میلیون ها نفر از اروپایی ها در پرداخت را ترک کنند. دولت در حال برداشتن برگه

بسته مغازه ها در لندن در آوریل 15. دولت انگلیس می گوید: یک برنامه برای کمک به شرکت ها پرداخت furloughed کارگران حفاظت خواهد شد بیش از یک میلیون شغل است.

عکس: سیمون داوسون/مهر نیوز

حداقل 18 میلیون کارگران اروپا شده اند idled طی ماه گذشته با توجه به آمار دولت, جدید کروناویروس همه گیر کاهش همیشه در حال گسترش نوار را از طریق جهان را به بازار کار و فرمان دولت به صرف صدها میلیارد دلار برای حمایت از furloughed و گذاشته شدن کارگران است.

آمار اخیر از تعدادی از کشورهای اروپایی نشان می دهد مقیاس آسیب به بازار کار با تقریبا نیمی از بخش خصوصی کارگران furloughed و یک سوم از تمام ایرلندی کارگران بدون کار.

اروپا داده ها اضافه کردن به آمار و ارقام در ایالات متحده نشان می دهد که 22 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در چهار هفته گذشته.

حتی به عنوان دولت های غربی طرح به طور آزمایشی بازگشایی اقتصاد خود را پس از هفته تحت مستندات امکان شیوع آینده به معنی از سرگیری فعالیت های اقتصادی ممکن است متوقف احتمالا نگه داشتن تعداد بیکاران و furloughed کارگران بالا است.

در اروپا هزینه به دولت برای حمایت از کارگران در حال حاضر ،

تویوتا موتور Corp. کارخانه از سر گرفته عملیات در اننینگ فرانسه در روز سه شنبه.

عکس: لورل چور/مهر نیوز

دولت های اروپایی را به تلاش بلانت تاثیر اقتصادی همه گیر و جلوگیری از اخراج های دسته جمعی با برنامه هایی که تحت پوشش یک تکه بزرگ از حقوق furloughed کارگران—کسانی که در یک شرکت-دستور مرخصی—به عنوان طولانی به عنوان کسب و کار نگه داشتن آنها را در کتاب خود. هزینه چنین برنامه هایی می تواند €135 میلیارد دلار ($146.66 میلیارد دلار) در آلمان و فرانسه و اسپانیا به تنهایی.

برای کمک به پوشش هزینه سران اتحادیه اروپا انتظار می رود به تصویب €100 میلیارد وام بسته برای دولت های عضو در یک جلسه در روز پنج شنبه.

اما حتی با گسترده حمایت دولت زیان کار انتظار می رود برای حفظ و نصب. با توجه به شرکت مشاوره مدیریت McKinsey & Co., تا به 59 میلیون شغل در اتحادیه اروپا و انگلیس در معرض خطر هستند و یا 26 درصد از کل اشتغال است. شرکت مشاوره تخمین می زند که مشابه تعداد مشاغل—54 میلیون—در معرض خطر هستند در آمریکا

در واقع نشانه هایی وجود دارد که زیان کار در حال حاضر فزاینده در اروپا است.

در انگلستان دولت گفت: 1.4 میلیون نفر تا به حال کاربردی برای مزایای بیکاری در ماه مارس یا چهار برابر متوسط ماهانه رقم بیش از 12 ماه گذشته.

حتی در سوئد که در آن دولت متکی داوطلبانه اجتماعی فاصله به جای اجباری مستندات مشاغل در حال از دست رفته در یک سرعت سریع. در این کشور آمار آژانس گفت: با وجود 76,000 کمتر افراد مشغول به کار در ژانویه نسبت به یک سال پیش.

کسانی که زیان کار خواهد بود حتی بزرگتر بدون کمک دولت به پرداخت حقوق و دستمزد.

بر خلاف آلمان و ایتالیا و انگلستان ندارد دولت-پشتیبانی کار طرح های شناخته شده به عنوان زمان کوتاه برنامه در محل پیش از وقوع. اما آن را با عجله به راه اندازی برنامه ای است که کمک های مالی £2,500 ($3,100) یک کارگر هر ماه یا تا 80% از خود و یا پرداخت برای کسب و کار که در غیر این صورت باید به بریده بریده خود را افزایش دهد.

سوئدی وزیر دارایی مگدلنا اندرسون در مارس 30 به خبرنگاران صحبت کرد در مورد یک مکمل بیکاری برنامه.

عکس: janerik henriksson/tt/شاتر

برنامه زنده رفت دوشنبه, جذب برنامه های کاربردی از 140,000 کسب و کار خود را در اولین روز. انگلیس صدراعظم از خزانه Rishi Sunak گفت: برنامه حفاظت خواهد شد بیش از یک میلیون شغل است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه تفاوت های قابل توجهی را به شما در مشاهده و مدیریت بحران در اروپا به عنوان مخالف به آمریکا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

دیگران می گویند این برنامه به پایان خواهد رسید تا پوشش و حتی بیشتر کارگران است. قطعنامه پایه یک حزبی فکر می کنم تانک است که با تمرکز بر کار تخمین می زند که این برنامه می تواند در پرداخت دستمزد از 8.3 میلیون کارگر در اوج آن و جلوگیری از احتمال افزایش بیکاری به یک “فاجعه بار” 11.7 میلیون.

