مایکروسافت هدف برای یک معامله به خرید Infinite ایالات متحده کسب و کار

Microsoft Corp. گفت: آن را به حرکت به جلو با برنامه های خرید ایالات متحده در عملیات آمار تصویری-اشتراک گذاری برنامه Infinite capping هفته از covert dealmaking که تقریبا طرح میتوانست توسط یک 11th-ساعت مداخله از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

معامله می تواند تغییر شکل انجمن جهانی چشم انداز و فشار بیشتر در حال حاضر تنش آمریکا و چین روابط.

پس از یک تماس تلفنی یکشنبه بین مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا و آقای ترامپ این شرکت با قرار دادن یک پست وبلاگ گفت: این امر به سرعت حرکت می کند به دنبال بحث با Infinite پدر و مادر ByteDance Ltd. پکن و با هدف تکمیل مذاکرات با هفت. 15. بیانیه این غول نرم افزاری را برای اولین بار تایید آن علاقه مند در به دست آوردن Infinite ایالات متحده کسب و کار گفت: مقابله مذاکرات نیز مستلزم برنامه خدمات در کانادا و استرالیا و نیوزیلند.

“مایکروسافت قدردانی دولت آمریکا و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دخالت شخصی به عنوان آن را همچنان به توسعه امنیتی قوی برای حمایت از کشور” این شرکت گفت: در آن بیانیه است.

آن اضافه شده این امر اطمینان حاصل شود که داده ها از آمریکا Infinite کاربران منتقل شده است به ایالات متحده که در آن باقی خواهد ماند. مایکروسافت گفت: Infinite عملیات تحت مالکیت خود را خواهد ساخت در تجربه کاربر در حالی که اضافه کردن حریم خصوصی و حفاظت های امنیتی.

برای هفته Infinite چینی شرکت مادر مورد بحث و بررسی و فروش نرم افزار کسب و کار ایالات متحده به مایکروسافت در مذاکرات مربوط به دولت ایالات متحده در افغانستان ، یک معامله به نظر می رسید دید اما پس از آن آقای ترامپ ابراز مخالفت کرد و گفت او ترجیح آشکار ممنوعیت از برنامه و پرتاب آچار به مذاکرات.

معامله خواهد زمین مایکروسافت آوت اجتماعی-media player از این دهه است. آن را به واشنگتن یک پیروزی بیش از پکن با آوردن فن آوری های چینی گوهر تاج ایالات متحده تحت مالکیت. برای Infinite پدر و مادر ByteDance آن را حل و فصل ملی-نگرانی های امنیتی که تهدید به خنثی کردن آن ایالات متحده ،

پیشنهاد معامله به دست آورده به برکت ارشد تهمت مقامات از جمله وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که دیدم ارزش در یک شرکت آمریکایی برای دسترسی به پیچیده Infinite الگوریتم است که تصمیم می گیرید چه ویدئوها کاربران در حال خدمت کرده است. دیگران از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس اند ابراز نگرانی. در یک صبح جمعه در نشست مسئولان کمیته سرمایه گذاری خارجی در آمریکا است که بررسی شده است زودتر Infinite معامله گفته شد مایکروسافت معامله قریب الوقوع بود.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin مرکز بود و در میان کسانی که طرفدار مایکروسافت برای مقابله Infinite. در سمت راست کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع.

عکس: استفانی رینولدز/مهر نیوز

در جمعه شب اظهارات به خبرنگاران سرنشین نیروی هوایی یکی آقای ترامپ گفت که او مخالف مایکروسافت معامله و می خواستم به استفاده از قدرت اجرایی برای ممنوعیت این برنامه در ایالات متحده یک حرکت مورد علاقه متهاجم تجارت مشاور پیتر ناوارو.

نظرات هنگامی که گزارش floored کسانی که درگیر در این مذاکرات. ByteDance به سرعت ساخته شده است برخی از امتیازات گفته مدیر عامل شرکت ژانگ Yiming خواهد به فروش سهام خود را در Infinite. آن روشن نیست در حال حاضر که آیا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی شد در بستن Infinite خارج از ایالات متحده و یا به سادگی مذاکره. “شما بخوانید ” هنر معامله'” یکی امنیت ملی و رسمی پاسخ داد که خواسته.

