استیون Mnuchin گفت: هفته گذشته که سهام عدالت می تواند بخشی از یک احتمالی coronavirus بسته کمک.

عکس: سارا Silbiger/مهر نیوز

واشنگتن—وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin نشان داد که دولت آمریکا را به سهام در شرکت هواپیمایی حامل در ازای میلیاردها مستقیم کمک های مالی به این شرکت ها بخشی از 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی به گفته افراد آشنا با این موضوع.

او دقیق برنامه های خود را در آخرین لحظه مذاکرات که کمک به شرکت های هواپیمایی به عنوان یک نقطه sticking. جمهوری خواهان را رد کرده بود ارائه پول نقد کمک های مالی به شرکت های هواپیمایی و نسخه قبلی این قانون را ارائه کرده اند 50 میلیارد دلار در وام و ضمانت وام به مسافری خطوط هوایی و 8 میلیارد دلار برای محموله های هواپیمایی—اما نه مستقیم کمک کند.

آقای Mnuchin قبلا نشان داد که این حرکت روی میز بود گفت: هفته گذشته که سهام عدالت می تواند بخشی از نهایی بسته کمک. در حالی که روشن نیست چه به صورت سرمایه گذاری را یکی از گزینه این است که یک حکم که تبدیل به سهام. حکم خریدار می دهد گزینه ای را برای خرید سهام در یک قیمت خاص.

یک سخنگوی وزارت خزانه داری نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

چه در مجلس سنا $2.1 تریلیون دلار کمک های اضطراری لایحه

مکمل

با لينک مستقيم امداد

وام

خطوط هوایی محموله کمک های مالی $32

حمل و نقل عمومی 25 دلار

وام برای کسب و کار

کسب و کار کوچک

$454 میلیارد

وام

$349

بیمارستان ها و

جانبازان مراقبت

$117

دیگر

$198

کمک

خانواده

مالیات deferrals و

به

پرداخت

تمدید

مهلت

متحده

$301

$150

$221

بیکاری

بیمه

$250

هواپیمایی حامل محموله $29

منابع: مقدماتی قانونی text; برآورد
توسط مشاوران و نمایندگان مجلس و گروه های خارج از.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

شرکت های هواپیمایی آمریکا, گروه صنعتی ایالات متحده حامل نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

نسخه ای از این قانون که به تصویب مجلس سنا در شب چهارشنبه را ارائه 25 میلیارد دلار در وام و تضمین برای مسافری خطوط هوایی با باقی مانده $25 میلیارد دلار به صورت مستقیم کمک های مالی, جلسه, درخواست شرکت های هواپیمایی. هواپیمایی بود می خواست بی درنگ کمک های مالی در هفته گذشته پیشنهاد 50 میلیارد دلار کمک های بسته بندی با نیم است که پرداخت مستقیم کمک های مالی به ارائه پول نقد است که حامل بسیاری از نیاز به حق دور برای جلوگیری از furloughs و کاهش پرداخت.

قانونی که پاک سنا جزئیات اشکال از سرمایه گذاری است که وزیر خزانه داری را در ارتباط با کمک های مالی, لیست, حکم, گزینه ارجح بورس اوراق بهادار بدهی یادداشت ها و یا سایر ابزارهای مالی به “ارائه غرامت مناسب” به دولت فدرال برای ارائه کمک های مالی.

حمل و اعلام کرده اند کاهش شدید در خدمات میان تدبیر و مسافران و آنها تلاش کرده اند برای تقویت نقدینگی در هفته های اخیر با رسم کردن تسهیلات اعتباری و گرفتن وام های جدید است.

در واکنش به بسته حمل و نقل خطوط هوایی را دریافت 4 میلیارد دلار در کمک های مالی. پیمانکاران را دریافت 3 میلیارد دلار کمک های مالی.

مربوط تصویری

Coronavirus همه گیر است و اخلال در اقتصاد جهانی است. وال استریت ژورنال را گرگ Ip توضیح می دهد که آنچه فدرال رزرو می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آسیب. تصویر: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

نوشتن به Siobhan هیوز در siobhan.hughes@wsj.com کیت دیویدسون در kate.davidson@wsj.com و آلیسون در Sider alison.sider@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net