مایکروسافت در زوم و شل در یک نبرد برای کامپیوتر محل کار خود را

زمانی که شهر نیویورک وزارت آموزش و پرورش دستور داد معلمان برای جلوگیری از استفاده از زوم ویدئو کنفرانس برای کلاس در ماه آوریل به دلیل نگرانی های امنیتی Microsoft Corp. ضبط لحظه ای.

یک تیم از 50 مایکروسافت کارکنان مشغول به کار در سراسر ساعت با مدیران و معلمان در سراسر نیویورک, مدرسه, منطقه, کشور, بزرگترین, به آنها را تبدیل به مایکروسافت تیم های شرکت رقیب کنفرانس و همکاری نرم افزار. مایکروسافت نیز به این منطقه تسریع دسترسی به ویژگی های ساخته شده است که زوم بنابراین فورا محبوب از جمله توانایی برای نشان دادن بیشتر مردم بر روی صفحه نمایش در یک بار و یک افزایش-خود-دست را فشار دهید.

مایکروسافت شمارش بیش از 110,000 تیم های کاربران در داخل منطقه یک ماه بعد زمانی که گروه اجازه زوم دسترسی دوباره.

این بیماری همه گیر است سوپر نبرد بر سر آینده کسب و کار محاسبات خوردگی مایکروسافت در برابر یک لیست در حال رشد از رقبا. بیشتر در معرض خطر از چت بیش از تماس های ویدئویی. مدیر اجرایی rahmani مورد ستایش قرار داد شده تیم به عنوان بحرانی برای آینده مایکروسافت در اصل یک سیستم عامل جدید است که در خدمت به عنوان یک مرکز برای شرکت بیشتر محصولات معروف مانند Word, Excel و PowerPoint.

سال بازار-به اشتراک گذاری مانورهای رندانه فشرده شده اند به ماه با بسیاری از کارگران یقه سفید عامل از خانه. دهها میلیون نفر از افراد دیگری در حال حاضر با استفاده از تیم ها و دیگر محصولات از شرکت ها از جمله زوم تصویری Communications ,Inc. شل Technologies, Inc. و الفبای Inc.’s گوگل.

برخی از رقبا می گویند مایکروسافت مستقر شارپ-elbowed کسب و کار تاکتیک یادآور دوران قبل زمانی که سیستم عامل ویندوز تحت سلطه بازار نرم افزار—قرار دادن فشار بر راه اندازی با کپی کردن ویژگی های محصول و بذر شک و تردید در مورد رقبا به مشتریان بالقوه و بسته بندی نرم افزار خود را برای به دست آوردن یک لبه.

“آنها می خواهند ما را بکشند, به عنوان مخالف به یک محصول بزرگ و مشتریان خوشحال” شل مدیر عامل استوارت باترفیلد گفت.

مایکروسافت گفت که متمرکز بر کار با به جای مهار رقبا از جمله هزاران نفر از همکاران که ادغام با مایکروسافت خدمات.

که گفت: از آنجا که بیماری همه گیر “جهان تغییر کرده است” گفت: Jared Spataro شرکت معاون رئیس جمهور برای Microsoft 365, که شامل تیم های. “ما قصد رقابت و برنده شوید.”

جهانی هفتگی محبوبیت کسب و کار برنامه های کاربردی مانند تیم های در گوشی های هوشمند رسید از حدود 33.7 میلیون دلار در اوایل ماه اکتبر به 80 میلیون در اواسط ماه آوریل با توجه به داده های ردیاب برنامه آنی. ویدئو کنفرانس نرم افزار محبوبیت رسیده اند 50 میلیون یک هفته از پنج میلیون نفر در طول تقریبا همان دوره است.

در ماه آوریل مایکروسافت گزارش شده است که تیم رشد کرده بود به 75 میلیون کاربران روزانه بیش از دو برابر آن در اوایل ماه مارس ، در یک روز آن وارد 4.1 میلیارد جلسه.

“به عنوان Covid-19 اثرات هر جنبه ای از کار ما و زندگی ما دیده می شود و دو سال به ارزش انتقال دیجیتال در دو ماه” آقای نادلا گفت: در ماه آوریل زمانی که مایکروسافت گزارش قوی تر از انتظار می رود درآمد.