پکن ستاد Infinite صاحب ByteDance Ltd.

عکس: گرگ بیکر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شرکت ها متوقف شد مذاکرات به عنوان آنها به دنبال وضوح از دولت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی شنیده ام از مشاوران داخل و خارج از کاخ سفید مورد نیاز به صرفه جویی Infinite در آمریکا برنامه پر تا حد زیادی با رقص آف و jokey skits تبدیل به ریشه دوانده در زندگی میلیون ها نفر از نوجوانان و برخی از آنها بالقوه رای دهندگان.

مذاکرات بیش از Infinite نشان دادن اثرات آقای تهمت فشار به نزدیک مرزهای ایالات متحده به شرکت های چینی تلقی بالقوه امنیت ملی تهدید—پس از چند دهه از چین نگه داشتن بسیاری از شرکت های آمریکایی و همچنین نشان می دهد که چگونه شرکت های بزرگ جهانی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان چانه زنی های سیاسی تراشه. یک معامله با مایکروسافت خرید Infinite ایالات متحده عمل خواهد حل و فصل یکی از دراماتیک ترین شرکت های بزرگ جنگ در ایالات متحده-چین دشمنی.

مسابقه به بازنویسی Infinite سرنوشت در آمریکا آغاز شده و در اوایل ماه ژوئیه پس از وزیر خارجه مایک Pompeo مطرح شده امکان در پخش مصاحبه ممنوعیت برنامه در مقامات ایالات متحده پس از آن گفت: این برنامه مطرح شده یک تهدید امنیتی.

مقامات ایالات متحده ابراز نگرانی کرده اند که Infinite خواهد اجازه دهید در چین دولت استبدادی دسترسی به اطلاعات Infinite جمع آوری از آمریکایی ها و دیگر کاربران. Infinite گفته است که هرگز دست داده است. در زیر چین قوانین شرکت های عامل وجود دارد باید مطابق با هر دولت درخواست به نوبه خود بیش از داده ها.

مقامات همچنین نگران است که این برنامه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به گسترش چینی تبلیغ و این که پلت فرم این مدیران هستند و سانسور محتوا برای دلجویی از پکن است. مجله گزارش کرده است که Infinite قبلا مسدود شده ویدئوها مربوط به سیاست و از جمله کسانی که مورد اعتراض در هنگ کنگ. اخیرا آن را اجازه داده است برخی از مطالب سیاسی و در برنامه است. دولت و دفاع در بخش حفظ Infinite کردن کارکنان دولت و دستگاه های.

این حساب از آنچه در پشت صحنه اتفاق افتاده است که بر اساس مصاحبه با افراد درگیر در این مذاکرات و یا آشنا با مباحث.

ByteDance مدیر عامل شرکت ژانگ Yiming

عکس: ژیل Sabrie/مهر نیوز

ByteDance تلاش برای جلوگیری از تخلیه Infinite متحده در عملیات به عنوان آقای ژانگ اعتقاد Infinite در نهایت می تواند چالش Facebook برای کاربران و تبلیغ درآمد. Infinite در سطح جهانی نیست و سودآور است. ByteDance پروژه های برنامه را 1 میلیارد دلار درآمد در این سال و 6 میلیارد دلار در سال آینده گفت: یک فرد آشنا با آن است.

ByteDance به طور فزاینده ای خیاط محتوای آن سیاست را به مکان های مختلف که در آن عمل می کند.

برای آقای ژانگ, tie-up با مایکروسافت خواهد دست آمریکا عملیات خود را به ایجاد یک شرکت با جیب عمیق به حمایت از آن. اما tie-up به معنی تسلیم کامل کنترل از اولین چینی برنامه برای جهانی سر و صدا یکی او پیش بینی کرد که در نهایت رقیب Facebook برای تسلط در رسانه های اجتماعی.

در یک سری از بحث و گفتگو با رییس جمهور ByteDance مدیران ارائه شده برای ایجاد یک کشور مستقل Infinite, تخته, جدا از Bytedance و پیشنهاد داشتن یک گروه از سرمایه گذاران ایالات متحده افزایش سهام خود را به طوری که آنها خواهد خود را اکثریت Infinite. سابق والت دیزنی Co. اجرایی کوین مایر است Infinite مدیر عامل شرکت.

