هزاران نفر از مردم با حضور در Vive Latino جشنواره در شهر مکزیک در روز شنبه.

عکس: مسیحی پالما/آسوشیتد پرس

مکزیکو سیتی—مکزیک دولت مقاومت در برابر اجرای اقدامات قوی به سرعت گسترش رمان coronavirus حتی به عنوان رئیس جمهور تهمت و گفت که او را به جلوگیری از ورود پناهجویان و ممنوعیت غیر ضروری سفر در سراسر ایالات متحده و مکزیک مرز.

صبح روز چهارشنبه رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador گفت: او نمی خواهد نزدیک فرودگاه تعطیل کسب و کار و یا اقدامات دیگر که ممکن است آسیب اقتصاد است.

“(ما) فشار از همه نوع. نزدیک فرودگاه تعطیل همه چیز فلج کردن اقتصاد است. هیچ” آقای لوپز Obrador گفت: در روزانه خود را در کنفرانس خبری. او گفت که در حالی که او نگران بود در مورد این بیماری همه گیر او به عمل مسئولانه به خصوص در حفاظت از فقرا است.

در میان افزایش در تایید موارد جدید کروناویروس در آمریکا بیشتر شرکت های مذهبی, موسسات و مدارس درخواست مردم برای ماندن در خانه اگر آنها ممکن است در تماس با این ویروس. وال استریت ژورنال به شرح زیر مورد یک مرد تحت داوطلبانه خود شده است. عکس: سام Dziekan

“تمام افرادی که کار می کنند که زندگی می کنند با فعالیت های اقتصادی با آنچه که آنها می توانید روز به روز افرادی که زندگی خود را اما آنها می توانند…ما باید مراقبت از آنها را,” او گفت:. “ما باید از این اقتصاد است.”

چند ساعت بعد آقای ترامپ گفت: او را به نوبه خود به همه پناهجویان و دیگران که وارد آمریکا به طور غیر قانونی از ایالات متحده بلافاصله. او اضافه کرد که او به دنبال راه هایی برای به طور موقت ممنوعیت سفر غیرضروری بیش از 2000 مایل مرز با مکزیک از جمله تفریحی بازديد به ناهار خوردن در رستوران ها.

این طرح به احتمال زیاد نیاز به همکاری از مکزیک است که تا کنون به نظر می رسد مقاوم به پذیرش بازگشت غیر مهاجران مکزیکی. مکزیکی, وزیر امور خارجه Marcelo Ebrard با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: مکزیک است که مایل به کار با ایالات متحده به آدرس کوروناویروس “در سطح منطقه.”

برای هفته, مکزیک, بازی های برگزار شده است پایین خطر ابتلا به کوروناویروس. دولت نه منع سفر از هر کشور تنها غربالگری مسافران از یک تعداد انگشت شماری از سازمان ملل و در این هفته است که هنوز هم اجازه می دهد برخی از مارکت ها و مدارس به کار به طور معمول.

رئیس جمهور 66 سال, همچنین ادامه داد: برای برگزاری حوادث دسته جمعی و مرسوم آخر هفته تظاهرات. آخر هفته گذشته او به waded جمعیت در جنوب ایالت گرررو, دست دادن با خوبی wishers و بارها و بارها بوسیدن یک کودک.

منتقدان گفت: او در تنظیم یک مثال بد.

“من ایمان است که ما در حال رفتن به حرکت ما عزیز مکزیک رو به جلو است که این بدبختی, بیماری های همه گیر نمی خواهد آسیبی به ما گفت:” آقای لوپز Obrador.

چگونه مکزیک دسته همه گیر می تواند بر آمریکا با توجه به کشورهای نزدیک تجارت و روابط اجتماعی. حدود 1.4 میلیارد دلار در کامیون و حمل و نقل ریلی عبور نزدیک به 2000 مایل U. s.-Mexico border هر روز با محموله در میان ده ها تن از گذرگاه.

بین عبور و مرور وسایل نقلیه شخصی و جمعی حمل و نقل مانند اتوبوس وجود دارد بیش از 188 میلیون گذرگاه های مرزی بین مکزیک و ایالات متحده آمریکا در سال 2019. بسیاری از کسانی که عبور بودند کارگران و کودکان در سفر به شغل خود و یا مدارس از شهرهای مرزی.

در ایالات متحده بسیاری از ورزش حرفه ای را به حالت تعلیق در بازی ها و بزرگ رویدادهای عمومی مانند Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره شده اند به حالت تعلیق درآمد. اما مکزیک شهردار کلودیا Sheinbaum یک لوپز Obrador متحد در برابر تماس به لغو گسترده Vive Latino جشنواره موسیقی برگزار شد این آخر هفته گذشته. این جشنواره جذب بیش از 115,000 مردم.

دولت مقامات بهداشت استدلال کرده اند که در مکزیک همه گیر شد و هنوز در مراحل اولیه است. همانطور که از سه شنبه شب مکزیک تا به حال 93 تایید موارد عفونت کروناویروس. یک بیمار—تاجر برجسته جثه Kuri—در شرایط بحرانی است. هیچ مرگ و میر گزارش شده است.

برخی از کارشناسان بهداشت می گویند که کشورهایی مانند مکزیک نباید منتظر این بیماری به گسترش بیشتر قبل از اقدام و هر گونه تاخیر در اجرای محدودیت های است که به احتمال زیاد به علت حتی بیشتر آسیب های اقتصادی.

