ذهن بیش از علائم

هیئت مدیره نتایج در سراسر کشور است. تعداد دانش آموزان ومیگوید نسبت 100 درصد در حال افزایش است هر سال است. علاوه بر دانش آموزان با بردهای مختلف در حال وارد شدن به این رقابت است. وقتی که می آید به پذیرش پس از 12 th حتی کالج ها و دانشگاه ها بخشی از رقابت است. علاوه بر ازدواج در هند, هیئت مدیره, امتحانات و نتایج آن چیزی که در آن نه تنها خانواده هسته ای اما اعضای خانواده نیز همراه با دانش آموزان است. با همه درگیر و دانش آموزان به صورت فوق العاده duper عملکرد این نمره مسابقه هر دانش آموز به رفتن را از طریق یک فشار زیادی به انجام.

متاسفانه رایج ارزیابی سیستم در کشور ما اتحاد چپ جوان, بچه های مختلف با ویژگی های ذاتی را در نظر گرفته شود از طریق یک معاینه سیستم. آن را مانند مقایسه سیب با پرتقال; موز با انگور و…. اما ما مرسوم اداره آموزش و پرورش سیستم است و بسیاری از هواداران از جمله پدر و مادر که واقعا باور جذابیت مارکس و نه در بی نهایت گسترش ذهن کودکان.

این روش ارزیابی را ترک دانش آموزان با هیچ چاره ای جز تمرکز بر دانشگاهیان. برخی از پدر و مادر که می خواهند برای حمایت از بچه های خود را در به دنبال شور و شوق خود را و یا استعداد نیست پیدا کردن گزینه های عملی برای دور زدن این رایج ارزیابی سیستم. با توجه به این رقابت شدید از علائم دانش آموزان هستند را تشویق به سعی کنید چیزهای مختلف و شکست; یادگیری از آزمایش در داخل و خارج از مدرسه انجام تحقیقات است که نه تنها کنترل کتاب و معلمان اما در حال هدایت خود را با کنجکاوی و هیجان است. سیستم اجازه نمی دهد آنها را به بهترین است که دروغ گفتن در داخل کودکان و نوجوانان. به جای سیستم پاداش آنها بستگی به کتاب و تجویز درسی. در یک کودک امکانات کنترل این علائم نژاد. این امکان را به گسترش دانش خود ذهن محدود شدن حتی اگر ما ادعا می کنند که در حال حاضر ما بیشتر فرصت های یادگیری و سپس ما نسل قبلی است. کارشناسان و سیاست گذاران شده اند این ادعا را به مراقبت در مورد بار در ذهن جوان تمام نسخه ها و رویدادهایی به نظر می رسد پیر شراب در بطری جدید. به عنوان بازی شماره در حال افزایش است هر سال ما هیچ جا نزدیک تر اجازه می دهد تا هر دانش آموز به عنوان بخشی از یادگیری تجربی.

در حالی که سیستم کند تشویق دانش آموزان به دنبال علاقه خود و یا استعداد است که در آن آنها خوب پدر و مادر بزرگتر از مسئولیت. بسیاری از طبقه متوسط والدین می خواهند فرزندان خود را به دنبال افراد و مشاغل که آنها خود را نمی تواند به دنبال به دلایل مختلف. آنها در حال حاضر می خواهید کودکان خود را به تعقیب رویاهای که آنها می خواستند به انجام رساندن. آن مهم است به درک که افراد مختلف به دنیا آمد با توانایی های مختلف و نه هر کس می تواند تبدیل به مهندسین و پزشکان IAS ، علاوه بر این وجود تقاضا برای انواع skillsets در سراسر جهان است. با استعداد بسیاری از جوانان و حتی می توانید ایجاد تقاضای جدید برای این نوع از استعداد آنها را اگر آنها فرصت و آزادی و حمایت.