ByteDance سرمایه گذاران عبارتند از: SoftBank گروه Corp. ژاپن چشم انداز صندوق به عنوان صندوق های بزرگ مانند جنرال اطلس و سرمایه سکویا. ByteDancewas به ارزش 100 میلیارد دلار در آوریل برای جمع آوری کمک های دور. برخی از سرمایه گذاران آماده یک پیشنهاد است که ارزش Infinite به عنوان یک مستقل در بیش از 30 میلیارد دلار به گفته یک فرد مطلع شد. مایکروسافت گفت که این ممکن است دعوت از دیگر سرمایه گذاران آمریکایی برای شرکت در آن معامله است.

برخی از مقامات دولت ایالات متحده در آغوش اکثریت کنترل پیشنهاد دیدن آن را به عنوان یک راه برای استدلال می کنند که فن آوری های چینی گوهر تاج فرار کرده بود حزب کمونیست چین و در آغوش آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفت: آنها می خواستند Infinite را به طور کامل در آمریکا متعلق به و به سادگی اجازه می دهد اقلیت صاحبان خود را برای افزایش سهام نبود به عنوان یک پیروزی برای دولت.

ByteDance مقامات از جان گذشته برای جلوگیری از آمریکا Infinite بان. Infinite بزرگترین بازار هند اخیرا مسدود شده این برنامه پس از یک کشنده مرز برخورد با چین است. بان کی مون در ایالات متحده آمریکا به عنوان به خوبی ممکن است یک اثر دومینو گفت: Matthew برنان چین بر اساس فناوری مشاور.

تعدادی از خواستگاران گفته شد که شیفته ایده داشتن برنامه اما آقای ژانگ zeroed در بر Microsoft.

آن خاک آشنا. آقای ژانگ در مایکروسافت به طور خلاصه در سال 2008 گذاشت اما پس از روی لئامت دادن کوتاه بود چرا که او تا به گفته رسانه های چینی رسانه های, او آن را احساس خفه خلاقیت خود را.

برای مایکروسافت آقای نادلا, خرید Infinite خواهد اضافه کردن یک استخر بزرگ از بیشتر جوان های اجتماعی-رسانه ای کاربران را به یک شرکت است که رونق در طول تصدی خود تا حد زیادی با تمرکز بر روی مشتریان شرکت های بزرگ.

مایکروسافت مدیر اجرایی Rahmani

عکس: manjunath kiran/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آقای نادلا انجام داده است و چندین معاملات بزرگ پس از مصرف بیش از در سال 2014 از جمله کسب LinkedIn در سال 2016 و برنامه نویسی-همکاری سایت GitHub, Inc. در سال 2018 است. آنها گسترش شرکت ارائه شده فراتر از میراث محصولات و هدفمند با رشد سریع مناطق مانند محاسبات ابری به کمک این ساز از سیستم عامل ویندوز نرم افزار quintuple ارزش بازار آن در شش سال به $1.55 تریلیون.

مایکروسافت تا به حال بیشتر مخلوط با تجربه مصرف کننده-مواجهه با کسب و کار است. آن موتور جستجو بینگ تلاش کرده است برای به دست آوردن کشش در برابر گوگل و مایکروسافت تا حد زیادی رها شده گوشی های هوشمند کسب و کار پس از آقای نادلا در زمان بیش از. در ماه ژوئن آن را تعطیل میکسر آن زندگی می کنند جریان خدمات هدفمند به طور عمده در بازی های ویدئویی علاقه مندان و گفت: در آن مشغول به کار بود به حرکت پخش کنندگان و بینندگان بیش از Facebook.

Infinite می تواند کراوات در با مایکروسافت موفق ترین مصرف کننده متمرکز بر خط کسب و کار خود ایکس باکس بازی پلت فرم, فروش, که بالندگی در طول بیماری همه گیر. ایکس باکس نیز در خدمت کاربران جوانتر برای آنها بازیهای رایانهای باید به عنوان اجتماعی-شبکه های رسانه های خود را با بازیکنان تعامل یک چت در زمان واقعی از طریق اینترنت. یک معامله هم اضافه تعادل جنسیتی به شدت نر ایکس باکس پایگاه کاربر. اکثریت Infinite کاربران زن هستند.

