کاهش ریسک کسب و کار در زمان Covid-19

وجود دارد هیچ انکار این واقعیت است که در میان Covid-19 شیوع کسب و کار و اقتصاد جهانی در حال مبارزه هستند. زندگی به عنوان ما آن را می دانم ممکن است به وقفه پیشتر با فعالیت های اقتصادی اما کسب و کارهای کوچک هستند که درد و رنج بیشتر. با توجه به OECD اطلاعات شرکت هایی که کار بر سر حداقل حاشیه و بدون سود از مدل های به مراتب بدترین ضربه.

کسب و کار است که سقوط تحت ضروری خدمات تعمیر و نگهداری عمل از سوی دیگر – مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه های زنجیره ای ثابت کرده اند که ضروری طول ملی مستند. کارگران در این شرکت در حال به خطر انداختن سلامت و ایمنی خود را به اطمینان حاصل شود که آنها می تواند در خدمت مصرف کنندگان با ملزومات روزانه.

خطرات رابطه

به اعتبار آن دولت هند پیش از emptively دستورالعمل صادر شده برای جلوگیری از گسترش شیوع این بیماری از جمله محدودیت های مسافرتی, سلامت, ایمنی و اقدامات اجتماعی فاصله, آگاهی, کمپین پوشیدن, ماسک, مایع و استقرار قوی, امنیت, اقدامات است. RBI نیز تشویق کسب و کار و مشتریان به استفاده از دیجیتال بانکی به عنوان آنجا که ممکن است. کسب و کار توصیه به مهاجرت به زیرساخت های مجازی به ماندن متصل با کارکنان و همکاران و مشتریان.

دولت ممکن است با صدور دستورالعمل های استاندارد اما این مهم است به یاد داشته باشید که یکی از اندازه همه مناسب نیست. تصمیم گیرندگان از این رو باید به دقت خیاط و اجرای مقررات مشاوره و پیش نویس یک کسب و کار موثر تداوم برنامه که با این نسخهها کار بهترین برای کسب و کار خود را.

اجازه دهید ما چه کشف مراحل را می توان گرفته شده توسط کسب و کار به کاهش خطرات برای کارکنان و مشتریان و در نتیجه کسب و کار.

اول ایمنی!

بار دشوار هستند اما کنترل داده ما چند راه حل های فناوری در اختیار ما است. مردم با کسب و کار که نیاز به حضور فیزیکی مانند مواد غذایی داران و کارکنان تحویل پسران انبار کارگران و بیشتر باید دقت دنبال شیوه های بهداشت و اجتماعی فاصله گرفته است.

اکثر کسب و کار است که می تواند از راه دور در حال حاضر آغاز کار از خانه اقدامات است. شرکت های کوچک و بزرگ در حال بهره برداری از فن آوری های مبتنی بر راه حل های برای هر دو کارکنان و تعامل مشتری. کسب و کار هستند که در تعامل با کارکنان و مشتریان و مشتریان از طریق ویدیو کنفرانس تماس تحویل و پرداخت در حال تشویق در میان همه و متفرقه.

کارآمد مدیریت منابع

در حالی که آن را هنوز هم آسان تر به پیاده سازی فرآیندهای است که اطمینان از ایمنی و امنیت کارکنان, چگونه کسب و کارهای کوچک کاهش مقیاس تهدید اقتصادی است که در حال حاضر معلق در هوا بیش موجودیت خود را. مدیریت سرمایه در گردش به نظر می رسد برای تبدیل شدن به یک چالش عظیم الجثه برای شرکت. درآمد از ضرر و زیان ستون بدهی و پرداخت حقوق به کارکنان – پایه بسیار از کسب و کار شده اند متزلزل به هسته. در چنین وضعیتی ترسناک که در آن می توانید کسب و کار شروع به باز گشت خود را در این سال مالی?

به اعتقاد من گام اول خواهد بود برای ارزیابی جریان نقدی وضعیت در این شرکت است. با فرض بدترین سناریو از مستند / Covid-19 گسترش این سوال است – من هستند ذخایر نقدی به اندازه کافی به گذشته من برای آینده 8-12 ماه ؟ اگر نه چه غیر ضروری هزینه های من می توانید به قطع ، وجود دارد هر گونه توابع من می توانید مکث و یا تعطیل موقت? اگر مشتریان من نمی تواند به من هیچ راهی وجود دارد من می تواند رسیدن به آنها را در حالی که حفظ اجتماعی فاصله و فعال کردن یک تماس با ما تبادل کالا و پرداخت ؟

اقدامات کاهش هزینه را باید از فکر و اعدام برای هر گونه امکان یک جهش در این مالی.

هدف فوری برای کسب و کارهای کوچک باید به افزایش بهره وری عملیاتی و مالی انعطاف پذیری است. در دراز مدت آن است که یک ایده خوب برای یادگیری درس از این بیماری همه گیر می شود و برای دیگر چنین احتمالاتی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>