مهاجران کمک کرده اند, کانادا آب و هوا این بیماری همه گیر. آن را به نفع بازگشت?

کانادا مهاجر کشاورزی و بهداشت و درمان کارگران و پناه جویان به طور فزاینده ای به دنبال اقامت دائم در کشور است. و بسیاری از کانادایی ها معتقدند که ماهیت اساسی کار خود و فداکاری در دوران مدرن بزرگترین تهدید برای زندگی در کانادا باید به رسمیت شناخته شود.

کبک کانون کانادا COVID-19 بحران به تکیه به شدت در پناه جویان به پر کردن آن تهی تسهیلات مراقبت دراز مدت بوده که ویران شده توسط این بیماری همه گیر. بیش از یک هزار پناه جویان در حال کار در کبک مراقبت های بهداشتی بخش و بخش بزرگی از آنها nonwhite زنانی که در فقر زندگی می کنند.

و به عنوان بسیاری از 60,000 موقت کارگران در حال کار در کشور را مهم کشاورزی و تولید مواد غذایی. در این سال برنامه جلو رفت و با کارگران مورد نیاز به قرنطینه برای 14 روز پس از ورود به کانادا. اما هنوز هم این ویروس گسترش بسیاری از مقامات بهداشت عمومی می گویند به دلیل bunking ترتیبات.

اقامت دائم برای کارگران موقت کمک خواهد کرد که حفاظت از آنها می گوید ادوارد Dunsworth, یک مورخ در دانشگاه مک گیل. آن را “نمی خواهد حل هر مسئله” او می گوید. “اما بسیاری از این مشکلات واقعا منجر به این مسئله وضعیت.”

تورنتو و مونترال

Juan Luis مندوزا صرف بیشتر از زندگی خود در کانادا از خاک مکزیک. برای هشت ماه از هر یک از 30 سال گذشته مکزیکی کشاورزی کارگر برداشت گل آفتابگردان کلم هلو و توت فرنگی از مزارع انتاریو – از دست رفته از فارغ التحصیلی از او سه دختر به آنها منتقل شده از ابتدایی تا دبیرستان به کالج.

امروز به عنوان COVID-19 فرا گرفته و از طریق مهاجر مزارع – سه کارگران کشاورزی در این استان در حال حاضر به کشته و بیش از 1000 آلوده شده اند در میان برخی از بدترین شیوع بیماری در کانادا – او دستمال اشک از پشت عینک خود را. اما نه به دلیل ویروس یا ترس از آن است. “شما به یاد داشته باشید که شما از دست رفته خود را با خانواده, تمام لحظات,” او می گوید.

او به رسمیت می شناسد که او به دست آورده است با شرکت در کانادا کارگر موقت خارجی برنامه پس از مدل one در ایالات متحده است. اما او احساس می کند که فداکاری های او ساخته شده است که حکم دائمی وضعیت. و در حال حاضر او می گوید مردم در نهایت توجه. “ما باید کمک به توسعه کشور کانادا,” او می گوید. “اما ما شده اند نامرئی تا زمانی که این بیماری همه گیر.”

حسن نیت ارائه میدهد از Juan Luis مندزا

Juan Luis Mendoza در اینجا نشان داده شده در زمینه های آفتابگردان او برداشت در انتاریو بوده است موقت کارگر مهاجر در کانادا برای 30 سال است و در حال مبارزه برای اقامت دائم.

آقای مندوزا می پیوندد یک جنبش رو به رشد در کشاورزی و بهداشت و درمان کارگران و پناه جویان به دنبال اقامت دائم در اینجا. و بسیاری از کانادایی ها معتقدند که ماهیت اساسی کار خود و فداکاری در دوران مدرن بزرگترین تهدید برای زندگی در کانادا باید به رسمیت شناخته شود بسیار راه مهاجران در آمریکا سریع ردیابی به تابعیت اگر آنها در خدمت در ارتش آمریکا است. نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: او به دنبال به امکان اعطای پناهندگی پناهجویان در خط مقدم بهداشت و درمان مراقبت از وضعیت دائمی در کانادا.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

