مهاجر کارگران نباید لغزش از طریق ترک در طرح های رفاه

با دولت اعلام Rs.1.75 لاخ کرور “نخست وزیر Book Kalyan” طرح برای رسیدگی به نیازهای فقرا و کارگران مهاجر مهم این است که دولت به آمار زمین در حال اجرا است. در سراسر ایالات گجرات, Rajasthan, Madhya Pradesh, Uttar Pradesh, Delhi و ماهاراشترا ارتش از نیروی کار مهاجر است که در حرکت با پای پیاده به روستای مادری ترس که شهرهای صنعتی و خوشه خواهد آنها را فراموش کرده ام.

نارندرا نخست وزیر از سوی مردم به ماندن قرار داده و جایی که آنها هستند و به کارفرمایان برای حفظ کارکنان خود را رول. در عین حال شرکت های در حال تعطیل و اجازه دادن به مردم و صاحبخانه در حال اخراج از کار مستاجران. مستقیم به نفع انتقال طرح که انتقال پول نقد به حساب کشاورزان فقیر, زنان, سالمندان, معلولین, و غیره خواهد بود موثر در این وضعیت.

در عین حال به چالش فوری است برای کمک به کسانی که نمی توانند دسترسی به حساب های بانکی خود را در این زمان و یا جیره. اکثر مهاجران سقوط خواهد کرد در این رده است. گرفتن جامعه آشپزخانه رفتن تنها گزینه است. دیروز برخی از دهلی بی خانمان شب پناهگاه غرق شد تا کنون تعداد بیشتری عطف برای ناهار و شام آنها خدمت کرده است. خاموش کردن از موسسات مذهبی مانند langars که خدمت به تعداد زیادی از گرسنه نیازی به کمک یا. این همه به ارمغان می آورد به جلو مشکل از مستندات. برخی از ایالت ها نیز پیش نویس خود را به شرکت حمل و نقل جاده اتوبوس برای رفت و آمد کارگران راه رفتن در امتداد بزرگراه.

در حقیقت دولت می تواند در امان بسیاری از مردم این عذاب با دادن اطلاع از مستند هفته گذشته خود را هنگامی که Janata مقررات منع رفت و آمد اعلام شد با هیاهوی بسیار. در حالی که این می تواند کمک بسیاری از مردم به خانه آن هنوز ایجاد هرج و مرج و به طور بالقوه باعث افزایش Covid-19 موارد است. با از سرگیری حمل و نقل هیچ گزینه دولت نیاز به سرعت شکل از چگونه برای تغذیه گرسنه مهاجر شهروندان که قادر خواهد بود برای دسترسی به جیره غذایی و یا نقل و انتقالات پول نقد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>