Mnuchin Powell تعهد اضافی کمک به جلوگیری از آسیب پایدار به اقتصاد

رئیس بانک فدرال جروم پاول و وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin پس از جلسه مجلس نمایندگان کمیته خدمات مالی در روز چهارشنبه.

عکس: tasos katopodis/مطبوعات استخر

ملت دو سیاست اقتصادی سازان متعهد به در نظر گرفتن اضافی کمک به جلوگیری از آسیب پایدار به بازار کار و کسب و کار در میان نشانه هایی که در بیشتر کشورهای در حال مبارزه برای سرکوب coronavirus بیماری همه گیر.

کنگره شنوایی با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول, اما, بود نور در جزئیات آنچه اقدامات ممکن است تشکیل یک توافق بین رئیس جمهور تهمت و دموکرات کنگره در هر گونه کمک.

کنگره چهره مهلت طی هفته های آینده. جدید بخشایش وام های در دسترس در زیر $670 میلیارد چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک نمی تواند ساخته شده که ابتکار منقضی شنبه و دولت تحلیلگران تخمین می زنند حدود 130 میلیارد دلار در بودجه مجاز توسط کنگره نمی خواهد بخشید.

در ضمن اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری که کنگره تصویب شده در مارس—برای جبران درآمد از دست رفته به عنوان محل کار بسته است به پایان می رسد در اواخر ماه جولای. و دولت های ایالتی و محلی بوده است مشخص شدن بودجه برای سال مالی که از شنبه آغاز می شود.

“ما بسیاری از ویژگی های مهم است که همه به پایان رسیده است در ماه جولای” آقای Mnuchin گفت: نمایندگان مجلس در کمیته خدمات مالی مجلس در روز سه شنبه. او گفت: دولت می خواست هر گونه کمک به “هدفمند به صنایع خاص شده اند که به خصوص سخت و برخورد با این بیماری همه گیر.”

آقای پاول گفت: استخدام, صرف و دیگر فعالیت های اقتصادی در حال بازگشت زودتر از مقامات بانک مرکزی پیش بینی کرده بود در بهار اما گفت: افزایش تجارت که مستلزم اجتماعات بزرگ و یا دیگر تماس شخصی انجام خطرات جدید است.

“ما وارد مهمی فاز جدید انجام داده اند و خیلی زودتر از انتظار” آقای پاول گفت. “در حالی که این گزاف گویی در فعالیت های اقتصادی است, خوش آمدید, آن را نیز ارائه چالش های جدید—قابل توجه نیاز به نگه داشتن این ویروس در چک.”

افزایش جدید کروناویروس موارد و افزایش بستری نرخ در ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس در حال به خطر انداختن لغو محدودیت در فعالیت های خاص در جاهای دیگر.

“فرضی دوم شیوع زور دولت و مردم به برداشت دوباره از فعالیت های اقتصادی” آقای پاول گفت. در حالی که حاکی از این است که او پیش بینی یکی دیگر از شیوع او گفت: “بدترین بخشی از آن خواهد بود برای تضعیف اعتماد عمومی که همان چیزی است که ما نیاز به بازگشت به مقدار زیادی از انواع فعالیت های اقتصادی است که شامل جمعیت.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که او در نظر دارد به کار بر روی هر گونه اقدامات امداد در دو حزبی بر اساس.

عکس: tasos katopodis/مطبوعات استخر

آقای پاول پیوست مدیران کسب و کار و دیگران که هشدار داده اند در هفته های اخیر است که هر اقتصادی ارتجاعی محدود خواهد شد اگر دولت و کسب و کار نمی تواند مردم احساس امنیت کار و یا صرف پول در داخل خانه. “بهبودی کامل بعید است تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است برای تعامل مجدد در طیف گسترده ای از فعالیت های” آقای پاول گفت.

آقایان پاول و Mnuchin به نظر می رسد در یک کاورنو سالن در کاپیتول هیل که ارائه قانونگذاران فضای بیشتری از محله های تنگ سنتی شنوایی ، آنها شنبه با ماسک در جداول جداگانه در پشت پلکسی گلاس سپر و آقای پاول عینک ماسک خود را در حالی که صحبت کردن.

این جلسه قبل از کمیته خدمات مالی مجلس بخشی از فصلنامه ظاهر مورد نیاز 2 تریلیون دلار بسته امداد کنگره تصویب شده در ماه مارس ارائه شده است که بیش از $450 میلیارد دلار برای خزانه برای پوشش ضرر و زیان در اورژانس-وام برنامه های اجرا شده توسط فدرال ریزرو است.

فدرال رزرو تاسیس شده است و نه چنین برنامه هایی از جمله چند به backstop اعطای وام به شرکت های کوچک و بزرگ شهرها و ایالات متحده با $195 میلیارد ارائه شده از خزانه برای پوشش ضرر و زیان است.

آمریکا در ماه مه تصویب $3.5 تریلیون محرک لایحه که شامل گسترش و افزایش مزایای بیکاری از طریق پایان سال و برای کمک رسانی به شهرها و ایالات متحده. کاخ سفید ترجیح داده که را صبر کنید و ببینید رویکرد به ارزیابی چه کار می کند و چه چیزی نیست از در حال حاضر تایید شده پول. برخی از جمهوری خواهان به ابراز نگرانی در مورد کسری هزینه های.

قانونگذاران با توجه به شده اند چگونه به ساختار اضافی بیشتر امداد به آدرس بیکاری بالا و بالقوه شکست کسب و کار ناشی از این بیماری همه گیر به خصوص در مهمان نوازی سفر و سرگرمی صنایع است که می بینیم افسرده سطح فعالیت به عنوان ویروس نیست و تحت کنترل است.

آقایان پاول و Mnuchin گفت: نمایندگان مجلس با وجود محدودیت ها به چه مقدار تغذیه اضطراری وام برنامه می تواند کمک به کسب و کار با بدهی های بیش از حد یا بیش از حد کم درآمد از جمله هتل ها و دیگر املاک و مستغلات تجاری شرکت.

“بدهی را حل نمی کند هر مشکل گفت:” آقای پاول.

مربوط تصویری

جکسنویل بیچ صاحب رستوران همین Nicol توضیح می دهد که چگونه او این است که نگه داشتن کارکنان خود و مشتریان امن از coronavirus در حالی که همچنین مطابق با دولت اشغال مقررات به عنوان فلوریدا رسیده جدید پرونده در ماه ژوئن. عکس: همین Nicol/TacoLu

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im