ماموریت به مریخ: 3 کشور برای راه اندازی rovers در جستجوی زندگی

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا.

مریخ به حمله به سیاره زمین ،

سه کشور – ایالات متحده و چین و امارات متحده عربی – در حال ارسال بدون سرنشین فضاپیما به سیاره سرخ در جانشینی سریع آغاز این هفته در گسترده ترین تلاش در عین حال به دنبال نشانه هایی از باستان میکروسکوپی زندگی در حالی که سراغ از این محل برای آینده فضانوردان.

ایالات متحده برای آن است که اعزام شش چرخ مریخ نورد به اندازه یک ماشین به نام پشتکار به جمع آوری نمونه های سنگ خواهد شد که آورده بازگشت به زمین برای تجزیه و تحلیل در حدود یک دهه.

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری است که نام بسیار مهم است” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: به عنوان آماده سازی رفت و در میان شیوع کروناویروس که به نگه داشتن راه اندازی لیست مهمان به حداقل برساند.

هر فضاپیما سفر خواهد کرد بیش از 300 میلیون مایل قبل از رسیدن به مریخ بهمن به بعد. در آن طول می کشد شش تا هفت ماه حداقل برای یک فضاپیما به حلقه فراتر از مدار زمین و همگام با مریخ دور مدار زمین در اطراف خورشید است.

دانشمندان می خواهند بدانند که چه مریخ بود که میلیاردها سال پیش هنگامی که آن را به حال رودخانه ها و دریاچه ها و اقیانوس ها که ممکن است اجازه داده اند, ساده, موجودات کوچک شکوفا قبل از این سیاره بدل به بی ثمر زمستانی کویر جهان امروز است.

“تلاش برای تایید است که زندگی وجود داشته و در یک سیاره دیگر آن نظم بلند. آن را بسیار بالا, بار اثبات” گفت: پشتکار پروژه دانشمند کن Farley از Caltech در پاسادنا ،

سه تقریبا به طور همزمان راه اندازی هستند و هیچ تصادفی: زمان دیکته شده است باز از یک ماه پنجره که در آن مریخ و زمین در ایده آل تراز در همان سمت خورشید است که کاهش زمان سفر و سوخت استفاده کنید. یک پنجره باز می شود تنها یک بار در هر 26 ماه می باشد.

مریخ به مدت طولانی اعمال قدرتمند نگه تخیل اما ثابت شده است به قبرستان برای ماموریت های متعدد. فضاپیما باید منفجر سوخته یا سقوط-فرود با تلفات رای بیش از چند دهه بیش از 50 درصد است. چین آخرین تلاش در همکاری با روسیه در سال 2011 در شکست به پایان رسید.

تنها در ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی را با موفقیت قرار داده و فضاپیما بر روی مریخ است. اتحاد جماهیر شوروی برای اولین بار به انجام این کار با آن 1971 مریخ 3 فضاپیما که جان سالم به در کمتر از دو دقیقه بر روی سیاره سرخ. ایالات متحده در آن هشت بار شروع با دوقلوی وایکینگ در سال 1976. دو ناسا landers در حال حاضر عامل وجود بینش و کنجکاوی. شش فضاپیمای دیگر در حال بررسی این سیاره از مدار: سه متحده آمریکا, دو اروپایی و یکی از….

امارات متحده عربی و چین به دنبال پیوستن به باشگاه نخبگان.

امارات متحده عربی فضاپیما به نام Amal که عربی است به امید یک مدارگرد برنامه ریزی شده به موشک های دور از, ژاپن روز چهارشنبه به وقت محلی در آنچه خواهد بود که جهان عرب برای اولین بار بین سیارهای ماموریت. این فضاپیما ساخته شده در همکاری با دانشگاه کلرادو بولدر خواهد رسید در مریخ در سال امارات متحده عربی علائم 50 سالگرد تاسیس خود را.

“امارات متحده عربی می خواستم برای ارسال یک پیام مهم برای جوانان عرب,” مدیر پروژه عمران Sharaf گفت. “این پیام در اینجا این است که اگر امارات متحده عربی می تواند رسیدن به مریخ در کمتر از 50 سال پس از آن شما می توانید خیلی بیشتر انجام دهد. … چیز خوب در مورد فضای این مجموعه استانداردهای واقعا بالا است.”

کنترل از دبی آسمانی ایستگاه آب و هوا خواهد تلاش برای فوق العاده بالا مریخ مدار 13,670 مایل توسط 27,340 مایل به مطالعه جو فوقانی و نظارت بر تغییر آب و هوا.

چین خواهد بود تا بعد با پرواز مریخ و مدارگرد مدتی در اطراف جولای 23; مقامات چینی نیست فاش زیاد است. این ماموریت به نام Tianwen یا سوالات برای بهشت.

ناسا در حال تیر اندازی برای راه اندازی در تاریخ 30 ژوئیه از کیپ کاناورال.