در میان مایکروسافت رقبای زوم گفت: در ماه آوریل آن را به حال 300 میلیون روزانه شرکت کنندگان در سراسر آن پرداخت می شود و خدمات رایگان—گسترده تر اندازه گیری از مایکروسافت منحصر به فرد 75 میلیون کاربر روزانه از 10 میلیون نفر در پایان سال گذشته است. در ماه مارس در نیمه راه از طریق آن در سه ماهه شل گفت: آن را دیدم 40 درصد افزایش مشتری رشد در مقایسه با قبل از دو چهارم.

عمیق تر به جیب رقبا نیز در نزاع است. Facebook, Inc. راه اندازی یک گروه videochat ویژگی در ماه آوریل به نام رسول ، در 29 آوریل گوگل گفت: آن را ابزار ویدئو کنفرانس, گوگل, دیدار, رایگان برای همه. اوج استفاده روزانه از دیدار با گوگل است تا 30 بار از آغاز سال این شرکت گفت: در حال حاضر بیش از 100 میلیون روزانه شرکت کنندگان در جلسه.

مایکروسافت تیم های نرم افزار آن را می دهد یک قلاب برای جذب و حفظ مشتریان برای آن گسترده تر از نمونه کارها از خدمات مبتنی بر ابر که در آن شرکت ها به طور فزاینده ای ذخیره داده ها و اجرای برنامه های کاربردی است.

کسب و کار از آن ابر خدمات کمک کرده است و سوق دادن شرکت به یک بازار کلاه از بیش از 1 تریلیون دلار در مارس 2019—تبدیل شدن به سومین شرکت برای انجام این کار پس از Apple Inc. و آمازون.com , Inc. در ماه های اخیر مایکروسافت شده است مکان های تجاری با اپل به عنوان بالاترین ارزش شرکت در جهان است.

درآمد سالانه از رشد بیش از $86 میلیارد دلار در سال 2014 زمانی که آقای نادلا در زمان بیش از, به بیش از $125 میلیارد دلار در سال 2019 تا حد زیادی رانده تجاری آن ابر کسب و کار.

ویدئو کنفرانس به سرعت تبدیل شد به قاتل برنامه از coronavirus عصر که قرار زوم a nine-year-old شرکت اجرا شده توسط سابق سیسکو اجرایی اریک یوان بیشتر به طور مستقیم در تیررس برای تیم است.

مایکروسافت شتاب توسعه جدید ویدئو کنفرانس ویژگی های بهتر به رقابت مایکروسافت و تیم سر Jeff Teper گفت.

اعلام زمان واقعی سرکوب سر و صدا در آن کنفرانس-فراخوان تابع به کاهش پس زمینه برای تلفن های موبایل از صفحه کلید و یا صفحه اصلی جاروبرقی. آن را معرفی زمینه های سفارشی از ویژگی های محبوب در میان زوم کاربران است. و آن مستقر شده اند پشتیبانی ویژه برای مشتریان برجسته از جمله لیگ ملی فوتبال است که با استفاده از این نرم افزار برای اجرای 2020 پیش نویس است.

زوم مدیر عامل اریک یوان مرکز در افتتاحیه بل در طول این شرکت IPO در مارس 2019.

عکس: Victor J. آبی/مهر نیوز

یکی از درخواست های خود از زوم است که این ویترین به عنوان بسیاری از 49 نفر در یک بار بر روی صفحه نمایش—و مایکروسافت نیز کوچک کردن چگونه بسیاری از مردم می تواند قابل رویت در طول جلسات تیم در همان زمان. تیم در حال حاضر نشان می دهد تا نه شرکت کنندگان در یک صفحه نمایش تک حتی زمانی که جلسات شامل به عنوان بسیاری از 250 عضو دارد. است که در حال افزایش به 49 بر روی صفحه نمایش در یک بار آقای Spataro گفت.

زوم کاهش یافته است به نظر.

مایکروسافت تا به حال به خصوص دشمنی شدید با شل که در عمل یک گروه پیام پلت فرم است که آن را نیز تلاش برای موقعیت به عنوان یک مرکز برای ابر نرم افزار.

شل راه اندازی شده در سال 2014 رشد کرد و از تلاش برای ساخت یک بازی ویدئویی شرکت. بازی نبود آمار اما کد سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت نوشت: برای کمک به کارکنان در برقراری ارتباط مفید ثابت.