جیمز Timpson مدیر اجرایی Timpson گروه PLC انگلیسی اصلی-خیابان اصلی با بیش از 2000 فروشگاه های ارائه خدمات از جمله کفش تعمیرات و کلید-برش گفت: 5,300 از خود شرکت 5,500 کارکنان می کردند. دستمزد-برنامه یارانه به معنی این شرکت انتظار دارد همه در حال حاضر در صفحه اصلی می توانید اقامت در پرداخت کامل تا مستند برطرف و فروشگاه ها می توانید بازگشایی, او گفت:.

“صدراعظم کمی مانند جراح هنگامی که شما در حال رفتن برای نجات بخش عملیات که می گوید او را برای رفتن به مطمئن شوید که شما زنده هستید زمانی که شما از خواب بیدار” آقای Timpson گفت.

برخی از کارخانه ها و مغازه ها از سر کار به آلمان در زمان اولین گام خود را از coronavirus مستند. وال استریت ژورنال را ویلیام بوستون گزارش از خیابان های برلین که در آن کافه ها و رستوران ها بسته باقی می ماند. عکس: پیتر Juelich/مهر نیوز

دولت فرانسه روز جمعه گفت که آن را کمک به 785,000 کسب و کار پرداخت دستمزد از 9.6 میلیون کارگر تقریبا نیمی از کارگران در بخش خصوصی است. در ایتالیا 250000 کسب و کار به کارگیری چهار میلیون نفر از کارگران تا به حال اعمال شده برای کمک به با 7 آوریل.

در آلمان فدرال کار آژانس تا به حال درخواست های دریافت شده از 725,000 شرکت ها به استفاده از آن Kurzarbeit برنامه همانطور که از آوریل 15. این کارگران فلز انجمن صنعت که شامل خودرو سازان برآورد 1.2 میلیون کارگر در صنعت پوشش داده شده با یکی دیگر از میلیون انتظار می رود برای پیوستن به مدت کوتاهی.

ایرلند است و نزدیک به ایالات متحده در آن قوانین کار از بسیاری از اروپا و از آن است که دیده می شود افزایش بیکاری با وجود راه اندازی یک زمان کوتاه کار برنامه. دولت این کشور روز دوشنبه گفت که در حالی که 46,000 کسب و کار تا به حال اعمال شده برای کمک در پرداخت دستمزد 584,000 شد دریافت تکمیلی coronavirus بیکاری بهره مند شوند. این بدان معناست که 40 درصد از ایرلند نیروی کار یا بیکار و یا در دولت مورد حمایت کوتاه مدت برنامه—است که با کمک دولت است.

آلمان بازگشایی برخی از فروشگاه ها و کارخانه ها در روز دوشنبه.

عکس: مارتین Meissner/آسوشیتد پرس

“بیش از یک میلیون نفر در حال دریافت برخی از مرتب کردن بر اساس از درآمد دولت در حمایت از یک موقعیت بی نظیر در تاریخ ملت ما” گفت: Regina Doherty وزیر برای اشتغال است.

از طریق آن Covid-19 همه گیر بیکاری پرداخت دولت می پردازد €350 در هفته و بالاتر از معمول بیکاری بهره مند شوند.

“این افزایش در Covid-19 ادعا می کند نشان می دهد که سخاوتمندانه از نظر سود ایجاد کرده است انگیزه های مالی برای بسیاری از کارگران به ویژه پاره وقت به ترک کار داوطلبانه برجسته آسیب به ایرلندی بازار کار” گفت: Conall مک Coille اقتصاددان ارشد در Davys یک ایرلندی اوراق بهادار شرکت است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

هزینه این برنامه بزرگ است. با توجه به U. K را برای بودجه مسئولیت اگر 8.3 میلیون نفر از کارگران پشتیبانی شده توسط دولت برای سه ماه هزینه کل £42 میلیارد دلار ($52.22 میلیارد دلار). است که به مراتب کمتر از استقراض دولت در یک سال نرمال کمک به افزایش بدهی دولت است که بی سابقه است در زمان صلح.

اما با این حال بسیار دولت صرف برخی از مشاغل از جمله در بخش سفر و یا در صنعت رستوران—به احتمال زیاد از دست داد ،

“بسیاری از این بستگی دارد که آیا وجود دارد در دراز مدت تغییرات در رفتار مصرف کننده است یا نه گفت:” سوزان لوند یک شریک در مک کینزی در واشنگتن “چه مدت طول خواهد کشید قبل از اینکه مردم راحت با اقامت در هتل. وجود خواهد داشت یک تغییر ساختاری.”

نوشتن به پل Hannon در [email protected] و Jason Douglas در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>