مهاجران فشرده توسط ترکیه و یونان که نمی توانید در خانه آنها را

بروکسل

هزاران نفر از مهاجران فراوان در یونان هم مرز با ترکیه و نیروهای امنیتی در تلاش برای نگه داشتن آنها را در خلیج است. پنج سال در آن احساس می کند مانند deja vu در عین حال اتحادیه اروپا به نظر می رسد فقط به عنوان بد آماده آن را به عنوان آخرین زمان در اطراف.

در سال 2015 صدها هزار نفر از مردم نقل مکان کرد و در یونان زمین و دریا مرزهای ترین فرار از جنگ در سوریه یا عراق در جستجوی ایمنی در مرفه اروپا است.

اما این بار اروپایی ها می گویند آنها بوده است و تهدید توسط یک ظالم ترکیه که حمله به سوریه و از آنجا که تعداد فزاینده ای از میدان جنگ تلفات را آغاز کرده است حمل و نقل هزاران نفر از مردم از جان گذشته تعداد کمی از آنها سوری از سوی اتحادیه اروپا.

“ده ها هزار نفر از مردم که سعی در وارد یونان در چند روز گذشته نمی آمد از یمن است. آنها شده اند با خیال راحت زندگی در ترکیه” نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis گفت: در این هفته. “اروپا خواهد بود تهدید ترکیه بیش از پناهندگان موضوع است.”

به عنوان او صحبت می کرد در یک تریبون در نزدیکی مرز منطقه بالا مقامات اتحادیه اروپا ایستاده بود و با افتخار در کنار ستایش از کشور خود را به عنوان یک “سپر” حفاظت از 27 کشور بلوک و تایید مقدس ارزش های اروپایی.

تحت شرایط عادی این ارزش ها می باشد مناسب برای افرادی که ترس از زندگی خود را به درخواست برای حفاظت بین المللی و نه به عقب رانده شود از مرزها.

اما این نه زمان عادی.

2015 مهاجر اضطراری شد برجسته قابل کنترل است. ترکیه در حال حاضر میزبان حدود 3.5 میلیون پناهنده بیش از همه کشورهای اتحادیه اروپا ترکیب شده است. اما یونان و ایتالیا احساس رها شده توسط شرکای خود را; کشورهایی مثل مجارستان که بنا نرده یا اتریش که پشت مهاجران عازم آلمان یا سوئد. یک سیستم سهمیه بندی به معنای به اشتراک گذاری این پناهندگان بار شکست خورده است.

مرز تنش به دنبال هفته گذشته تصمیم رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان اعلام کرد این کشور دروازه به یونان باز در یک تلاش آشکار برای فشار اروپا به ارائه ترکیه حمایت بیشتر در برخورد با عواقب جنگ سوریه به جنوب آن.

حتی قبل از بحران کنونی یونان در تلاش برای مقابله با ده ها هزار نفر از مهاجران که تا به حال وارد شده از ترکیه است. بیشتر می خواهید به ادامه مطلب مرفه کشورهای اتحادیه اروپا مانند آلمان اما در یونان زیر مرز خاموش شدن ناگهانی در کشورهای بیشتر در امتداد مسیر خود را.

جزیره یونانی مهاجر اردوگاه در بسیاری از موارد بالاتر از ظرفیت بیش از 20 ، 000 مردم در لزبوس به تنهایی – و شرایط زندگی وجود دارد وخیم. تحت اتحادیه اروپا و ترکیه در مقابله مهاجران جدید باید اقامت در جزایر تا خود را در پناه مناقصه پردازش می شوند اما روند پناهندگی طولانی منجر به بزرگ شدن. ساکنان جزیره در حال اجرا هستند از صبر و شکیبایی پس از پنج سال تحمل فشار از اروپا مهاجرت غیرقانونی و یونانی تلاش های دولت هفته گذشته برای ساخت بازداشتگاه های جدید اردوگاه در لزبوس و Chios باعث شورش در جزایر.

مقامات یونانی گفت که از صبح روز شنبه تا پنج شنبه صبح و آنها تا به حال خنثی 34,778 تلاش برای عبور از مرز و 244 نفر دستگیر شده بود. که شامل 6,955 تلاش برای عبور از مرز در 24 ساعت بین صبح روز چهارشنبه و پنج شنبه صبح.

