زن ستیزی بازدید طلا: جرم و جنایت است و جنایت. جنسیت نباید مهم

کرالا است که در حال حاضر مسئولیت یک رسوایی جدید – چهار نفر متهم به قاچاق 30 کیلو طلا به عنوان دیپلماتیک چمدان. نخست گمان Swapna Suresh بود که قبلا شاغل در امارات و کنسولگری و قبل از آن به عنوان یک مسئول بازاریابی برای یک شرکت وابسته به دولت در این بخش است. وزیر Pinarayi Vijayan اصلی وزیر استعفا کرده است برای دیده شدن به ارتباط با او.

هر چه حقایق در مورد کرالا مردسالار جامعه است پس خود آشنا اسکریپت – مشتاقانه حفر کردن جزئیات زندگی شخصی او را به نمایش آن prurient شیفتگی خود را انتخاب کند. هنگامی که زنان به عنوان خارج از قفس ‘احترام’ آنها بازی منصفانه. آن را می شود غیر ممکن است برای جدا کردن moralising از حقایق از جرم و جنایت و یا جنسی زنان آژانس از پیامدهای سیاسی آن. ثابت ارتباط یک زن موفقیت سریع با زن اغوا کننده, برگزاری بیش از مردان ‘طبیعی’ صاحبان قدرت بازتاب مردسالار منطق و entrenches آن بیشتر است.

هر کاری که می کند به خوبی در جهان می تواند به طور خودکار را رد کرد و از طریق این لنز و مردان را تشویق به نگه داشتن یک مراقب فاصله آسیب رساندن به همه زنان است. جرم جرم است – آن است که آیا قاچاق طلا یا فریب سرمایه گذاران با ادعاهای دروغین. زمانی که این اتهام جنایی است که یک زن آن باقی مانده است که فقط دنیوی و جنایت. باید آن را فرصتی برای هرزه حدس و گمان است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de