Mnuchin خواستار بخشش PPP وام به کوچکترین کسب و کار

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به نظر می رسد در کاپیتول هیل در روز جمعه همراه با کسب و کار کوچک مدیر Jovita Carranza.

عکس:
استخر/ایسنا

واشنگتن—کنگره باید در نظر به طور خودکار آمرزنده چک برنامه حفاظت از وام های گرفته شده توسط کوچکترین ایالات متحده کسب و کار و ارائه یک دوم کمک از کمک به شرکت های ضربه گیر خزانه داری وزیر استیون Mnuchin روز جمعه گفت.

نظرات در آمد در خانه کسب و کار کوچک جلسه کمیته که در آن قانونگذاران در هر دو طرف نشان داد که آنها می خواهند به فشار بیشتر کسب و کار کوچک کمک به مصاف دست و پنجه نرم کردن با کوروناویروس.

آقای Mnuchin, شهادت در برابر کمیته پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد پشت یک پیشنهاد از بانک های ایالات متحده و دیگران که گفت: اعطای وام های عظیم برنامه باید وام های تحت 150.000 دلار به طور خودکار تبدیل به کمک های مالی.

که حساب برای 86 درصد از حدود 4.9 میلیون PPP وام های صادر شده به تاریخ و حدود 27 درصد از حدود 520 میلیارد وام. بدون تغییر قانون همه کسانی که کسب و کار خواهد شد که به درخواست برای وام های خود را ببخشند مستند که آنها با استفاده از پول در حقوق و دستمزد و سایر هزینه های واجد شرایط.

“یکی از چیزهایی که ما خواهد شد بحث در مورد این است که ما فقط باید به برخی از بخشش برای وام های کوچک? من فکر می کنم این چیزی است که ما باید در نظر” آقای Mnuchin گفت.

اعضای کنگره فشرده آقای Mnuchin در نگرانی که PPP بودجه نمی رسید نیازمندترین افراد کسب و کار از جمله اقلیت متعلق به شرکت. تشکر. Kweisi Mfume (D., Md.) گفت: ترکیبات نگران هستند PPP وام رفت و به خوبی متصل در تماس تلفنی با برنامه “رابین هود معکوس.”

آقای Mnuchin گفت: دولت داده نشان می دهد بودجه توزیع شده در فضاي جغرافیایی اساس به کم درآمد و متوسط مناطق هر چند او اذعان کرد که برنامه ندارد اطلاعات دقیق در جمعیتی از صاحبان کسب و کار و دریافت وجوه.

او گفت: او را حمایت مقررات در دور بعدی قانون تنظیم PPP بودجه برای اقلیت متعلق به کسب و کارهای کوچک.

ایده تبدیل وام به کمک های مالی برای کوچکترین شرکت های دارای پشتیبانی گسترده ای در کسب و کار جامعه. در جولای 9, بیش از 100 تشکل های صنفی در نامه ای به کنگره در حمایت از این ایده به نمایندگی از نمایندگی مجاز و فروش خودرو دکتر شیوه های املاک و مستغلات کسب و کار و دوره های گلف و بیشتر.

آقای Mnuchin حمایت می تواند ایده شتاب بیشتر. او شده است یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اصلی مذاکره کنندگان در همه گیر شد.

برخی نگران هستند که وظیفه پردازش برخی از پنج میلیون وام-بخشش برنامه های کاربردی می تواند پایمال مدیریت کسب و کار کوچک که تا به حال مشکلات فنی در جابجایی حجم زیادی از اولیه برنامه های کاربردی وام در ماه آوریل است.

SBA مدیر Jovita Carranza, شهادت در جمعه شنوایی کاهش یافته است به تنظیم تاریخ شرکت برای باز کردن پورتال آنلاین است که وام دهندگان استفاده کنید برای ارسال بخشش برنامه های کاربردی اما گفت که او امیدوار است آن را آماده خواهد بود در ماه اوت. “ما در حال تلاش برای آن را حق اولین بار,” او گفت:.

یک حرکت نزولی به صورت خودکار آمرزنده PPP وام: آن می تواند پاداش شرکت هایی که نادرست دریافت وجوه. این بخشایش وام در حال حاضر توزیع شده اگر کسب و کار خود گواهی آنها نیاز به منابع مالی بدون نیاز به هر گونه که کسب و کار نشان می دهد آنها آسیب دیده اند—یک ساختار است که به کمک توزیع مقادیر عظیم سریع است که حسابرسان دولتی می گویند ایجاد پتانسیل برای سوء استفاده.

آقای Mnuchin گفت که اگر کنگره می بخشد کوچکتر PPP وام به صورت خودکار “ما باید بدیهی است که مطمئن شوید که وجود دارد این است که برخی از حفاظت در برابر تقلب.”

مربوط تصویری

سیاه و سفید کوچک-صاحبان کسب و کار مواجه شده اند مانع از دسترسی به چک حفاظت از برنامه. در اینجا چگونه آفریقایی-آمریکایی صاحبان MahoganyBooks در واشنگتن دی سی نگه داشته اند خود را کسب و کار کوچک شناور. عکس: Zach چوب برای وال استریت ژورنال

آقای Mnuchin اضافه شده است که کنگره باید گسترش PPP در دور بعدی قانون اضافه کردن بیشتر در بودجه و همچنین محدودیت های جدید که در آن شرکت های واجد شرایط هستند اما اجازه می دهد مبارزه شرکت هایی که در حال حاضر دریافت PPP برای دریافت وام دوم را بررسی کنید.

قانونگذاران در هر دو حزب حمایت جمعه برای گسترش کمک به کسب و کارهای کوچک. “هنوز هم وجود دارد چالش هایی که در حال ارائه موانع برای ملت کوچکترین شرکت گفت: Rep. استیو Chabot از اوهایو خانه پنل بالا خواه. “ما نمی انجام نشده است.”

به تاریخ کسب و کار کوچک وام برنامه های توزیع شده است حدود 520 میلیارد دلار است و حدود 130 میلیارد دلار باقی مانده در دسترس است.

آقای Mnuchin گفت: کنگره باید در نظر اجازه می دهد که سخت ترین ضربه کسب و کار مانند رستوران ها و هتل برای درخواست دوم PPP وام. او پیشنهاد کرد کنگره بیشتر محدود کردن اندازه از کسب و کار است که می تواند دریافت وجوه اضافی نشان می دهد یک آستانه ی “100 [کارکنان] و یا کمی بالاتر از آن است.” این برنامه به طور کلی به شرکت با 500 یا کمتر کارکنان.

او همچنین هشدار داد که در آینده PPP ممکن است نیاز به اقدامات حفاظتی برای جلوگیری از تقلب و زباله و سوء استفاده است.

“من فکر می کنم این زمان ما نیاز به یک درآمد حاصل از تست و مطمئن شوید که پول رفتن به کسب و کار است که تا به حال درآمد قابل توجهی کاهش می یابد,” او گفت:.

کسب و کار stampeded به PPP وام در مارس اما تقاضا فروکش کرده است و برخی از شرکت ها حتی بازگشت این وجوه است. خانم کررنزا روز جمعه برآورد برنامه اعطای وام در $518 میلیارد دلار در مقایسه با مبلغ 521 میلیارد وام SBA گزارش شده در ژوئن 30. او توضیح نداد تغییر دهید.

نوشتن به رایان تریسی در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de