“من را دیده اند بسیاری از عمل و نگران بودم که در آن زمان آنها می گویند از آن زمان برای انجام کاری آن را ممکن است خیلی دیر شده” گفت: Carlos del Rio, اجرایی, دانشیار دانشکده Grady بیمارستان یادبود در آتلانتا.

مکزیک برنامه های دولت در اجرای یک “فاصله ایمن سیاست” است که شامل تمدید تعطیلات برای مدارس دولتی ممنوع حوادث 5000 نفر و یا بیشتر و اجتناب از دست دادن و یا مکزیک سنتی بوسه بر روی گونه پستال. اما از آن گفت: آن را نمی خواهد اجرای این اقدامات تا هفته آینده.

مقامات دولتی می گویند استراتژی خود را در این مرحله است که به تعادل ممکن است هزینه های سلامت با تاثیر اقتصادی.

“این همیشه مطلوب به کوه مداخلات اما ما باید آنها را انجام دهد در لحظه ای که آنها مفید ترین لحظه ای که آنها باعث می شود که کمترین تاثیر را در جامعه گفت:” هوگو لوپز-Gatell معاون وزیر بهداشت ،

آقای دل ریو گفت: به تاخیر انداختن اقدام می تواند به افزایش احتمالی هزینه های اقتصادی.

در یک رستوران در شهر مکزیک روز یکشنبه طرفداران تماشای یک مسابقه فوتبال در یک ورزشگاه با هواداران.

عکس: ادواردو Verdugo/آسوشیتد پرس

“شیوع و بیماری های همه گیر همیشه باید یک هزینه اقتصادی, اما اگر ما صبر کنید به منظور اجرای اقدامات به سرعت آنها را هزینه همیشه بالاتر است. این یک پرداخت در حال حاضر و یا بعد از پرداخت وضعیت” گفت: آقای دل ریو که در مکزیک و مشغول به کار به عنوان یک بهداشت عمومی رسمی در 1990s مبارزه با شیوع ایدز است.

مکزیک اقتصاد شد و در حال حاضر در جای پای ضعیف قبل از همه گیر. اقتصاد کشور صفر بود رشد سال گذشته است. روز چهارشنبه اقتصاددانان در کردیت سوئیس خود تجدید نظر پیش بینی های اقتصادی برای مکزیک به شدت رو به پایین پیش بینی است که اقتصاد کشور خواهد شد قرارداد 4% با توجه به همه گیر و در نتیجه سقوط قیمت نفت که صدمه دیده خواهد شد دولت درآمد.

دیگر کشورهای آمریکای لاتین در حال حاضر گرفته شده اقدامات شدید حتی با کمتر از موارد شناسایی شده است. شیلی و گواتمالا روز دوشنبه اعلام کرد آنها را نزدیک مرزهای 15 روز در حالی که گواتمالا معلق حمل و نقل عمومی. آرژانتین پرو هندوراس و اکوادور و شیلی را اعلام کرد مرز تعطیلی پیش از آن. ال سالوادور مرزهای خود را بسته و اعلام کرد محدودیت های پرواز قبل از اینکه حتی یک مورد بود شناسایی شده در کشور است.

بسیاری از مکزیکی ها مانند ایتالیایی ها در ابتدای شیوع مقاومت کرده اند تماس های اجتماعی فاصله. Claudia Molina, 42 ساله شهرداری کارگر با حضور در دو کنسرت آخر هفته گذشته—مراسم تور آرژانتین پاپ-راک نوشابه استریو و چهار Vive Latino, جشنواره, که در آن او را دیدم سخت-راک گروه Guns N’ Roses, یکی از گروه های مورد علاقه از جوانان خود را.

“ما در حال شنیدن بسیار (از دولت) بنابراین من فکر نمی کنم آن را یک معامله بزرگ در این نقطه” خانم ملینا گفت. “من تا به حال بسیاری از سرگرم کننده است.”

Acapulco اصلی نقطه تعطیلات به مکزیک ساکنان شهر و دیگر بالا استراحتگاه بودند تقریبا در ظرفیت کامل به عنوان مکزیکی لذت یک تعطیلات آخر هفته.

“Coronavirus بحران از هيچ گونه تاثیر در همه اینجا, در طول تعطیلات آخر هفته. سواحل شلوغ شد و خلق و خوی بود جشن گفت:” لورا گارسیا یک رزرو اجرایی در هتل Sirenas در آکاپولکو.

در آکاپولکو, هتل, شغل برتر 92 درصد در طول هفته گذشته یک حاشیه کاهش در مقایسه با 96 درصد از مدت مشابه در سال گذشته با توجه به داده ها از محلی گردشگری آژانس.

یک تماس باقی می ماند و در خانه شروع به گردش از طریق رسانه های اجتماعی. اما بسیاری از مکزیکی ها ترجیح می دهند به زندگی می کنند برای لحظه ای.

“این آخر هفته گذشته بود شاید آخرین شانس بسیاری برای لذت بردن از یک تعطیلات قبل از این بحران بدتر می شود” گفت: مانوئل Ercilla یک راننده تاکسی در شهر مکزیک. “امروز امروز است و فردا فقط خدا می داند.”

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به رابی Whelan در robbie.whelan@wsj.com و خوان در منتس juan.montes@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de