کسب نیز می تواند خطرات ناشی از نوع آقای نادلا تا حد زیادی اجتناب شود. این را اضافه کنید به مایکروسافت در حال حاضر حجم عظیم در زمانی که دیگر بزرگ با تکنولوژی شرکت های تحت بررسی برای آنها چگونه خوب بکار بردن قدرت بازار. داشتن Infinite خواهد محوری مایکروسافت به بخش رسانه های اجتماعی, احاطه توسط مجادلات بیش از سوء استفاده از اطلاعات غلط و آزادی بیان است.

اواخر ماه جولای چارچوب بود و تقریبا در محل برای یک معامله است که در آن مایکروسافت خواهد خرید Infinite متحده در عملیات و آقای ژانگ خواهد حفظ سهم اقلیت.

به بحث ادامه داد: برخی از داخل کاخ سفید, هشدار درباره سیاسی نزولی به مسدود کردن معامله. در حالی که Infinite استفاده شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان و برخی از مقامات با اشاره به این که بسیاری از جمهوری خواهان نیز با استفاده از این برنامه به عنوان به خوبی به عنوان کودکان از محافظه کاران است.

برجسته Infinite حساب است که ویژگی های جوان محافظه کاران به نام @ConservativeHypeHouse ارسال شده به پلت فرم با اشاره به هفت میلیارد views هشتگ #Trump2020 دریافت کرده است در Infinite در مقایسه با حدود 900,000 views #Biden2020 دریافت کرده است.

نوجوانان در سراسر آمریکا نیز بسیج به Infinite دفاع, ارسال فیلم ها با هشتگ #SaveTikTok که مشاهده شده است بیش از 730 میلیون بار. Infinite می گوید این 100 میلیون کاربر در آمریکا

دیگران در کاخ سفید به دادگاه تجدید نظر به رئیس جمهور شک و تردید از Facebook و توییتر, با این استدلال که Infinite نمایندگی رقابت برای آنها. آقای تهمت تیم توصیف بالقوه برای دو پیروزی برای رئیس جمهور: مسدود کردن حزب کمونیست چین از دسترسی به داده های کاربر و قرار دادن یک شرکت ایالات متحده مسئول برنامه.

“یک شرکت آمریکایی مانند مایکروسافت را بیش از Infinite,” بهداشت ، لیندزی گراهام (R. S. C.) توییتی شنبه شب. “برنده-برنده. نگه می دارد رقابت زنده و داده های از دست حزب کمونیست چین.”

پیتر ناوارو, مدیر کاخ سفید تجارت ملی و شورای

عکس: کریس Kleponis/CNP/زوما پرس

در علاوه بر این به آقایان Mnuchin و Pompeo, کاخ سفید, مشاور پت Cipollone و متی Pottinger معاون مشاور امنیت ملی درگیر شده اند در تلاش برای کارگزار معامله مقامات کاخ سفید گفت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

مایکروسافت خرید Infinite ایالات متحده عملیات یک ایده خوب است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

متحدان رئیس جمهور رسیده به مایکروسافت شنبه شب در نشستی آن را به پست ساده و مثبت پیام در توییتر سیگنالینگ که مایکروسافت می خواست برای کمک به نگه داشتن Infinite زنده و در دست آمریکا. این افراد گفت: شرکت رئیس جمهور بود و گرم شدن به یک معامله و خواست مقامات مایکروسافت برای به دست گرفتن فرصت است.

در بیانیه ای که در Infinite شنبه, ونسا Pappas, Infinite ایالات متحده مدیر کل مطمئن باشید کاربران در مورد آینده از پلت فرم. “من می خواهم به می گویند با تشکر از شما به میلیون ها نفر از آمریکایی ها که با استفاده از Infinite هر روز,” او گفت:. “ما در حال برنامه ریزی در رفتن در هر نقطه.”

نوشتن به گرجستان چاه در [email protected] Michael C. بندر در [email protected] کیت اوکیف در [email protected] و کارا در لمباردو [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im