پشتکار تنظیم شده است به لمس کردن در یک باستان دلتای رودخانه و دریاچه شناخته شده به عنوان Jezero دهانه نه کاملا به عنوان بزرگ به عنوان فلوریدا دریاچه اوکیچوبی ، چین بسیار کوچکتر رور را هدف آسان تر تملق گفتن هدف است.

برای رسیدن به سطح هر دو فضاپیما را به شیرجه رفتن را از طریق مریخ ” مه آلود آسمان سرخ در چه بوده است لقب “هفت دقیقه وحشت” – سخت ترین و پرخطرترین بخشی از قرار دادن فضاپیما در این سیاره است.

Jezero دهانه پر از تخته سنگ صخره و تپه های شن و ماسه و افسردگی هر یک از است که می تواند در نهایت پشتکار ماموریت. نام تجاری جدید راهنمایی و چتر نجات-راه اندازی تکنولوژی کمک خواهد کرد که هدایت این صنعت دور از خطرات است. زمین کنترل درمانده خواهد بود با توجه به 10 دقیقه طول می کشد تا انتقال رادیویی برای سفر یک طرفه بین زمین و مریخ است.

Jezero دهانه است که ارزش این خطرات به گفته دانشمندان که انتخاب آن بیش از 60 بالقوه دیگر سایت ها.

که در آن آب وجود دارد – و Jezero ظاهرا خیط و پیت کردن با آن 3.5 میلیارد سال – وجود دارد ممکن است زندگی هر چند احتمالا فقط ساده زندگی میکروبی موجود شاید در یک لزج فیلم در پایین دهانه. اما این میکروب ممکن است در سمت چپ علامت ثبتشده در رسوب لایه.

پشتکار را شکار سنگ حاوی چنین زیستی امضا, اگر آنها وجود داشته باشد.

آن را تمرین امیدوار کننده ترین سنگ ها و فروشگاه نیم کیلوگرم از نمونه ها در ده ها تن از لوله تیتانیوم است که در نهایت می تواند ذهن توسط یکی دیگر از رور. برای جلوگیری از زمین میکروب از آلوده نمونه لوله های سوپر-استریل تهیه جوانه-رایگان آدم Stelzner ارشد مهندس برای ماموریت ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا.

“بله من ردی شهرت من در آن,” او گفت:.

در حالی که تکاپو سطح پشتکار و همچنین چین را رور را زیرچشمی نگاه کردن در زیر با استفاده از رادار برای تعیین محل هر زیرزمینی استخر آب که ممکن است وجود داشته باشد. پشتکار نیز انتشار یک دوک وار, 4-پوند هلیکوپتر خواهد شد که اولین rotorcraft تا کنون به پرواز بر روی یک سیاره دیگر.

پشتکار را دوربین شلیک خواهد شد رنگ تصویری از مریخ نورد فرود ارائه بشریت در نگاه اول یک چتر نجات مواج باز در مریخ, در حالی که میکروفن ضبط برای تلفن های موبایل.

این مریخ نورد همچنین تلاش برای تولید اکسیژن از دی اکسید کربن در نازک مریخ جو است. استخراج اکسیژن می تواند روزی توان با استفاده از فضانوردان در مریخ برای تنفس و همچنین برای ساخت موشک سوخت.

ناسا می خواهد به بازگشت فضانوردان به ماه تا سال 2024 و ارسال آنها را از آنجا به مریخ در 2030s. به این منظور آژانس فضایی ارسال نمونه از لباس فضایی مواد با پشتکار به ببینید که چگونه آنها در مقابل سخت مریخی محیط زیست است.

این برگه برای پشتکار ماموریت از جمله پرواز و حداقل دو سال از مریخ عملیات نزدیک به 3 میلیارد دلار. امارات متحده عربی هزینه های پروژه 200 میلیون دلاری از جمله راه اندازی اما نه ماموریت عملیات. چین اعلام نشده هزینه های خود را. اروپا و روسیه کاهش یافته است برنامه ای برای ارسال یک عمر به دنبال مریخ نورد به مریخ در این تابستان پس از سقوط در تست و سپس گرفتن ناودان COVID-19.

پشتکار ماموریت دیده می شود توسط ناسا به عنوان یک نسبتا کم خطر راه تست کردن برخی از فن آوری است که خواهد شد مورد نیاز برای ارسال انسان به سیاره سرخ و آنها را به خانه با خیال راحت.

“مرتب کردن بر اساس دیوانه برای من به آن تماس بگیرید, کم خطر به دلیل وجود مقدار زیادی از کار سخت در آن وجود دارد میلیاردها دلار در آن” آقای Farley گفت. “اما در مقایسه با انسان اگر چیزی را اشتباه می رود شما خواهد بود بسیار خوشحالم که شما آن را آزمایش روی نیم کیلوگرم از سنگ به جای روی فضانوردان.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

یادداشت سردبیر: نسخه قبلی شکست خورده به ذکر اتحاد جماهیر شوروی مریخ 3 ماموریت اول انسان فضاپیما برای رسیدن به یک “فرود نرم” بر روی سیاره سرخ.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de