Mnuchin آماده به کار با کنگره در بودجه اضطراری بسته

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin وارد به شهادت قبل از خانه راه و روش کمیته در روز سه شنبه.

عکس: مایکل رینولدز/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

واشنگتن—وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: دولت نگاه به جلو به یک بودجه اضطراری بسته از کنگره برای مقابله با گسترش coronavirus و نشانه آن آماده است به درخواست برای اطلاعات بیشتر به عنوان مقامات در آمریکا و در سراسر جهان مسابقه برای کاهش تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

“ما آماده به کار از نزدیک با کنگره در یک بودجه اضطراری بسته بندی و سایر مسائل مرتبط با” آقای Mnuchin گفت: نمایندگان مجلس در روز سه شنبه. او همچنین پیشنهاد کرد دولت در نظر زیرساخت های بسته بندی به عنوان یک شهروند محرک و اندازه گیری, اگر یک مورد نیاز است برای تقویت رشد.

آقای Mnuchin گفت: مسئولان نیز آغاز شده بود به در نظر گرفتن اقدامات لازم برای حمایت از کسب و کار در مواجهه با اختلالات مربوط به ویروس و همچنین کارگران که ممکن است پرداخت می شود بیمار را ترک کنند.

مربوط تصویری

فدرال رزرو از افزایش نرخ بهره توسط نیم درصد سه شنبه به سهولت اقتصادی ممکن است اختلالات ناشی از گسترش coronavirus. عکس: Eric Baradat/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“ما به دنبال در تمام انواع مختلف از گزینه های روی میز برای رسیدگی به همه این مسائل,” او گفت:. “همانطور که ما بعدا با توصیه های ما را به کار با کنگره است.”

قانونگذاران در حال کار از طریق نهایی مسائل مربوط به این هفته در یک بودجه اضطراری بسته برای مبارزه با کروناویروس است که انتظار می رود به هزینه 7 میلیارد دلار به 8 میلیارد دلار است. حزبی اختلاف نظر بر سر نحوه قیمت نهایی واکسن تاخیر در انتشار یک توافق به عنوان دموکرات فشار برای بسته شامل بودجه دولت برای خرید واکسن و درمان در قیمت مقرون به صرفه به و سپس در دسترس عموم است. توافق می تواند به عنوان به زودی به عنوان اواخر روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد هفته گذشته به صرف $2.5 میلیارد—با $1.25 میلیارد دلار منابع مالی جدید و $1.25 میلیارد دلار در repurposed بودجه—دیده بود توسط نمایندگان مجلس به عنوان بیش از حد کم است. رئیس جمهور تهمت و گفته او را قبول هر مقدار کنگره تصویب.

آقای Mnuchin همچنین گفت: مقامات آمریکایی در حال کار برای توزیع نزدیک به یک میلیون coronavirus تست کیت در کشور است که او گفت: باید در دسترس بسیار به سرعت.

“من بیشترین اعتماد به نفس است که ما بهترین سیستم پزشکی در جهان است و ما همه چیز را ما می توانیم با هم اقدام به مبارزه با این” او گفت: به خانه راه و وسیله کمیته.

آقای Mnuchin صحبت کرد و پس از نشست وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران از گروه هفت کشور گفت: آنها آماده به همکاری در اقدامات از جمله محرک های مالی اقدامات برای محافظت در برابر خطرات اقتصادی از Covid-19

“با توجه به اثرات بالقوه از Covid-19 افزایش رشد اقتصادی ما تعهد خود را برای استفاده از تمام سیاست های مناسب ابزار برای رسیدن به قوی رشد پایدار و حفاظت در برابر خطرات حرکت نزولی” این گروه گفت: پس از یک صبح کنفرانس تماس بگیرید.

این بیانیه متوقف کوتاه بیان اقدامات خاص کشورها ممکن است در پاسخ به این ویروس.

آقای Mnuchin و رئیس بانک فدرال جروم پاول رهبری صبح زود, کنفرانس, که همچنین شامل وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران از, کانادا, بریتانیا, فرانسه, آلمان, ایتالیا و ژاپن.

“در کنار تقویت تلاش ها برای گسترش خدمات بهداشتی و درمانی, G-7 وزیران دارایی آماده برای اقدامات از جمله اقدامات مالی که در آن مناسب برای کمک به پاسخ به این ویروس و حمایت از اقتصاد در طول این مرحله” گفتند.

