شرکت های چهره به یاد ماندنی چالش در زندگی به آنها وعده آب و هوا اگر آنها متکی به دیگر شرکت ها برای تولید انرژی است. عکس: علامت Kauzlarich/مهر نیوز

ساعت پس از Microsoft Corp. متعهد به از بین بردن آن کربن تولید گازهای گلخانه ای در یک دهه در اوایل این ماه شرکت مجبور شد به آتش سوخت های فسیلی ژنراتور به قدرت آن شرکت پردیس در فارگو, N. D.

نرم افزار غول زد دیزل سوز ماشین آلات برای حدود پنج ساعت به نگه داشتن چراغ و حرارت برای 1600 کارمند. این یکی از حدود 100 شرکت بزرگ در فارگو منطقه دستور داد به انجام این کار توسط محلی برقی تعاونی که با آن مواجه تقاضای بالا برای قدرت. مایکروسافت دریافت تخفیف قابل توجهی در آن نرخ برق در ازای استفاده از قدرت پشتیبان چند بار در سال است.

ترشحات بودند کوچک نسبت به مایکروسافت آب و هوا بلند پروازانه اهداف که شامل تعویض به 100% انرژی های تجدید پذیر در پنج سال و تا سال 2050 از بین بردن تمام گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای را تولید کرده است که از زمان تاسیس آن در سال 1975. اما آنها نشان می دهد یک نقطه بزرگتر: شرکت های چهره به یاد ماندنی چالش در زندگی به آنها وعده آب و هوا اگر آنها متکی به دیگر شرکت ها برای تولید انرژی است.

لوکاس یافا مایکروسافت ارشد محیط زیست افسر گفت که او مطمئن است این شرکت می تواند در دیدار با اهداف خود است اما درک آن دشوار خواهد بود. او انتظار دارد که تصادفا در طول راه.

“هیچ کس نباید سر خود را در شن و ماسه” درباره مشکل از تبدیل انرژی برای اقتصاد جهانی, آقای یافا گفت. مایکروسافت, او اضافه شد “سرمایه گذاری به شدت در جایگزین گزینه های پشتیبان گیری” که اجازه خواهد داد که آن را به خلاص شدن از شر آن دیزل ژنراتور.

مایکروسافت امیدوار است به ثبت نام در دراز مدت معاملات به خرید و باد و انرژی خورشیدی به کمک آن رسیدن به 100% استفاده از انرژی تجدید پذیر در آن دانشگاه از جمله یکی در فارگو, N. D. عکس:
مایکروسافت

تعداد فزاینده ای از شرکت های متعهد به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از همه چیز از برق استفاده می کنند به سوخت سوزانده شده در طول کارکنان رفت و آمد. در هفته گذشته Johnson & Johnson گفت: این امر هدف 20% کاهش انتشار کربن تا پایان سال 2020 است. سوپرمارکت های زنجیره ای J. Sainsbury PLC به تازگی متعهد به کاهش انتشار مستقیم قابل ملاحظه ای توسط 2040 و Pernod Ricard SA ساز Absolut vodka و جیمسون ویسکی گفت: این امر با استفاده از 100% انرژی های تجدید پذیر تا سال 2025.

هدف قرار دادن این اهداف می تواند بسیار سخت تر از تنظیم آنها را به عنوان شرکت های مقابله با اغلب بیزانس جهانی مصرف انرژی و در دراز مدت قدرت قرارداد.

Engie تاثیر یک بخش از ابزار های غول پیکر Engie SA در تلاش است تا برای ساخت یک کسب و کار در اطراف ارائه مشاوره به شرکت ها و دولت ها در تبدیل آب و هوا وعده به واقعیت است. سال گذشته هنگامی که آن را مورد مطالعه قرار 1200 شرکت که تا به حال مجموعه عمومی کربن-اهداف کاهش آن یافت می شود کمتر از یک چهارم شد و در مسیر رسیدن به آنها.

“این نیست که عدم تمایل. آن را فقط فوق العاده پیچیده” گفت: Mathias Lelievre, Engie تاثیر ارشد اجرایی است. “شما باید برای رفتن بسیار عمیق است. آن است که آسان نیست سفر,” او اضافه شده است.

مایکروسافت ملاقات زودتر آب و هوا تعهدات به کاهش سفر کسب و کار و ترکیب کربن قیمت داخلی برنامه استراتژیک است. استراتژی خود را برای رسیدن به آن اهداف جدید است که جامع تر از در بسیاری از شرکت های دیگر نیاز به آن را بیشتر کربن از هوا را از آنچه در آن از تولید جهانی آن عملیات و زنجیره تامین. آن را متعهد به صرف $1 میلیارد طی چهار سال آینده برای توسعه کربن-حذف فن آوری است که می تواند مستقر در مقیاس بزرگ است.

مایکروسافت تا به حال حضور در فارگو پس از آن به دست آورد های بزرگ دشت Software Inc. در سال 2001 و آن را به طور قابل توجهی گسترش یافته در طول سال. دانشگاه خود را در جنوب مرکز شهر خدمت Cass County Electric Cooperative, که به نوبه خود می شود برق خود را از Minnkota قدرت تعاونی.

بر اساس Grand Forks, Minnkota تولید دو سوم از برق خود را از دو شرکت بزرگ زغال سنگ سوز گیاهان. آن است که با توجه به $1 میلیارد دلار سرمایه گذاری برای جذب کربن تولید گازهای گلخانه ای در بزرگترین زغال سنگ گیاه و تزریق آنها در زیر زمین یک ایده ساخته شده بیشتر از نظر مالی امکان پذیر است به عنوان یک نتیجه از یک اعتبار مالیاتی فدرال.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم به شما فکر می کنم شرکت های بزرگ می تواند به یک کربن-عملیات و یا کاهش انتشار کربن را به حداقل? پیوستن به مکالمه زیر.

بن Fladhammer یک Minnkota گفت آن را می پرسد شرکت برای استقرار دیزل ژنراتور در یک روز سرد وقتی که قدرت تقاضا برای گرمایش شدت بالا می رود. برنامه های “اقتصادی ترین و قابل اعتماد و سازگار با محیط زیست مسئول راه برای مدیریت پیک بار شرایط,” او گفت:.

ادامه مطلب

  • مایکروسافت افزایش سهام در شرکت های آب و هوا-تعهد نژاد (Jan. 16)

قدرت وضعیت یعنی مایکروسافت است که به دور از هدف خود در فارگو آقای یافا گفت. این شرکت امیدوار است به ثبت نام در دراز مدت معاملات به خرید و باد یا انرژی خورشیدی اما سبز شبکه می تواند مشکل زمانی که شرکت خود را نمی کند به شبکه برق و یا الکتریکی نسل او اذعان کرد.

“آنچه ما می خواهیم این است که تنها با اتصال به شبکه و 100% از الکترون ها که وارد امکانات ما بود 100% از منابع تجدید پذیر, 100 ٪ از زمان” او گفت:. “ما در حال تلاش را به عمل در محدودیت و یا پارامترهای سیستم است برخورد ما,” او اضافه شده است.

نوشتن به راسل طلا در russell.gold@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im