ضربه اقتصادی پاندمی کوروناویروس به ویژه برای بیماری های ناجور در حال ظهور است، متولد بین سال های ۱۹۸۱ تا ۱۹۹۶ که به عنوان یک گروه از تجربه ورود به نیروی کار در طول بحران مالی قبلی بهبود نیافته بود.

برای این همگروه، در حال حاضر مدیون و یک گام پشت در نردبان حرفه ای، این pummeling دوم می تواند آنها را از تبرئه ثروت نسل های مسن تر نگه دارید.

Jaclyn Jimenez قرار داده خود را از طریق کالج کار برای شرکت تولید پدرش ، اما می تواند هر چیزی قابل مقایسه پیدا کنید زمانی که او در میان رکود اقتصادی سال 2008 فارغ التحصیل شد. با اینکه او ندیدنش را پایین می کرد، اما برای نقش های دستیار دفتری تا کارگر داروفروشی، رد شد. به عنوان بدهی کارت اعتباری بالا، او در زمان کار فروش روپوش عروسی در یک سالون عروس، و سپس اهرم که تجربه به زمین موقعیت فروش در Nordstrom. او در نهایت به دست آوردن کشش ، او می گوید ، داشتن راه خود را به مدیر کار کرده است.

و بعد همه گیر در فوریه ملت را به لرزه در می آرد و اقتصاد را به یک دم چرخ انمید. او کار خود را از دست داده است، و خانم Jimenez در حال حاضر به 4.8 میلیون نفر که بانک فدرال رزرو سنت لوئیس می گوید کار از دست داده از تاج و عروق جدید باعث رکود اقتصادی ملحق شده است. گروه ضرر بیشتری نسبت به دو نسل قبل داشت.

“دشوار است که مبارزه بسیار و فکر می کنم که شما به جایی می رسه، و شما در حال حرکت به جلو، و شما در نهایت یک سردی از امید را ببینید، و سپس همه این ضربه، گفت: “34 ساله نارنجی، کالیفرنیا، ساکن. “من تا حالا فرصتدارم که چيزي که پدر و مادرم داشته باشن رو داشته باشم؟”

نرخ بیکاری ۱۲/۵٪ در میان نرخ بیکاری در میان انجمن های اقتصادی نسبت به نسل X (متولد بین سال های ۱۹۶۵ تا ۱۹۸۰)، و بچه بومبازان (۱۹۴۶ تا ۱۹۶۴) بیشتر است، طبق آمار ماه مه از مرکز تحقیقات پیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im