محققان MIT راه اندازی Coronavirus محل-پیگیری و تلاش

MIT تلاش می آید به عنوان یک میزبان از راه اندازی و محققان در حال مسابقه به منظور توسعه فن آوری های جدید برای مبارزه با جنبه های مختلف این رمان coronavirus.

عکس: Maddie مایر/گتی ایماژ

یک پروژه برای پیگیری Covid-19 بیماران از طریق تلفن های خود را در حال راه اندازی توسط موسسه تکنولوژی ماساچوست محققان به طور بالقوه اولین پروژه در مقیاس بزرگ در آمریکا برای ردیابی حرکت خود را و کسانی که با آنها ارتباط برقرار.

این پروژه نیاز به افرادی که دارای بیماری های ناشی از رمان coronavirus و کسانی که به طور داوطلبانه دانلود برنامه گوشی خود را. داده های جمع آوری شده است که درهم به طوری که افراد نمی تواند شناسایی محققان گفتند.

این قبیل اقدامات با هدف کاهش نگرانی های حریم خصوصی است که در ایالات متحده احاطه شده اند چشم انداز این نوع از نظارت محققان گفتند. در میان همه گیر ردیابی محل به طور فزاینده ای رایج در دیگر نقاط جهان که در آن کمتر وجود دارد برای حمایت از آزادی های مدنی.

محققان گفت: آنها در مذاکرات برای حمایت از سازمان بهداشت جهانی در مورد چگونه این فن آوری باید مستقر شود. آنها همچنین در حال همکاری با وزارت بهداشت و خدمات انسانی و تا به حال چندین گفتگو با کاخ سفید با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

نمایندگان برای کسانی که آژانس نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

مربوط تصویری

نخست وزیر بوریس جانسون می گوید: او قرارداد coronavirus ایالات متحده دارای بیشترین ویروس موارد در جهان و آمریکا شهرستانهای خواهد شد طبقه بندی شده توسط coronavirus سطح خطر. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: اندی باران/شاتر

مقامات بهداشت و دانشمندان به طور فزاینده ای متوجه شدم که بیشتر تست و به اصطلاح تماس با ردیابی—figuring چگونه برای ردیابی افرادی که در تماس با ویروس—کلید توقف گسترش سریع آن است. در کره جنوبی و چین, دولت استفاده می شود دستگاه های ردیابی برای نظارت شهروندان یک حرکت است که به کمک آن کشورها شناسایی و درمان بیماران.

طرفداران حفظ حریم خصوصی در ایالات متحده گفته اند که این بیماری همه گیر خواستار اقدامات فوق العاده اما نگران است که پس از تصویب نظارت فن آوری سخت خواهد بود به عقب.

MIT پروژه موفقیت وابسته به گردآوری تعداد زیادی از شرکت کنندگان و این که آیا آن است که قابل دسترسی در آمریکا نیست و در عین حال روشن است.

MIT گروه تحقیقاتی می گوید آن را نیز به پیوستن به با تکنولوژی شرکت های بزرگ و سیستم مراقبت های بهداشتی از قبیل مایو کلینیک و چهار بزرگ حسابداری شرکت Ernst & Young به جمع داده تا آنجا که ممکن است از طریق نرم افزار به نام خصوصی کیت. چند Facebook مهندسین در حال اهدای وقت خود را به این پروژه است که به رهبری رامش Raskar سابق Facebook, Inc. اجرایی که او نیز مشغول به کار در الفبای Inc.’s Google X واحد.

“توقف شیوع یک بازی اعداد است. آن را در مورد گرفتن همه یا هیچ کس (قرنطینه),” دکتر گفت: Raskar که دارای دکترا در علوم کامپیوتر. “مدل نشان می دهد که حتی در 10 درصد وجود خواهد داشت.” او همچنین گفت این مهم است به منظور توسعه تماس با ما-ردیابی استراتژی در مکان قبل از این ویروس طول می کشد نگه دارید.

“در نیویورک احتمالا خیلی دیر است,” او گفت:.

MIT تلاش می آید به عنوان یک میزبان از راه اندازی و محققان در حال مسابقه به منظور توسعه فن آوری های جدید برای مبارزه با جنبه های مختلف این رمان coronavirus. چند به دست آورده اند قابل کشش تا کنون.

وال استریت ژورنال هفته گذشته گزارش در مورد طرحهای مختلفی که در نظر گرفته شده است از جمله استفاده از تکنولوژی برای شناسایی افرادی که در تماس با بیماران مبتلا به Covid-19.