آنها پیوستن به یک جنبش جهانی برانگیخته توسط precarity شده است که در مواجهه با این بیماری همه گیر. در پاریس بیش از 5000 راهپیمایی برای قانونی کردن sans اسنادو یا کارگران غیر مجاز. در پرتغال و ایتالیا, دولت موقت اعطا حقوق به کارگران در حالی که در لبنان که در آن خدمتکاران رها شده بودند توسط خانواده ها گفت که آنها دیگر نمی تواند استطاعت به پرداخت یک فشار برای پایان دادن به “kafala سیستم” است که در آن کارگران داخلی گره خورده است به طور مستقیم به یک خانواده رشد کرده است. بیش از آخر هفته پناهندگی پناهجویان غیر مجاز کارگران مهاجر و کارگران اعتراض در شهرهای کانادا خواستار حقوق بیشتر و حمایت در میان همه گیر.

“این بخشی از گسترده تر حساب در طول این بیماری همه گیر در نوع عمیقی طنز و نفاق است که بسیاری از ضروری ترین کارگران در اقتصاد ما اغلب بدترین درمان و کمترین پرداخت می شود می گوید:” ادوارد Dunsworth یک مورخ مهاجر کار کشاورزی در کانادا و به زودی دستیار استاد تاریخ در دانشگاه مک گیل در مونترال.

فرشتگان نگهبان در یک وضعیت مخاطره آمیز

جنبش برای مهاجران به دست آورده است مقدار کشش در کبک کانون کانادا COVID-19 بحران با نیمی از تمام موارد و بیش از 5,400 مرگ و میر. برخی از 80% از آن رخ داده است در دراز مدت مراقبت از امکانات که پس از تخلیه توسط pandemic که نظامی بود برای آمدن به کمک این بهار. بنابراین بیش از حد پناهندگی پناهجویان می گوید Wilner کیو یک فعال سیاسی با کبک بر اساس گروه حمایت Debout pour la dignité (ایستادن برای کرامت). او می گوید: بین 1200 و 1400 پناه جویان در حال کار در کبک بخش بهداشت و درمان مراقبت از جمله بسیاری از هائیتی و آفریقای شمالی و بخش زیادی از کارگران هستند nonwhite زنانی که در فقر زندگی می کنند.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت آغاز شد با اشاره به این خانه مراقبت از کارگران به عنوان “فرشتگان نگهبان.” این یک استارک برگشت از شعارهای که رو او را در وهله اول. در ماه اوت سال 2017, او گفت:, Quebec نمی تواند انتظار می رود به قبول “تمام بدبختی است.”

در حال حاضر بسیاری از تشخیص این سرویس از آن فرار بدبختی – مردان مانند L’Houcine ال Arbane که به کانادا در سال 2016 و شروع به کار به عنوان منظم در دراز مدت مراقبت در منزل در شمال مونترال در اواسط ماه مارس مطمئن شوید بيماران سالمند وجود دارد به خوبی تغذیه, تمیز و راحت است.

حسن نیت ارائه میدهد از L’Houcine ال Arbane

L’Houcine ال Arbane خود را آغاز اولین تغییر در دراز مدت مراقبت در منزل در شمال مونترال یک هفته پس از نوزاد دختر (تصویر) متولد شد. او نگران به خطر آوردن coronavirus صفحه اصلی.

اولین تغییر آغاز شده و یک هفته پس از دخترش Ghalya متولد شد. او نمی خواست به نگرانی ، اما خود اضطراب رز با هر نشانگر قرمز قرار داده شده در خارج از ساکنان اتاق به علامت مثبت COVID-19 موارد است. “من فکر کردم در مورد ترک,” او می گوید. “هر [روز] شما می توانید خانه های مراسم تشییع جنازه [ورود] را با برانکار به انتخاب کنید تا یک بیمار که گذشت بود. آنها روز طولانی – طولانی روز.”

امروز به عنوان کسانی که اعداد پایین رفته است او چهره دیگری نامشخص جاده پیش رو است. اصلی خود را پناهنده ادعا رد شد و او مجددا درخواست را ارسال یک درخواست برای اقامت دائم در مارس سال 2020 است. در حال حاضر او منتظر است.

