میسوری دادگاه کاهش تالک-پودر حکم علیه J&J

J&J گفت: ممکن است آن را جلوگیری از فروش تالک حاوی پودر بچه در ایالات متحده و کانادا است.

عکس: تیفانی Hagler-Geard/مهر نیوز

یک میسوری دادگاه تجدید نظر در روز سه شنبه تایید حکم هیئت منصفه که Johnson & Johnson‘s پودر تالک ناشی از سرطان تخمدان در زنان 22 هر چند دادگاه کاهش می یابد بیش از نیمی از $4.69 میلیارد دلار خسارت J&J دستور داده شد به پرداخت.

طرف متفاوت در تجدید نظر مبلغ تعیین شده توسط میسوری دادگاه تجدید نظر. J&J گفت: این مقدار جدید بود $2.2 میلیارد دلار در حالی که شاکیان وکلا گفت: این مقدار بود $2.1 میلیارد

2018 حکم پس از شش هفته از محاکمه در دادگاه های ایالتی در خیابان Louis, بزرگترین جایزه خسارت در یک سری از آزمایشات ناشی از دعاوی بر ایمنی نوزاد جانسون پودر نیز یکی دیگر از تالک حاوی پودر دوش به دوش که J&J استفاده می شود برای فروش.

J&J گفت: 2018 محاکمه در سنت لوئیس “بود که اساسا ناقص محاکمه ریشه در معیوب ارائه حقایق است.” این شرکت گفت: آن را دنبال بررسی بیشتر از این پرونده توسط دادگاه عالی میسوری.

علامت Lanier یک وکیل برای شاکیان گفت: دادگاه استیناف تصمیم سه شنبه “با دقت نگه می دارد شرکت های مسئول رفتار قابل سرزنش در حالی که شناخت محدودیت های قضایی و تنبیهی خسارت است.”

بیشتر در J&J پودر بچه

  • J&J برای جلوگیری از فروش تالک و پودر بچه در ایالات متحده و کانادا (مارس 19)
  • J&J به سرعت در حال آزمایش آن پودر بچه پس از آزبست پیدا کردن (نوامبر 2019)
  • J&J آمار با $4.7 میلیارد دلار حکم هیئت منصفه در پودر بچه کت و شلوار (جولای 2018)

بیش از 19,000 شاکیان به حال تالک-پودر دعاوی انتظار در برابر J&J در دادگاه های ایالات متحده از مارس 29.

بسیاری از لباس های محرمانه که تالک حاوی پودر ناشی از سرطان تخمدان در زنان است که با استفاده از آن به صورت بهداشتی زنانه برای سال های بسیاری است. دیگر پرونده های حقوقی می گویند که استنشاق این پودر باعث سرطان نادر به نام مزوتلیوما که بر مخاط ریه ها.

شاکیان وکلا نیز مدعی شده اند که در برخی از موارد که پودر تالک موجود آزبست به طور طبیعی مواد معدنی مرتبط با مزوتلیوما.

J&J می گوید آن تالک مبتنی بر پودر امن است را شامل نمی شود آزبست و نمی تواند به سرطان در افرادی که از آن استفاده می شود. این شرکت موفق به کسب موارد در دادگاه اما دهکدهای از دست داد برخی از احکام سنگین نیز هست.

در میسوری مورد نیمی از زنان 22 نفر از سرطان تخمدان شش قبل از محاکمه و یکی دیگر از پنج پس از آن به پایان رسید سخنگوی شاکیان وکلای گفت.

J&J به حال به دادگاه تجدید نظر حکم هیئت منصفه به میسوری دادگاه تجدید نظر گفت: شاکیان موفق به ارائه شواهد قابل توجهی است که کودک پودر ناشی از خود سرطان تخمدان.

در آن دادگاه نوشت که “شواهد زمانی که در نور مطلوب ترین را به این حکم نشان می دهد شاکیان خود را ملاقات کرد و بار ایجاد کرده است.”

تالک-پودر احکام و تبلیغات منفی بر موضوع ایمنی باید در وزن J&J شهرت و قیمت سهام در سال های اخیر است.

J&J سهام 0.1% و به $143.59 در تجارت در بازار بورس نیویورک روز سه شنبه بعد از ظهر.

در مه, J&J گفت: آن را جلوگیری از فروش تالک حاوی پودر بچه در آمریکا و کانادا با استناد به کاهش تقاضای مشتریان در میان نگرانی های ایمنی.

این شرکت همچنان به فروش آرد ذرت-بر اساس نسخه از نوزاد جانسون پودر در ایالات متحده و کانادا است. و آن را ادامه خواهد داد به فروش هر دو تالک – و آرد ذرت مبتنی بر پودر در کشورهای دیگر.

در سال گذشته J&J به یاد می آورد در مورد 33,000 بطری از آن پودر بچه پس از, U. s. غذا و داروی آمریکا گفت: یک تست آزمایشگاهی در بر داشت مقدار کمی از آزبست در یک بطری است. J&J گفت: آن را با صدور فراخوان از فراوانی از احتیاط و گفت: آزمایش های بعدی از همان بطری و بسیاری های مختلف آزمایشگاه های بدون آزبست است.

نوشتن به پیتر در لوفتوس [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8