میلیون ها نفر از کارگران ایالات متحده همچنان به دنبال مزایای بیکاری

مردم در مروارید از دست ندهید., منتظر شنبه در خارج از یک مرکز کاریابی که در آن لابی بسته است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

عکس: Rogelio V. Solis/آسوشیتد پرس

واشنگتن—میلیون ها نفر از آمریکایی ها به احتمال زیاد زمینه برای مزایای بیکاری در هفته گذشته منعکس کننده عمق مشاغل بحران باعث شده بیش از یک ماه پیش با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

حدود 5.2 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته به پایان رسید که در مارس 11, آوردن یک ماه مجموع به بیش از 22 میلیون نفر است. اقتصاددانان انتظار دارند که مشابه شماره ثبت در اخیر هفته به پایان رسید که در مارس 18. ادعا می کند که در حال گذاشته شدن کارگران برنامه های کاربردی برای بیمه بیکاری پرداخت انتظار می رود که باقی مانده اند در طول تاریخ بالا در هفته گذشته.

برخی از اقتصاددانان می گویند نرخ بیکاری به اوج خود رسید و به احتمال زیاد در اواخر ماه مارس زمانی که آنها رسیده و نزدیک به 7 میلیون نفر است. دیگران انتظار یک موج تازه از مدعیان در هفته آینده به عنوان کارگران که قبلا قادر به فایل به دلیل backlogged دولت سیستم شمارش و به عنوان متحده شروع به قبول برنامه های کاربردی از افرادی که به تازگی واجد شرایط زیر 2 تریلیون دلار بسته محرک مانند پیمانکاران مستقل و خود اشتغالی افراد است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما یا کسی که شما می دانید برای ثبت نرخ بیکاری در گذشته پنج هفته ؟ به اشتراک گذاری داستان خود را. پیوستن به مکالمه زیر.

“این باور نکردنی شماره ها پوشش بسیاری از واقعی تقاضا و این چیزی است که ما قصد داریم به ادامه برای دیدن بازی بیش از ماه آینده گفت:” ماریا فلین رئیس جمهور شغل برای آینده نیروی کار توسعه سازمان های غیر انتفاعی.

واشنگتن ارائه می دهد یک پنجره به تاثیر بالقوه فدرال محرک در رفع بیکاری. دولت دیدم بیشتر بیکاری-مزایای برنامه شنبه شب از طریق پنج شنبه از طول بزرگترین آن هفته در ضبط آن را به عنوان راه اندازی یک “به روز رسانی عظیم” به آن سیستم های کامپیوتری شروع به پردازش گسترش مزایای بیکاری. فرفره-اقتصاد کارگران خود اشتغالی مردم و کسانی که به دنبال کار پاره وقت در میان کسانی که به تازگی واجد شرایط به درخواست دولت شروع به اجرای یک کلید ماده از قانون.

رود آیلند نیز تجربه یک افزایش شدید در ادعا می کند زمانی که آن را شروع به پذیرش برنامه های کاربردی موجود در گسترش بیکاری کمک.

تعدادی از کارگران دریافت بیمه بیکاری همچنان در حال افزایش متحده به عنوان فرایند برنامه های کاربردی. در این هفته به پایان رسید که در مارس 4, 12 میلیون آمریکایی بیکاری دریافت پرداخت تا از 7.4 میلیون هفته گذشته و مارک یک رکورد در دیتا قدمت آن به سال 1967.

در مقایسه با ایالات متحده آمریکا, هاوایی, میشیگان و رود آیلند دیده نسبتا بزرگ و به اشتراک گذاری کار خود را با نیروهای درخواست برای مزایای بیکاری در ماه گذشته است.

دنیس Fithian 49 ساله از دیترویت بود قادر به ثبت نام برای بیمه بیکاری مزایای نسبتا به سرعت بعد از او گذاشته شد و از کار خود را در ایستگاه رادیویی ورزشی 97.1 بلیط در اوایل ماه آوریل.

با وجود بالا ادعا می کند حجم در میشیگان آقای Fithian گفت همسرش مداوم در کمک به او اعمال می شود آنلاین. “او را در 2 یا 3 صبح و نگه داشتن هدف قرار دادن ‘refresh’ تا زمانی که او قادر به دریافت” او گفت:.

زن و شوهر را بزرگترین نگرانی فوری از دست دادن خود را بیمه بهداشت و درمان در پایان مارس—یک نگرانی شده و حتی بیشتر حاد توسط این واقعیت است که او 14 سال رنج می برد از نادر, بیماری علاج ناپذیر. “من بیشتر کار می کرد برای عشق به کار است. آن را برای پول, بنابراین ما همیشه بودجه. اما فقط به دنبال در تابستان پیش رو بیمه درمانی—که برای دریافت واقعا گران,” او گفت:.

بیشتر در اقتصاد

  • آمریکایی ها به عقب کشیده از خرید خانه در مارس مارس 21 سال 2020
  • ایالات متحده برای رفع بیکاری بالای 20 میلیون پس از شروع از خاموش شدن ناگهانی مارس 16, 2020
  • ردیف هایی از اقتصاد ایالات متحده مسدود در ماه مارس 15 آوریل سال 2020

شدیدترین اشتغال ضرر و زیان به نظر می رسد رخ می دهد بین اواسط و اواخر ماه مارس زمانی که اقتصاد ریختن حدود 13 میلیون شغل تا حد زیادی در اوقات فراغت و مهمان نوازی با توجه به فدرال رزرو پژوهش است. با مقایسه حدود 9 میلیون شغل از دست داده بودند در طول دوره از 2007-9 رکود است.

آکسفورد اقتصاد تخمین زده است که این بیماری همه گیر خواهد شد در نتیجه 27.9 میلیون شغل از دست داده از جمله بین 8 میلیون و 10 میلیون دلار در صنایع از جمله تولید و ساخت و ساز است که اکثر ایالات آمریکا نیست و دستور به نزدیک است.

فدرال بسته محرک اقتصادی طراحی شده بود بلانت آسیب اقتصادی از coronavirus. از روز شنبه بیش از 40 متحده پرداخت شد گیرندگان اضافی 600 دلار در هفته در افزایش مزایای بیکاری در بالا از حالت معمول پرداخت کار, منشی, یوجین Scalia گفت: در اوایل این هفته.

اضافی 600 دلار است که پرداخت می شود در علاوه بر این به طور منظم مزایای بیکاری می تواند منجر به یک بزرگتر هفتگی چک از بسیاری از کارگران دستمزد پایین تر به طور معمول درآمد. برای دیگران مثل جاشوا قیمت از سیراکوس, n. y. آن را به مقدار بسیار کمتر از آنها قبلا ساخت.

آقای قیمت 46 شروع به دریافت مزایای بیکاری در اواخر ماه مارس و پس از او از دست رفته خود را خانه نشین ریاضی آموزش کار با توجه به, دولت موظف عمومی و تعطیلی مدارس.

او در مجموع $1,104 در هفته مزایای از جمله اضافی 600 دلار در هفته است که با این نسخهها کار به 56 درصد از درآمد قبلی.

آقای قیمت به طور معمول تلاش می کند برای نجات $750 یک هفته اما با لوایح مالیاتی و بیمه صورتحساب او در حال حاضر صرفه جویی بسیار کمی است.

“من باور نمی کنم من باید برای رفتن به پس انداز برای پرداخت صورتحساب هنگامی که آن دولت موظف به توقف کار” آقای قیمت گفت.

نوشتن به سارا در Chaney [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de