در عرض چند سال شل در حال تبدیل شدن به یکی از دره سیلیکون buzziest راه اندازی است. پتانسیل خود را به جای ایمیل با چت آنلاین بود نقطه فروش اصلی آن اما آقای باترفیلد نیز گفت: شل می تواند در خدمت به عنوان یک پورتال به دیگر سیستم های نرم افزاری با لینک کلیک کنید برای توییتر Inc.’s اجتماعی-رسانه ابزار پیام رسانی و یا کسب و کار نرم افزار از Salesforce.com , Inc.

در سال 2015 مایکروسافت با نزدیک شدن اسلک در مورد تصاحب اما شل گفت: بدون توجه به یک فرد آشنا با این مذاکرات. مایکروسافت کاهش یافته است به نظر در این موضوع.

مدیر عامل شرکت شل استوارت باترفیلد در افتتاحیه بل در طول این شرکت IPO در ژوئن 2019.

عکس: مایکل ناگل/مهر نیوز

زمانی که مایکروسافت راه اندازی تیم در ماه نوامبر سال 2016 آقای باترفیلد در پاسخ با طعنه آمیز باز نامه آگهی روزنامه. “عزیز مایکروسافت مرسی. خبر بزرگ!” آن را بخوانید. “ما واقعا هیجان زده به برخی از رقابت.”

بن کنسرو سابق مدیر محصول مایکروسافت برای تیم های که در حال حاضر معاون رئیس جمهور در بللوو بشویید.-بر اساس همکاری شرکت نرم افزاری Smartsheet Inc., گفت که در تیم طراحی مایکروسافت در اصل همسان برخی از محبوب شل کردن امکانات برای ایجاد تغییر به آن نرم افزار بصری است. شل کردن “تهدید به تبدیل شدن به محل که در آن مردم صرف بخش عمده ای از وقت خود را,” او گفت:. “ما به رسمیت شناخته شده است که همکاری تیمی چیزی است که مایکروسافت تا به حال نه یک کار بزرگ انجام داده ،

مایکروسافت با نزدیک شدن به مشتریان بالقوه گفتن آنها را شل فاقد امنیت و انطباق ویژگی های شرکت نیاز خواهد بود گفت: آقای کنسرو, که در توسعه محصول و کار از نزدیک با تیم فروش. مایکروسافت زمین بود که مشتریان می تواند ادغام توابع آن در خود و یا به سادگی اتخاذ تیم های که در آن آنها گنجانده شده است.

در ماه ژوئیه گذشته و چند هفته پس از شل کردن سهام-بازار اولین مایکروسافت با صدور یک بیانیه مطبوعاتی گفت: تیم رسیده بود بیش از 13 میلیون روزانه کاربران فعال, با شکوه شل در حدود 10 میلیون رقم است. اعداد مایکروسافت صادر آقای باترفیلد گفت: نمی دقت مقایسه با شل فعال کاربر می شمارد. او همچنین گفت: Microsoft صادر انتشار به تضعیف سرمایه گذار و اعتماد مشتری در شرکت خود را. اما شل گیر کرده بود آرام در دوره قادر به پاسخ.

مایکروسافت یک به روز رسانی مجموعه ای از تعداد کاربر به طور مشابه نشان تیم پیش رو چند ماه بعد در ماه نوامبر پیش از شل درآمد. شل سهام کاهش یافته و 10 درصد آن روز.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم به شما فکر می کنم مایکروسافت خواهد کرایه در برابر رقابت ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

مایکروسافت گفت: آن را فراهم می کند دقیق معیارهای فعال تیم استفاده و مورد مناقشه این تصور که آن را منتشر شد استفاده از آمار و ارقام برای تضعیف رقابت است. “ما افشای تصمیمات رانده شده توسط هدف قرار دادن کلید معیارهای تراز به سود ما چرخه یا نزدیکی به وقایع کلیدی مانند الهام بخش یکی از بزرگترین رویدادهای سال, در پاسخ به رقبا” آقای Spataro گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

تاد مک کینون مدیر اجرایی Okta, Inc., محل کار ابزاری است که کمک می کند تا شرکت های ارائه دسترسی امن به نرم افزاری برای کارکنان گفت: Microsoft نمایندگان فروش ارائه شده برای پوشش هزینه های مهندسی برای مشتریان به مهاجرت از Okta به آن نسخه. که مهندسی لایحه گفت: می تواند رسیدن به 1 میلیون دلار برای برخی از کاربران.

مایکروسافت کاهش یافته است به نظر در مورد این مسئله.