Facebook و گوگل در میان شرکت هایی که همکاری با کاخ سفید نیروی کار این است که به دنبال فن آوری های مانند ردیابی محل. این شرکت گفته اند که آنها در حال همکاری با دولت به منظور توسعه راه حل برای کمک به کاهش این بیماری همه گیر.

در حال حاضر در ایالات متحده زمانی که افراد مبتلا به Covid-19 آنها در مصاحبه های مقامات بهداشت عمومی و خواسته آنها را در تماس با آمده در طول چند روز گذشته. این افراد سپس با تلفن رسیده. این فرآیند می تواند تا چندین روز برای هر فرد است.

بیشتر

  • پوشش زنده: Coronavirus به روز رسانی
  • مرور زندگی خود را در طول Coronavirus
  • شنیده ام در خیابان: غرب نمی تواند شامل Coronavirus. شما باید پناهگاه در چین ؟

عدم تست و دید را که آلوده است به طور گسترده خاموش شدن ناگهانی از مدارس و کسب و کارهای عظیم اقتصادی انشعابات. به انتشار گسترده ای از برنامه می تواند منجر به بیشتر های انتخابی مجموعه ای از بسته شدن دکتر گفت: Suraj Kapa متخصص قلب و عروق در کلینیک مایو در روچستر, Minn., که مشغول به کار در این پروژه است.

اگر این کار شما می توانید ایجاد “یک مقدار بیشتر سرپرستی مستند شامل مکان های بسیار خاص از کسب و کار و مناطق بسیار خاص برای کاهش تاثیر اقتصادی به جای قفل کردن همه چیز,” او گفت:.

ردیابی فن آوری است که موثر بوده است و در برخی از کشورها می تواند در دموکراسی بدون عمده نگرانی های حریم خصوصی یک مانع عمده برای شرکت های فن آوری در تلاش برای حل مشکل. یکی از بزرگترین مسائل این است که محل سکونت پیگیری است که اغلب بدون اطلاع کاربر و یا اجازه صریح و روشن.

محققان MIT و شرکای خود می گویند این تکنولوژی جدید آدرس این نگرانی توسط anonymizing داده ها از هر فردی که نشانه های بالا برای سیستم و درخواست از کاربران را به خود گزارش. کاربران همچنین امکان ویرایش اطلاعات خود را قبل از آنها آن را ارسال کنید. دولتهای برزیل و تایوان با استفاده از مدل های مشابه.

“یک کاربر هرگز برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود را با دولت” و یا هر شخص ثالث دیگر مانند یک شرکت با تکنولوژی دکتر Raskar گفت.

نخست وزیر بوریس جانسون می گوید: او قرارداد coronavirus ایالات متحده دارای بیشترین ویروس موارد در جهان و آمریکا شهرستانهای خواهد شد طبقه بندی شده توسط coronavirus سطح خطر. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: اندی باران/شاتر

محل افراد مبتلا Covid-19 می تواند توسط مقامات بهداشت عمومی و سازمان های دولتی, اگر چه آنها قادر نخواهد بود برای دیدن هر گونه اطلاعات شناسایی.

خصوصی کیت برنامه می پرسد هر دو نفر را تایید کرد به Covid-19 و کسانی که آلوده به ها خود را در سفر اخیر از گوگل خدمات محل بر روی تلفن خود را. هنگامی که کاربران جدید آنها مورد نیاز خواهد بود برای شروع و ورود به مکان های خود را و همچنین می توانید “نقاط داغ” از دیگر داده های جمع آوری که آپلود شده به برنامه.

نرم افزار اطلاع کاربران اگر آنها در نزدیکی کسی که آلوده شده است.

که در آن داده ناشناخته خواهد ماند و در واقع می توان ذخیره شده روشن نیست; محققان می گویند که آنها در حال کار با دولت های محلی برای ذخیره داده ها بر روی سرور های خود را.

دولت دسترسی به هر نوع اطلاعات مکانی, آیا ناشناخته خواهد ماند یا نه, این است که همیشه یک خطر حفظ حریم خصوصی حتی اگر مقامات بهداشت باید آن را در طول یک بحران می گوید: آلبرت Gidari مشاوره مدیر حفظ حریم خصوصی در Stanford Law School مرکز اینترنت و جامعه است.

“در پایان روز همیشه وجود دارد خطر سوء استفاده از اطلاعات” آقای Gidari می گوید.

آقای Gidari با اشاره به اینکه اسرائیل است که در زیر آتش حریم خصوصی منتقدان بیش از برخی از فن آوری نظارت نیز به تازگی راه اندازی یک انتخاب محل سکونت ردیابی نرم افزار برای شهروندان به نام “سپر است.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به داگلاس Belkin در [email protected] و کیرستن خرد کردن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>