کارگران مهاجر تنظیم برای ارسال پول کمتر صفحه اصلی بانک جهانی می گوید

کارگران خارجی سفر به کار در دبی در 2 آوریل. بسیاری از کارگران مهاجر شاغل در کشورهای عربی در خلیج فارس که در آن مهمان نوازی و خدمات صنایع شده است تا حد زیادی تعطیل و نفت و ساخت و ساز محدود.

عکس: کریم صاحب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پول ارسالی توسط کارگران مهاجر به کشورهای خود—انتقادی منبع اقتصادی برای حمایت از کشورهای در حال توسعه—پیش بینی سقوط حدود 20 درصد در این سال به دلیل بحران اقتصادی باعث رمان coronavirus همه گیر بانک جهانی می گوید.

جهانی حواله انتظار می رود به سقوط به $572 میلیارد دلار در سال 2020 از $714 میلیارد دلار در سال گذشته با توجه به بانک جهانی. چنین کاهش خواهد معکوس رشد قوی در حواله در سال های اخیر به عنوان قوی اقتصاد جهانی به طور فزاینده ای متکی به نیروی کار مهاجر.

در حال حاضر با تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس انتظار می رود به علت رکود اقتصادی جهانی حواله روبرو هستند خود بیشترین سقوط در تاریخ اخیر بانک جهانی می گوید. حواله خدمت به عنوان یک راه نجات به پایین و کشورهای با درآمد متوسط ارائه بزرگترین و مطمئن ترین منبع تامین مالی خارجی برای بسیاری از.

برای نزدیک به دو دهه Sudheer Kurup 51 ساله کارگر مهاجر از هند پیدا کرده است کار مداوم در یک کارخانه کشتیسازی در کویت را قادر می سازد او را به طور منظم ارسال پول برای حمایت از پدر و مادر و دو دختر. این ماه برای اولین بار او بود قادر به ارسال هر چیزی را به آنها پس از کار او خشک شده است.

“من حقوق و دستمزد در ماه گذشته. اما وجود دارد هیچ کار در حال حاضر,” او گفت:. “به مسائل بدتر هیچ تضمینی وجود ندارد از مدیر من که آیا من باید این کار در ماه آینده یا هفته بعد از آن.”

تاثیر دراز مدت از زمان بحران اقتصادی بر کارگران مهاجر و حواله آنها ارسال نیست و در عین حال روشن است. در طول بحران مالی حواله کاهش یافت و تنها 5% و بهبود سرعت.

“آنها بسیار آسیب پذیر در شرایط فعلی گفت:” دیلیپ Ratha بانک جهانی سرب اقتصاددان برای مهاجرت و حواله. “آنها ممکن است کاهش یافته است از طریق ترک در اجتماعی-حفاظت سیستم های است که ارائه شده توسط کشور میزبان” او گفت:.

در سطح جهان وجود دارد شغل بیشتر برای کارگران مهاجر از همیشه قبل از با توجه به افزایش جهانی شدن اقتصاد ، به عنوان یک نتیجه برخی از کشورها به طور فزاینده ای متکی به ارسال پول از شهروندان کار در خارج از کشور.

در 2019, حواله جریان به پایین و کشورهای با درآمد متوسط پیشی سرمایه گذاری خارجی مستقیم با توجه به بانک جهانی. و از اواسط 1990s آنها بیش از کمک های توسعه ای. پول نقش اساسی در حفظ بسیاری از فقر اغلب اقدام به عنوان یک منبع از امداد رسانی در زمان وقوع حوادث طبیعی و رکود اقتصادی.

“یکی از مهم تاسیسات که مهاجرت ارائه می دهد راه های رفاه بین ملت ها از طریق حواله” آقای Ratha گفت.

در اوایل این ماه, توسعه, موسسه خیریه آکسفام هشدار داده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس شیرجه می تواند به عنوان بسیاری از یک و نیم میلیارد نفر در کشورهای در حال توسعه به فقر است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

هند دریافت بیشترین مقدار حواله در شرایط دلار ایالات متحده با $83 میلیارد دلار در مجموع به خانه فرستاده شده توسط کارگران مانند آقای Kurup در سال 2019. که در مجموع پیش بینی شده است به سقوط 23 درصد این سال است.

بسیاری از هندی مهاجر کارگران شاغل در کشورهای عربی در خلیج فارس که در آن مهمان نوازی و خدمات صنایع شده است تا حد زیادی تعطیل و نفت و ساخت و ساز محدود.

افت حواله انتظار می رود که بیشترین در کشورهای در حال توسعه در سراسر اروپا و آسیای مرکزی با بانک جهانی طرح ریزی یک 27.5 درصد کاهش در این مناطق.

روسیه منبع اصلی نقل و انتقال پول است رنج می برند از کاهش قیمت نفت و ویروس مستند. برخی از 10 میلیون نیروی کار مهاجران عمدتا از آسیای مرکزی در روسیه کار می کنند عمدتا در صنایع است که باید گذاشته کارکنان از ساخت و ساز به هتل به سالن زیبایی.

انتقال پول آژانس در روسیه در حال حاضر شاهد یک کاهش در کسب و کار. تاج طلایی یکی از بزرگترین شرکت های غذا به کارگران مهاجر گفت که نقل و انتقالات بودند پایین 50% در سه هفته اول ماه مارس در مقایسه با یک سال پیش. که به شرح زیر 30% کاهش در ماه مارس ،

مربوط تصویری

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. از آن پس این ویروس در سراسر جهان پخش شده است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: Alberto Pizzoli/AFP

همچنین ضربه سخت است آمریکای لاتین و به ویژه ونزوئلا منبع این منطقه بزرگترین مهاجر خروج در حافظه اخیر است. برآورد 5 میلیون ونزوئلا که از خانه های خود فرار کرد پس از 2015 کار در کشورهای همسایه و ارسال پول برای کمک به سرپا نگه داشتن یک منکوب اقتصاد به طور فزاینده ای وابسته به آمریکا دلار از خارج از کشور به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و سوخت و آب در حال اجرا.

با همه گیر خاموش کردن اقتصاد در منطقه ونزوئلا مهاجران در حال انتظار برای ارسال تنها 2.4 میلیارد دلار در حواله در این سال نزدیک به نیمی از آنچه که پیش بینی شده بود قبل از شیوع ویروس با توجه به کاراکاس کسب و کار شرکت مشاوره Ecoanalitica.

“بحران در آغاز تنها در اینجا” گفت: Asdrúbal Oliveros, Ecoanalitica مدیر. “ما رو به بدترین سناریوی ممکن است.”

متولد کارگران در آمریکا منبع اصلی حواله با مکزیک تا کنون بزرگترین ذینفع از آمریکا, حواله دلار, با توجه به مرکز تحقیقات پیو با 30 میلیارد دلار به خانه فرستاده شده توسط کارگران در ایالات متحده در سال 2017 در سال های اخیر که داده ها تجزيه و تحليل شده است. چین دریافت 16.1 میلیارد دلار از ایالات متحده کارگران که در همان سال است.

در کشورهای آمریکای لاتین و کارائیب ایالات متحده حواله نشان دهنده یک آستین ، سهم خود را در اقتصاد در مقایسه با دیگر دریافت کنندگان.

در گواتمالا برای مثال حواله نشان دهنده حدود 10 درصد از تولید ناخالص داخلی در حالی که در ال سالوادور آنها حساب 18.4 درصد از تولید ناخالص داخلی.

نوشتن به رجا Abdulrahim در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>