دانش آموزان باید به اجتماعی و فشار خانواده. بسیاری از مردم را تشویق به بالا خود را برای موفقیت های فوری اما بسیاری از آنها را نمی خواهد حمایت خود را از آرمان و نوع شغل آنها واقعا می خواهید به اکتشاف. همه تعریف از موفقیت متفاوت است. همان مجموعه ای از افرادی که تشویق برای نمرات بالا در هیئت مدیره ممکن است نا امید از آنها را اگر آنها به طور ناگهانی را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به یک مسافر یک وبلاگ نویس مواد غذایی و یا یک نویسنده محتوا. مردم تمایل به نگاهی به دستاوردهای, از لحاظ کمی. اغلب سنتی بخش هنوز نگاه به عنوان پرسودترین فرصت های شغلی برای جوانان و حتی اگر آنها مناسب نیست برای چه آنها را مجبور به انتخاب کنید. نه هر مهندسی و پزشکی دانشجو خوشحال است که پس از دریافت آنها به موسسات و بسیاری از آنها قادر به مقابله با فشار سنگین درسی و شغل. جامعه به سختی مراقبت در مورد سلامت روانی دانش آموزان است. آنها به نظر می رسد اما آنها ممکن است لذت بردن از زندگی حرفه ای آنها می خواستم هرگز به دنبال.

یک سال بیشتر از تشویق و غم بافندگی در سراسر کشور است. اما هیچ دانشجویی نباید نگران باشید. حتی پدر و مادر و خانواده. زندگی حرکت می کند. هزاران نمونه وجود دارد که افراد موفق کاهش یافته و یا انجام به خوبی در آزمون. اما هیچ چیز آنها را مجبور به توقف وجود دارد. آنها در نقل مکان کرد و تعجب مردم با استعداد و کار. آیا ما می دانیم و یا در مورد مراقبت از علائم از ده افراد موفق در هر بخش در هند یا در جهان است ؟ قطعا نه. مردم در نهایت قضاوت سيمايشان اما با کار خود و عناصر بشریت در آنها است. پس چرا ما در چالش با ارزش خود از دانش آموزان در چنین سن جوانی که منجر به افسردگی برای بسیاری از افراد و حتی خودکشی مرگ و میر به صورت چند است ؟ آن را می شکند و آنها را برای چند سال از آن می شود سخت تر برای آنها را به گزاف گویی. اگر ما فقط آنها را ترک راه آنها در حال پیشرفت با یادگیری آنها را پیدا کردن راه خود را. یادگیری با تجربه با گذشت زمان خیلی بهتر از فقط متمرکز بر برنامه درسی. نشانه این است که فقط یکی از این بدان معنی است که ما باید از درمان آن را به عنوان یک هدف. من حال کردم تنها 59 درصد در امتحان بورد از بیهار در هیئت مدیره. که نمی شد حتی یک, بخش اول. نه پدر و مادر من و نه من مراقبت زیادی در مورد آن و این که خوب بود. من نقل مکان کرد با هر آنچه که من تا به حال و زندگی خوب امروز.

به عنوان یک ماده در واقع این ذهن است که از این ظرفیت برای رشد و گسترش تصاعدی در حالی که این علائم می تواند محدود کردن دانش آموزان به فکر می کنم فراتر از برنامه درسی و امتحانات. بنابراین ما نیاز به حمایت دانش آموزان در راه است که آنها فکر می کنم خلاقانه و انتقادی ، سوال نظریه های که وجود دارد و یادگیری مهارت های زندگی است که همیشه کمک خواهد کرد که آنها مانور زندگی خود را. تشویق آنها را با هر آنچه که علائم آنها نمره و سعی کنید به درک آنچه که مهارت های منحصر به فرد و استعداد است که آنها و کمک به آنها را با فضای مجاز: نامحدود و پشتیبانی بی قید و شرط. آن است که عاقل تر باشد انسان با ذهن جوان. اجازه دهید ما اولویت بندی ذهن بر نشانه است. علائم توقف در 100 درصد در حالی که ذهن را می توان بی نهایت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de