Micromax گدازه: بازگشت از اسراف بچه ها ؟

یک زمان وجود دارد که مردم نمی تواند تلفظ Xiaomi. آن را به نام “sasta” آی فون. و چرا که نه ؟ اولین Xiaomi گوشی که به هند نگاه بسیار شبیه به آی فون را تقریبا همه چیز — حتی به عنوان اصل — آیفون, آیا, اما هزینه کسری از آنچه که اپل شد شارژ. بله, آن را به نام “sasta” تلفن از چین و هیچ کس مراقبت بوق زدن در مورد این کشور از کجا آمده است. Xiaomi ساخته شده آن در حال حاضر امپراتوری رو به رشد آزادانه زیر دو اصل: آنچه که اپل می کند اما در هزینه ارزانتر و اطمینان حاصل شود که وزوز در اطراف نام تجاری هرگز محو.

ما در حال حاضر در جهان زندگی می کنند که نه فقط هر کس می تواند تلفظ Xiaomi اما چینی نام تجاری است که رهبر بلامنازع در بازار گوشی های هوشمند. در روند تبدیل شدن به رهبر آن را زیر پا گذاشته روی اجساد یک بار چشم آبی پسر از بازار هند: Micromax و گدازه است. کمتر از پنج سال — که آنچه در آن زمان برای Xiaomi و دیگران را در بالا آمده است.

آنها می گویند هر فاجعه به ارمغان می آورد فرصت و زمان ضد چین روحیۀ حاکم در این کشور می تواند — نظری — زمان مناسب برای گدازه و Micromax را باز گشت. نه در معنای واقعی به عنوان دو مارک هرگز واقعا آن را به نام یک روز اما پژمرده به فراموشی و از همه مهمتر از حافظه است.

در تلاش برای به پول نقد در در ضد چین تمایلات دو مارک به نظر می رسید که داستد کردن گرفتاری و می خواهند حضور خود را احساس یک بار دیگر. Micromax اعلام کرد سه گوشی جدید در حالی که گدازه بیش از حد شده است ساخت صداهای مورد ساخت باز گشت.

نه بیش از حد در گذشته های دور, هندی مارک های مانند Micromax و گدازه بودند حاکم جای شب بسر بردن. در سال 2015 هندی مارک تا به حال 45 درصد سهم بازار با Intex و Karbonn پیوستن به دیگر برندها. چینی برندهای گوشی های هوشمند در آن زمان تا به حال یک ترکیب سهم 9 درصد. در واقع Micromax تا به حال 22 درصد سهم بازار در آن زمان و حتی جلوتر از سامسونگ. Micromax در چنین بالا در آن زمان و حتی امضا هالیوود-لیستر هیو جکمن به عنوان سفیر نام تجاری. آن

بادهای تغییر منفجر و امثال گدازه و Micromax گرفتار شدند چرت زدن. وجود دارد قابل توجه عدم نوآوری از نظر مشخصات و ویژگی های. مثلا Micromax نمی اتخاذ 4G در زمانی که مارک های چینی تبلیغ آن در هر فرصت داده. هندی مارک های دیر شد در گرفتن روی 4G قطار و سپس امثال Oppo, Xiaomi و دیگران شروع به تبادل خود “را در هند” کمپین و به تصویب رسید تهاجمی آنلاین استراتژی توزیع. اضافه کردن به این واقعیت است که تمام هند برندها در پایان روز با اتکا در چین همه چیز را در تلفن های خود را کمک نمی کند علت خود.

آن سخت است برای پیش بینی چه مدت ضد چین تمایلات خود ادامه خواهد داد و در هند. آن را به اندازه کافی بلند برای Micromax و گدازه به نارضايتى و باز گشت? بعید است که کشتی میره در حالی که به عقب و آن را به یک تلاش مافوق انسانی از برندها به خلع خود را از همتایان چینی. این است که عمدتا به دو دلیل: وجود دارد در حال رفتن به یک “swadeshi” جنبش و اکثر مصرف کنندگان در حال رفتن به خرید چه چیزی بهترین را برای آنها آنچه آنها می خواهم و نه به خاطر آن است که در واقع ساخته شده است.

در حال حاضر شما ممکن است تعجب اگر مارک های چینی می تواند انجام دهد به مارک های پس چرا نمی تواند وجود داشته باشد نقش برگشت. و در اینجا است که دلیل دوم به بازی می آید. این یک بازی است از نوآوری و هیچ کس در واقع می توانیم هر گونه اتفاقات ناگوار و تا کنون نه Micromax و گدازه نشان داده اند که آیا آنها کردم آنچه در آن طول می کشد به باز گشت. آنها می توانند سوار ضد چین تمایلات برای مدتی کوتاه دوباره در چشم های عمومی است اما فراتر از آن است که آن را نمی خواهید برای کمک به.

حتی اگر Jon Hamm-starrer سریال Mad Men راه اندازی شد در دهه 1960 آن را به حال خیلی apt بیانیه ای در مورد فن آوری است. دان دراپر اصلی ‘دیوانه’ نشان می دهد می گوید: “خب تکنولوژی پر زرق و فریب است. اما نادر مناسبت زمانی که عمومی می تواند درگیر در یک سطح فراتر از فلش اگر آنها احساساتی پیوند با این محصول است.” این نیست که ” نادر مناسبت دراپر است صحبت کردن در مورد وجود دارد و به نظر نمی رسد احساساتی پیوند میان هند برندهای گوشی های هوشمند و هند ، هند برندها را به انجام بیشتر, خیلی بیشتر از فقط نقدی بر ضد چین شدند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de