مربوط تصویری

برای مقامات بهداشت عمومی استراتژی شامل رمان coronavirus در داخل ایالات متحده به احتمال زیاد تغییر به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر را افزایش دهد. وال استریت ژورنال را Brianna ابوت توضیح می دهد که چالش های متعددی در این کشور مواجه است. عکس: دیوید رایدر/ایسنا

در این بیانیه همچنین گفت: G-7 بانک مرکزی ادامه خواهد داد به انجام ماموریتهای خود را از جمله ترویج ثبات قیمت ها و رشد اقتصادی “در حالی که حفظ انعطاف پذیری از سیستم مالی است.”

G-7 سازمان ملل با استقبال از اظهارات صندوق بین المللی پول بانک جهانی و دیگر موسسات مالی متعهد به استفاده از ابزار خود را به آدرس اقتصادی و بهداشت عمومی با چالش های ناشی از ویروس است.

سهام تقویت دوشنبه پس یکی از بدترین هفته پس از بحران مالی در امیدوار است که بانک مرکزی خواهد قدم به تقویت رشد اقتصادی جهانی به عنوان coronavirus بیماری همچنان به گسترش است. عملکرد در 10 سال معیار توجه داشته باشید خزانه داری کاهش یافت و به پایین ترین سطح پنج شنبه اقامت در 1.085%.

استرالیا در بانک مرکزی در روز سه شنبه کاهش نرخ بهره را یک چهارم درصد به پایین ترین رکورد 0.50% پس از coronavirus شروع به خفه کردن کلید صادرات از جمله خارجی تحصیل و گردشگری.

بیش از 89,000 موارد تایید شده اند در برخی از 60 کشور در سراسر جهان با شیوع فزاینده در ایران و ایتالیا و کره جنوبی به عنوان تعدادی از موارد در خارج از سرزمین اصلی چین عبور 10,000. بیش از 3000 نفر کشته شده اند در سراسر جهان است.

مقامات بهداشت در واشنگتن اعلام کرد چهار اضافی مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از این ویروس در دوشنبه آوردن مجموع ایالات متحده تلفات به شش و موارد جدید گزارش شده در کالیفرنیا و اورگان, New Hampshire, ایلینوی و گرجستان است.

آقای پاول روز جمعه گفت که تغذیه مقامات “را با استفاده از ابزار ما و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد است.” این بانک مرکزی ژاپن همچنین متعهد به اقدام در پاسخ به این ویروس و یک مقام ارشد بانک مرکزی اروپا رسمی روز دوشنبه گفت: بانک مرکزی می تواند نرخ بیشتر به قلمرو منفی.

اقتصاددانان هشدار داده اند که دولت نمی تواند تکیه بر کاهش نرخ بهره برای کاهش اختلالات مرتبط با این ویروس به ویژه هنگامی که نرخ در حال حاضر به لحاظ تاریخی کم است.

برخی از کشورها اعلام کرد در حال حاضر اقدامات تسهیلی پولی طراحی شده برای جلوگیری موقت از slowdowns تبدیل به رکود عمیق تر.

کره جنوبی تزریق بیش از 13 میلیارد دلار بودجه اضطراری در هفته گذشته به استوک فعالیت های اقتصادی. ایتالیایی, مقامات گفت: دولت در نظر ارائه اعتبار مالیاتی برای شرکت هایی که گزارش 25% کاهش در درآمد. در هنگ کنگ که وارد رکود اقتصادی در سال گذشته دولت گفت: آن را در مورد $1,284 به هر فرد بالغ ساکن و بریده بریده درآمد مالیاتی برای نزدیک به 2 میلیون نفر از کارگران.

در یک بیانیه مشترک روز دوشنبه رهبران بانک جهانی و صندوق بین المللی پول متعهد به استفاده از ابزار خود را “به حد کمال ممکن است” از جمله اورژانس و امکانات مالی برای کمک به کشورهای آدرس بهداشت عمومی و چالش های اقتصادی از ویروس.

رئیس جمهور تهمت و گفت: در توییتر شب گذشته که دموکرات ها در کنگره باید یک سال حقوق و دستمزد کاهش مالیات و خواست فدرال رزرو برای نرخ بهره پایین تر.

یک مقام ارشد دولت رسمی روز دوشنبه گفت: کاخ سفید نمی بینم هر یک نیاز فوری برای قرار دادن با هم گسترده تر سیاست های مالی پاسخ به این دلیل که اقتصاد انجام شده است به خوبی و خیلی زود به بگویید که آیا وجود خواهد داشت مداوم اختلال از ویروس. هنوز رسمی گفت که کاخ سفید می خواهد نرخ بهره به دلیل کاهش قیمت کالاها و بلند مدت نرخ بهره است که سیگنال جهانی تورم انگیزه.

نوشتن به کیت دیویدسون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de