آقای کیو می گوید بسیاری از پناه جویان در حال درد و رنج روانی چرا که آنها مطمئن نیستید که آیا آنها را اخراج یک بار این بیماری همه گیر به پایان می رسد و شغل خود هستند که دیگر تلقی “ضروری است.” “فرانسوا ایتالیایی, توالت [نسبت به آنها] به فرشتگان نگهبان. جاستین ترودو به نام آنها انسانی کارگران است. در عین حال با وجود این که درخشان شعارهای ما هنوز هم در سمت چپ آنها را در یک وضعیت مخاطره آمیز به وضعیت مهاجرت خود را,” او می گوید.

و در حال حاضر طرح های مربوط به دقت به مراقبت های بهداشتی کارگران راه اندازی یک گفتگو در مورد آنچه که “ضروری” به معنی و به همین دلیل پردازنده های مواد غذایی و یا ماموران امنیتی در خانه های مراقبت برای مثال نمی نیز متناسب با تعریف.

“این موضوع از وضعیت”

Patti لنارد استادیار در دانشگاه اتاوا فارغ التحصیل دانشکده امور عمومی و بین المللی می گوید: همه کسانی که نیاز به حفاظت در کانادا باید آن را اعطا. هنوز هم او تشبیه لحظه به اعطای مراقبت های بهداشتی کارگران یک مسیر به محل اقامت آقای ترودو وعده در سال 2015 برای اسکان 25,000 پناهندگان سوری در کانادا. طبقه سیاسی و عمومی شد در هیئت مدیره پس از آن فقط به عنوان آنها هستند.

“وجود یک اراده سیاسی در اینجا [امروز] در یک دولت است که خیلی تمایلی به رسمیت شناختن ادعای پناهندگی پناهجویان و پناهندگان و بسیار خصمانه به دسته خاصی از مهاجران” دکتر لنارد می گوید.

در میان آنها کارگران موقت که شماره به عنوان بسیاری از 60,000 هر سال به کار کشاورزی و تولید مواد غذایی. در این سال برنامه مرکزی به کانادا امنیت غذایی در ابتدا در شک بیش از ممکن است مرز تعطیلی. آن جلو رفت و با کارگران مورد نیاز به قرنطینه برای 14 روز پس از ورود به کانادا. اما هنوز هم این ویروس گسترش بسیاری از مقامات بهداشت عمومی می گویند به دلیل bunking ترتیبات.

دکتر Dunsworth می گوید: تحقیقات نشان داده است که به عنوان برنامه های رشد کرده در مقیاس از آنجا که برای اولین بار در سال 1966 تأسیس و به عنوان کانادا کشاورزی تبدیل شده است بیشتر متمرکز شرکت صنعت – شرایط بدتر برای کارگران است. اما آن سخت است برای جلب توجه به این که در بخشی به دلیل برنامه مجاورت به آمریکایی کشاورزی. “از آنجا که از چگونگی شایع مستند نشده کار در مزارع در آمریکا این اداره مهاجرت برنامه ها در واقع دیده می شود در یک نور مثبت نسبت به نقض حقوق بشر و همیشه حاضر خطرات برای کارگران ثبت نشده است,” او می گوید.

او می گوید: اقامت دائم برای کارگران موقت خواهد محافظت از آنها به دست گرفتن قدرت به راه رفتن به دور از سوء استفاده, رئیس, شرایط نا امن و یا ویژه در محیط امروز شرایط بد زندگی. این به آن معنا نیست او می گوید آنها لزوما – و یا حتی می خواهید به ماندن در کانادا به طور دائم. اقامت دائم “نمی خواهد حل هر مسئله” او می گوید. “اما بسیاری از این مشکلات واقعا منجر به این مسئله وضعیت.”

سید حسن موافق است. به عنوان مدیر اجرایی کارگران مهاجر داد برای تغییر در تورنتو او در تلاش است برای حفاظت از حقوق و رفاه مهاجران غیر مجاز کارگران و پناهندگان در کانادا. اما این یک نبرد دشوار; به عنوان مثال, Ontario برتر داگ فورد به تازگی تغییر قوانین اجازه می دهد تا کارگران که تست مثبت اما بدون علامت به کار ادامه خواهد داد.

“من فکر می کنم آن است که بسیار ممکن است که یک غریزه و تمایل به بازگشت به حالت عادی” آقای حسن می گوید. “نرمال بود فقط به اندازه کافی خوب نیست.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im