یونانی های امنیتی سوء استفاده و یا تعلیق آن از برنامه های کاربردی پناهندگی – غیر قانونی تحت قوانین بین المللی و قانون اروپا, با توجه به U. N. s پناهندگان سازمان – به نظر می رسد کنار گذاشته شده است در حال حاضر. این “شرایط استثنایی” وزیران و کمیسیون می گویند.

در حالی که تصدیق کرد که هر دو کشور یونان و ترکیه نیاز به کمک برای مقابله با مهاجران چالش های سازمان بین المللی مهاجرت روز پنجشنبه گفت که “بین المللی تعهدات قانونی باید تایید به ویژه با احترام به کسانی که ممکن است نیاز به حفاظت بین المللی.”

هنوز هم باید آن را هرگز به این آمده است. برای تمام اتحادیه اروپا وعده مورد هرگز اجازه 2015 بهانه برای دوباره اتفاق می افتد, آن را کاملا به سادگی و به مراتب بیش از حد به راحتی. در پنج سال اتحادیه اروپا موفق به حل یک کلید سیاسی معما: چه کسی باید موظف به روند و میزبان پناهندگی پناهجویان و باید شرکای اروپایی نه در خط مقدم بود مجبور به کمک ؟

“اروپا شده است تا وظیفه مقابله با بحران مهاجرت. من امیدوارم که این بحران را به عنوان یک بیدارباش برای همه تا مسئولیت خود را” آقای Mitsotakis گفت.

پس در اواخر سال گذشته کمیسیون اروپا, مهاجرت مقامات شده اند بر روی یک کار جدید پیمان برای مهاجرت با هدف ضربه-شروع یک اصلاح حیاتی از اروپا پناهندگی قوانین که برای متوقف شده است سال است.

آنها می گویند این اصلاحات باید همه جانبه به جای قطعه-وعده غذایی باید شامل کشورهایی که مهاجران ترک و یا حمل و نقل برای رسیدن به اروپا و همچنین به عنوان “قوی مرزها و معنی دار و موثر همبستگی” بین اتحادیه اروپا و سازمان ملل. بیشتر افرادی که واجد شرایط نیست به ماندن خواهد بود به خانه فرستاد.

اما آن را سخت به تدوین سیاست های موثر در زمان بحران زمانی که منافع ملی را سازش دشوار است و انتظار می رود رونمایی از این پیمان شده است با تاخیر مقامات مهاجر در سازمان آشنایی با اهداف آن می گویند.

“من به جرات می گویند ما خواهد بود آخرین فرصت است. اروپا نمی تواند موفق دو بار” کمیسیون اروپا معاون رئیس جمهور Margaritis Schinas گفت: تاکید بر اهمیت گرفتن حق تعادل در این زمان. شکست پس از 2015 موجب واکنش شدید دور از حق و ضد مهاجر احزاب به دلیل بیم و مزایای در صندوق های رای.

اما برای این نوع از سیاست به موفقیت کشورهای اتحادیه اروپا را تکیه می کنند به طور فزاینده ای بر غیر قابل پیش بینی متحدان راحتی مانند رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان ، ترکیه نیروهای خود در سوریه بلکه در lawless لیبی – منبع دیگری از مردم در تلاش برای رسیدن به اروپا – به او بزرگ اهرم سیاسی.

آقای اردوغان می خواهد بیشتر پناهندگان پول فراتر از 6 میلیارد یورو ($6.7 میلیارد دلار) است که اتحادیه اروپا موافقت کرده است برای ارائه, اما او همچنین می خواهد اروپا برای کمک به ایجاد یک منطقه امن در شمال سوریه که در آن مردم می توانند پیدا کردن پناهگاه و در نهایت جایی که سوریه در ترکیه ممکن است ارسال می شود.

با وجود اتهام باج گیری بیشتر و نه کمتر, اروپایی کمک به احتمال زیاد است.

پس از اورژانس مذاکرات یکشنبه, اتحادیه اروپا, داخلی وزرای اذعان کرد: “افزایش مهاجر بار و خطرات ترکیه مواجه است.”

آنها در تأیید حمایت اتحادیه اروپا و ترکیه مهاجر برخورد کرد و گفت که هر دو طرف “به نفع ایستاده از ادامه این همکاری و تعهد است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. نویسندگان AP, Costas Kantouris از Kastanies یونان; Sylvie Corbet از پاریس; النا Becatoros و نیکلاس catherine fife از آتن; Suzan فریزر و اندرو Wilks از آنکارا, ترکیه; ادیت Lederer در سازمان ملل متحد; کیرستن Grieshaber از برلین و کارل Janicek از پراگ کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de