وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز سه شنبه گفت مقامات نزدیک به نظارت بر سرعت گسترش coronavirus اما گفت که آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود اثر عمده ای بر زنجیره تامین.

عکس: اریک s کمتر/شاتر

واشنگتن—وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin روز پنجشنبه گفت که مقامات ایالات متحده را کاهش انتظارات خود را برای رشد اقتصادی در سال 2020 به دلیل اختلالات ناشی از پایه Boeing Co. ‘s 737 MAX.

در مصاحبه با شبکه فاکس کسب و کار آقای Mnuchin گفت: تولید ناخالص داخلی رشد ممکن است کمتر از 3 درصد این سال است.

“بوئینگ تا به حال یک تاثیر بزرگ در صادرات ما بودن ما بزرگترین صادر کننده” آقای Mnuchin گفت. “من فکر می کنم که می تواند 50 واحد اگر نه بیشتر.”

یک پایه و اساس است, و یک صدم درصد است. بوئینگ متوقف تولید آن مشکل 737 Max جت ماه گذشته پس از آن که مبتنی توسط تنظیم کننده های زیر دو تصادفات منجر به مرگ.

آقای Mnuchin همچنین گفت: مقامات نزدیک به نظارت بر سرعت گسترش coronavirus اما گفت که آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود اثرات عمده در زنجیره تامین.

“هیچ شکی نیست که این ویروس خواهد شد برخی از تاثیر بر اقتصاد جهانی و برخی از تاثیر بر آمریکا” او گفت: اما آن اضافه شده است که خیلی زود به بگویید چگونه قابل توجهی اثر خواهد بود.

آقای Mnuchin نیز گفت: این خبر توسط چین در اوایل روز شنبه که آن را به بلند کردن برخی از تعرفه ها در ایالات متحده کالا انتظار بود و توافق کردند که به عنوان بخشی از به تازگی امضا فاز یک معامله تجاری.

آقای Mnuchin گفت: رئیس جمهور حاضر است برای کاهش تعرفه ها در چین به عنوان بخشی از فاز دو معامله ، که ایالات متحده میتواند در سمت چپ تعرفه برای تشویق چین برای ادامه حرکت به سمت مرحله بعدی مذاکرات.

پرسید: اگر آمریکا برنامه ریزی شده برای تحمیل بیشتر تعرفه های کالاهای اروپایی آقای Mnuchin گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن متمرکز شده بود در رسیدن به یک تجارت جدید توافق اما اشاره کرد که مقامات تا به حال “در حال حاضر دیده می شود یک مقدار بسیار زیادی از سرمایه گذاری توسط خودرو سازان به ایالات متحده و ساختمان کارخانه ها در اینجا. به طوری که این هم بخشی از دستور کار و در حال کار است.”

مربوط تصویری

دو تصادفات و جهانی پایه بوئینگ 737 MAX هواپیمای تجاری منجر به اختلال گسترده بین المللی در صنعت هوا و فضا. وال استریت ژورنال رابرت دیوار توضیح می دهد که در ادامه اثرات هواپیما را پایه. عکس: گتی ایماژ

نوشتن به کیت دیویدسون در kate.davidson@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو