Militarised امریکا: می تواند واشنگتن را اخلاقی کنه ؟

ادامه تظاهرات در شهرهای سراسر آمریکا در پی قتل یک آفریقایی-آمریکایی به نام جورج فلوید توسط یک افسر پلیس شاهد یک آمرانه پاسخ از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن زیر را از طریق تهدید از استقرار ارتش برای کنترل تظاهرات در حال حاضر وجود دارد یک بند از بینام فدرال ماموران ضد شورش چرخ دنده ها در خیابان های واشنگتن, DC. این ایجاد وحشت است که یک راز نیروی پلیس مستقر شده بودند برای کنترل تظاهرات. برخی از تحقیقات بعد نشان داد که این افسران از اداره زندانها تحت وزارت دادگستری.

اداره زندانها افسران هستند و ظاهرا روت در مقابله با شورش-مانند شرایط در فدرال correctional facilities. که باعث می شود خود را به استقرار در یک غیرنظامی تنظیم و حتی بیشتر گیج کننده برای شهروندان آمریکایی است. اضافه کردن به این واقعیت است که این افسران شده اند امتناع شفاهی خود را شناسایی. در واقع سناتورهای دموکرات در حال حاضر در آوردن قانون در کنگره آمریکا الزامی است که مأموران اجرای قانون و اعضای نیروهای مسلح خود را شناسایی و خود را به آژانس.

وجود دارد هیچ انکار است که برخی از تظاهرات رفته از دست و تبدیل به شورش مانند شرایط. اما بسیاری از آنها در حال حاضر در حال صلح آمیز است. اما در آوردن بینام بصری unidentifiable نیروی غیر نظامی برای مقابله با معترضان است ناهمخوان با آمریکا دموکراتیک لیبرال ارزش. در واقع اگر چنین نیرویی بود که به هر طریقی در ترکیه و روسیه و چین و یا هر کشور دیگری که نمی بینم چشم به چشم با آمریکا از سیاست های واشنگتن شده اند برای اولین بار به انتقاد.

البته این وظیفه دولت روز به حفظ نظم و قانون برای همه است. اما با تاکتیک های که برگ برنده دولت است, با استفاده از, چگونه می توانید از آن انتقاد از اقدام پلیس رخ داده است که در هنگ کنگ تظاهرات سال گذشته ؟ معترضان بیش از حد وجود دارد تا به حال تبدیل شدن به خشونت در چندین مورد با حمله به افسران پلیس و آسیب دیده اموال عمومی و حتی firebombed ایستگاه های پلیس و کارکنان چهارم. پس چگونه می تواند به ما انتقاد پلیس هنگ کنگ پاسخ و از بند باز کردن یک گشتاپو-مانند نیروی خود را به کنترل خود تظاهرات?

به صداقت هیچ کشور کامل است و نه هر دولت است. و به عنوان من نوشته اند قبل از ما بوده است و گناه از بسیاری از ریا دستکاری و ایجاد شرایط غم انگیز در سراسر جهان است. اما یک چیز است که همیشه تحسین در مورد ما خود را دفاع از ارزش های لیبرال, حقوق بشر, آزادی های دموکراتیک دولت پاسخگویی و multilateralism. این متعادل کردن مقدار زیادی از آن را در کشورهای دیگر است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و حتی debasing آن دسته از ارزش هایی که در نظر گرفته شد هسته ای به آمریکا راه زندگی و دموکراسی است.

دوباره این کار دولت برای اطمینان از نظم و قانون برای همه شهروندان است. اما پس از راه تهمت است با نزدیک شدن به این قسمت از اعتراضات من نمی بینم که چگونه ما می تواند اخلاقی. مغلوب ساختن پیشی جستن خود از شکست امریکا است. دومی به سختی نیازهای دشمنان است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>