وای نمایش وفاداری به کارفرمایان

وفاداری در میان کارگران جوان در تضاد مداوم اسطوره که millennials بیشتر مشتاق به تغییر شغل.

عکس: کاترین Streeter

کارکنان جوان در حال حاضر ورود خود را نخست کاری سال تا کنون اثبات به عنوان وفادار به کارفرمایان به عنوان نسل قبل از آنها با وجود یک بازار کار است.

در ژانویه 2018 70 درصد از کارگران بین سنین 22 و 37 معمولا شناخته شده به عنوان نسل هزاره کار کرده بود خود را برای کارفرمای فعلی برای 13 ماه یا بیشتر با توجه به دولت از دست داده و توسط مرکز تحقیقات پیو. مقایسه که تعداد 69 درصد برای کارگران بودند که در همان گروه سنی در سال 2002 و شناخته شده به عنوان نسل X.

“هنگامی که شما نگاه در millennials آنها هیچ کوتاه تر کار tenures با کارفرمایان فعلی از نسل X را در سال 2002 گفت:” ریچارد فرای محقق ارشد در پیو. “ده سال پس از رکود بزرگ آن هنوز هم مورد است.”

حتی زمانی که به دنبال در دیگر tenures داده ها نشان می دهد کارگران جوان ممکن است بیشتر وفادار تر از پیشینیان خود شدند و به آنها حرفه خود را در راه. با توجه به اداره آمار نیروی کار در ژانویه 2018, 28.8 درصد از کارگران سنین 25 تا 34 کار کرده بود برای همان کارفرما برای حداقل پنج سال. سهم کارگران در این گروه سنی برابر با تصدی در سال 2000 بود 21.8 درصد.

ثبات در میان کارگران جوان می آید به عنوان نرخ بیکاری شناور نزدیک به 50 سال پایین و شرکت های در حال نقاشی از یک استخر بزرگتر از جویندگان کار. در ماه ژانویه سهم آمریکایی ها در سن 25 تا 54 کار و یا به دنبال کار در 83.1% بالاترین نرخ از سال 2008.

“شما باید این پدیده امروز از اشتغال بالا و در عین حال این سطح بسیار بالایی از اضطراب است که ما شاهد در میان کارکنان در مورد امنیت شغلی” گفت: رابرت Falzon, معاون صندلی مشخصاتش مالی, Inc. “من فکر نمی کنم وای عایق شده از آن است.”

یک بررسی انجام شده در سال گذشته توسط مشخصاتش یافت نزدیک به 60 درصد از millennials کار کرده بود خود را برای کارفرمای فعلی برای سه سال یا بیشتر و 49 درصد می خواست برای کار خود را به کارفرما برای حداقل چهار سال دیگر.

وفاداری در میان کارگران جوان در تضاد مداوم اسطوره در میان برخی از کار استخدام که millennials بیشتر مشتاق به تغییر شغل.

“این نوع درک است که در اعماق رکود زمانی که بازار کار در بسیار dire straits, به خصوص برای افراد جوان به کار رقص خواهد بود سرکوب” پیو آقای فرای گفت. اما به عنوان بهبود اقتصادی شروع به ساخت شتاب گفت: این ایده که وای بودند تندرست شدید از یک کارفرما به دیگری در زمان نگه دارید—حتی بدون اطلاعات به تحمل آن است.

اطلاعات در کارگر تصدی جمع آوری شده به عنوان بخشی از جمعیت فعلی نظرسنجی پس از 1950s اما این کار سوئیچینگ سوال نمی پرسید در یک قالب سازگار تا سال 1996 به همین دلیل است که پیو نبود قادر به ارزیابی چگونه millennials و Gen X کارگران نسبت به متولدین زمانی که آنها در همان سن است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

در تجربه شما چیست, شایع ترین دلیل مردم ترک شغل خود را ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

لورا Mazzullo نیویورک-بر اساس کارگزینی گفت: ورود نیروی کار در طول و یا به زودی پس از رکود اقتصادی ممکن است ارائه شده اند بسیاری از millennials بیشتر تسلیم متقاضیان کار در ابتدا. اما به عنوان چشم انداز اقتصادی بهبود یافته چندین سال به زندگی حرفه ای خود آنها شد و قاطعانه تر در دنبال تبلیغات و بالا می برد و بسیاری از کارفرمایان گرفته شد عقب او گفت:.

آقای Falzon گفت: کارگران جوان نیز ممکن است احساس آنها نیاز به حرکت شغل برای ادامه ساخت مهارت های ضروری چون امروز فرصت های شغلی نیاز به باز آفرینی تقریبا هر چهار سال. برخی از مردم ممکن است فرض کنیم “اگر من حرکت نمی کند در اطراف من نمی خواهد در ادامه به یاد بگیرند و اگر من ادامه ندهید به یاد من می تواند آسیب پذیر باشد,” او گفت:.

که برای مارگو Tercy 35 سال که سمت چپ کار او برگزار شده بود به مدت پنج سال برای پیوستن به گوگل. در نقش او گفت که او احساس وجود یک سقف او نمی تواند نقض. اما یک تیم حمایتی و مدیران در گوگل پردیس در Sunnyvale کالیفرنیا در حال نگه داشتن خوشحال او, او گفت:.

خانم Tercy اداری شریک کسب و کار در Google Cloud تیم نقش او برگزار شد به صورت سه از پنج سال وجود دارد, حمایت از مدیران, آموزش, استخدام های جدید و اخیرا انشعاب به مدیریت پروژه. خانم Tercy خواسته به یادگیری کد و آموزش داده شد. او گفت: او پس از ساخته شده است یک ابزار مدیریت پروژه برای افزایش همکاری در تیم او. در حالی که او همچنان به کسب درآمد بیشتر, او گفت: آن را دلیل اصلی او باقی ماند در گوگل.

“این کار به طور مداوم در حال تحول و تغییر” او گفت:. “من به طور مداوم در حال گسترش دامنه من در پروژه ها.”

نوشتن به کاترین شوید در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de