مایکروسافت به آن فروشگاه های خرده فروشی

مایکروسافت فروشگاه در خیابان پنجم در نیویورک سوار شد تا در اوایل ماه ژوئن پس از شورش.

عکس: jason szenes/شاتر

Microsoft Corp. این است که خروج از آجر و ملات خرده فروشی پس از باز کردن آن اول محل سکونت بیش از یک دهه پیش به عنوان غول تکنولوژی با تمرکز بر تقویت دیجیتال آن عرض است.

“فروش ما رشد کرده اند حاضر به عنوان سبد محصولات ما تکامل یافته است تا حد زیادی به دیجیتال ارائه” دیوید پورتر, شرکت معاون رئیس جمهور گفت: در آزادی مطبوعات جمعه.

در اواخر ماه مارس شرکت فروشگاه های بسته به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس و اقامت در محل سفارشات با هدف برش ویروس گسترش یافته است. همه گیر باعث شده است تا بسیاری از فروشندگان به طور موقت خود را به مکان های فیزیکی و تکیه بر خود را کسب و کار آنلاین. در برخی از موارد, مانند, مایکروسافت, شرکت ها باید به طور دائم بسته مکان های خرده فروشی.

از طریق همه گیر مایکروسافت بوده است به شدت سرمایه گذاری در آن گروه کنفرانس و همکاری نرم افزار دیدن این فن آوری به عنوان بحرانی برای آینده آن است.

این شرکت گفت: آن خرده فروشی کارکنان در خدمت مشتریان از شرکت های بزرگ و امکانات از راه دور, ارائه, فروش, آموزش و پشتیبانی. مایکروسافت با استفاده از آن خرده حضور به ترویج آن در حال رشد سخت افزار, کسب و کار است که در حال گسترش به دنده مانند foldable قرص های بی سیم از earbuds. مایکروسافت همچنین در حال برنامه ریزی برای انتشار آخرین نسل از آن ایکس باکس کنسول بازی بعد از این سال.

مایکروسافت بیش از 80 محل فروشگاه مایکروسافت که اکثر آنها در آمریکا با توجه به وب سایت خود را.

مایکروسافت گفت که این امر یک رکورد pretax شارژ حدود 450 میلیون دلار در سه ماهه جاری از تعطیلی در درجه اول برای دارایی نوشتن آف و اختلالات.

غول تکنولوژی Apple Inc. همچنین سرمایه گذاری در ساختمان آن از آجر و ملات خرده فروشی وجود در سال های اخیر است. این شرکت دارای 271 آمریکا مکان های خرده فروشی هر چند آن را به طور موقت بسته 32 از این فروشگاه از هفته گذشته جمعه در پی افزایش coronavirus مورد شمارش در چند متحده است.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8