت که خانواده ها بیش از $40,000 نیز به احتمال زیاد نیاز به کمک. او گفت که او انتظار می رود بعد از coronavirus لایحه به بیش از 1 تریلیون دلار برای کمک به آمریکایی ها و 1 تریلیون دلار برای دولت های ایالتی و محلی.

“ما در حال رفتن هرگز به اقتصاد ما دوباره مگر اینکه ما می دانیم که ما باید از قرار دادن پول در جیب مردم آمریکا” او به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه. “این کاملا ضروری است که ما گرد هم می آیند در راه هر دو حزب و دریافت این انجام می شود.”

آقای Mnuchin بار دیگر تاکید کرد که هر فرمت از چک برنامه حفاظت از بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک باید با هدف سخت-آمار صنایع از جمله هتل ها و رستوران ها. قانونگذاران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی به توافق تمدید مهلت درخواست برای آن برنامه که هنوز حدود 130 میلیارد دلار در بودجه در دسترس تا Aug. 8 از 30 ژوئن.

“من فکر می کنم هر فرمت در اطراف PPP است که رفتن به بسیار هدفمند تر به کسب و کار است که واقعا نیاز به این پول و کسب و کارهای کوچک, بنابراین ما در حال حاضر در حال کار بر روی یک طرح که” آقای Mnuchin گفت.

نوشتن به پل Kiernan در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net