مایکروسافت شاید بزرگترین برنده در شخصی-کامپیوتر انقلاب با 1985 اندازی ویندوز که تبدیل به موفق ترین قطعه از نرم افزار تا به حال به فروش می رسد.

بیل و ملیندا گیتس را وارد کنید یک دادگاه فدرال در مارس 2002 در طول مایکروسافت دادگاه حقوق بشر اروپا.

عکس: واشنگتن تایمز/زوما پرس

در 1990s دولت آمریکا شکایت مایکروسافت بر ضد تراست زمینه را برای اتهام استفاده از تسلط ویندوز برای سرکوب رقابت در مرورگر رو به رشد بازار است. دو طرف در نهایت حل و فصل شده اما مایکروسافت آهسته بود به استفاده از اینترنت و ورود و تا حد زیادی خرابکاری تغییر به دستگاه های تلفن همراه از یک دهه یا بیشتر بعد.

پس از تبدیل شدن به مدیر عامل در سال 2014 آقای نادلا به دنبال مشارکت بیشتر از مایکروسافت در گذشته از جمله با رقبای مانند اوراکل Corp. و گوگل. اگر چه واشنگتن هدف قرار داده رقابتی شیوه های دیگر شرکت های فن آوری مایکروسافت تا حد زیادی فرار کرد.”

مقامات کار برای خانه آنتی تراست کمیته فرعی رئیس David Cicilline یک دموکرات از رود آیلند آغاز شده درخواست رقبای مایکروسافت در مورد این نرم افزار غول پیکر شیوه های کسب و کار. یک سخنگوی آقای Cicilline را کاهش یافته است به نظر.

مایکروسافت شامل تیم ها برای شرکت هایی که پرداخت برای Office 365 که شامل ورد و اکسل و پاورپوینت. در حالی که شل و زوم کرده اند نسخه های رایگان نسخه پرداخت می شود با امکانات ترین کسب و کار می خواهید شروع در $6.67 هر فرد در ماه در شل و $14.99 در هر میزبان یک ماه در زوم. آقای Teper گفت: زمانی که او منصوب شد و به اجرا تیم در ماه ژانویه کار آمد با دستور از آقای نادلا به ادغام بیشتر با محصولات مایکروسافت.

مایکروسافت می گوید بسته بندی در خدمت به نیازهای مشتریان است. “چیزی که ما شنیده مشتریان ارزش ترین توانایی چت, دیدار, تماس و همکاری همه در یک تجربه” آقای Spataro گفت. “شما لازم نیست به جلو و با هم کساد زوم Dropbox یا شاید برنامه های گوگل.”

آقای نادلا در طول صحبت سالانه شرکت ساخت و توسعه دهندگان کنفرانس, برگزار می شود, آنلاین, آخرین ماه است.

عکس: Kyodo News/گتی ایماژ

آرایشی و بهداشتی لوله L ‘ Oreal SA رها بیشتر به تنهایی ابزار به تصویب رسید و تیم ها در بخشی به دلیل همراه امکانات گفت: آمریکا و رئیس بخش اطلاعات افسر, مایکل کینگستون. “مایکروسافت شده هوشمند در مورد چگونه آنها ادغام تیم به بقیه بهره وری خود را پلت فرم” آقای کینگستون گفت.

مایکروسافت شتافت به اضافه کردن کاربران به حضور در کلاس های مجازی در مدارس در طول بیماری همه گیر. این 125,000 دانش آموزان در Duval County, Fla., تقریبا یک شبه شد تیم های, کاربران, آیا به عنوان دانش آموزان در ایتالیا را تاریخی دانشگاه بولونیا.

نیویورک مدرسه منطقه در حال حاضر مایکروسافت مشتری برای دفتر 365 برنامه های کاربردی, اما آن را به طور گسترده ای با استفاده از ویژگی های رایگان از تیم. در عوض, بسیاری از معلمان با استفاده از زوم.

زوم را افزایش محبوبیت باعث شده موجی از مشکلات امنیتی از جمله یک پدیده به نام Zoombombing که در آن مردم به دست آوردن دسترسی های غیر مجاز به یک جلسه و ربودن این رویداد باعث شد آقای یوان به عذر خواهی در اوایل ماه آوریل.

در مایکروسافت پست وبلاگ روز بعد آقای Spataro اعلام کرد: “ما حفاظت از حریم خصوصی خود را با طراحی.”

نوشتن به هارون Tilley در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>