رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador مکزیک حق ملاقات با دادستان کل ایالات متحده ویلیام Barr در کاخ ملی مکزیکو سیتی در دسامبر. 5.

عکس: مکزیک ریاست جمهوری جزوه/شاتر

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador, تحت فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است افزایش تا استراتژی خود را برای مبارزه با کارتل های مواد مخدر از جمله آوردن تفنگداران دریایی مکزیک نخبگان نیروهای امنیتی بازگشت به خط مقدم جنگ با مواد مخدر.

حرکت علامت تغییر مکزیک از مبارزه با مواد مخدر یک استراتژی است که تا حد زیادی به پایان رسید پیگیری پرونده بازداشت و متمرکز تقریبا به طور انحصاری در کاهش فقر.

“ما عامل دوباره گفت:” یک مقام ارشد مکزیکی افسر نیروی دریایی. “اهداف ما نیاز به پس از تعریف شده است.”

تغییر در استراتژی می آید در حال رشد در میان زنگ در واشنگتن در مکزیک را شکست به سرکوب باندهای مواد مخدر به خصوص پس از نوامبر قتل عام نه شهروندان آمریکایی مظنون کارتل آمار مردان است. اولیه دولت مکزیک آمار و ارقام نشان می دهد افزایش در تعداد قتل در مکزیک در سال گذشته پس از یک رکورد 36,685 در سال 2018 است.

ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر گرفته شده نقش سرب در فشار برای تغییرات توسط دولت مکزیک از جمله به تفنگداران دریایی به مبارزه با مواد مخدر اجرای و سرعت بخشیدن به استرداد مظنون می خواستم برای جنایت در ایالات متحده با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

مکزیک و رمپ تا تلاش های خود را در ایالات متحده موافقت کرده است به مرحله اقدامات برای جلوگیری از اسلحه از قاچاق به مکزیک این افراد گفت.

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador مکزیک حق ملاقات با دادستان کل ایالات متحده ویلیام Barr در کاخ ملی مکزیکو سیتی در ماه دسامبر.

عکس: مکزیک ریاست جمهوری جزوه/شاتر

تفنگداران دریایی مکزیک نیروی امنیتی که مقامات ایالات متحده می گویند که آنها اعتماد بیشتر شد و پشت سر بسیاری از مشخصات بالا برای دستگیری و قتل رهبران کارتل در دو دهه گذشته از جمله دو بار گرفتن پروردگار مواد مخدر Joaquín “ال Chapo” Guzmán.

نخبگان نیروی دریایی بود و تا حد زیادی کنار آقای لوپز Obrador به زودی پس از او در زمان کار در اواخر سال 2018 بخشی از یک استراتژی جدید دولت برای توقف پیگیری بالا کارتل آمار و ارقام و به جای تمرکز بر حمله به فقر—رویکرد آن لقب “آغوش گلوله نیست.”

در سال گذشته تفنگداران دریایی در چند عملیات مبارزه با مواد مخدر. اما در هفته های اخیر دریایی واحد درگیر شده اند در سراسیمگی از مشخصات بالا برای دستگیری از جمله سر از یک شهر مکزیک کارتل و بستگان نزدیک از دو مافیای مواد مخدر.

مکزیکی, تفنگداران دریایی در ماه اکتبر طی یک حمله به تونل مخفی و ادعا آزمایشگاه مواد مخدر در مکزیکو سیتی.

عکس:
stringer/ایسنا

این “آغوش گلوله نیست” رویکرد به نظر می رسد با تغییر گفت: ادواردو Guerrero مکزیک-شهرستان بر اساس مشاور امنیتی. “من انتظار آمریکایی ها را به یک نقش فعال در هل دادن مکزیک برای مقابله با قدرتمند ترین گروه ها به خصوص Sinaloa و Jalisco نسل جدید کارتل” او گفت:.

آمریکا فشار بر مکزیک شروع به افزایش سرعت در ماه نوامبر پس از سه مادران و شش تن از فرزندان خود همه شهروندان ایالات متحده زندگی در یک بنیادگرای مورمون جامعه در شمال ایالت سونورا کشته در کمین توسط افراد مسلح مظنون به محلی در یک کارتل مواد مخدر. رقیب کارتل ها در حال مبارزه برای کنترل این منطقه که قربانیان زندگی می کردند.

پس از قتل آقای ترامپ گفت: ایالات متحده آمریکا را تعیین مکزیک کارتل های مواد مخدر خارجی به عنوان سازمان های تروریستی یک حرکت که مکزیک به شدت مخالف است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق در تصمیم پس از Mr. بر ملاقات با مقامات ارشد در طول سفر به مکزیک در ماه دسامبر.

یک سخنگوی دولت مکزیک گفت: هر گونه اقدامات مکزیک ساخته شده است که از جمله اقدامات برای کار با آمریکا شده اند در مکزیک منافع خود و نه به خاطر آمریکا فشار است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم به شما فکر می کنم مکزیک و ایالات متحده می تواند بهترین کار هم برای مبارزه با کارتل های مواد مخدر? پیوستن به مکالمه زیر.

دادستان کل ساخته شده است که دو سفر به شهر مکزیک در ماه های اخیر جلسه ای با آقای لوپز Obrador و اجرای قانون و مقامات امنیتی. وزارت دادگستری است که کاهش یافته است به نظر این مقاله است گفت: کمی علنی در مورد آقای Barr کار در مکزیک تنها که خود بحث باید شامل طیف گسترده ای از مسائل از جمله مواد مخدر و اسلحه و قاچاق انسان و بهبود همکاری در رسیدگی به پرونده رهبران باند.

آقای Barr که برگشت از سفر به مکزیک در ماه ژانویه نیز خواست مکزیک دولت برای افزایش تلاش ها برای خراب کردن فنتانيل آزمایشگاه و تشدید کنترل بر آن بنادر برای جلوگیری از ورود پیش ساز مواد شیمیایی مورد استفاده در آزمایشگاه به سرعت اپیدمی مواد مخدر در ایالات متحده, مردم, آشنایی با جلسات گفت.

آمریکا نیز فشار مکزیک برای سرعت بخشیدن به اخراج و فرهنگ جامعه تبدیل اتهام جنایتکاران می خواستم برای جنایت در آمریکا این افراد گفت.

پس آقای Barr بازديد مکزیک پا کرده است تا به سرعت از فرهنگ جامعه تبدیل. در دو ماه پس از آقای Barr دسامبر بازدید شده اند وجود دارد 37 فرهنگ جامعه تبدیل یک شتاب از 58 فرهنگ جامعه تبدیل در تمام سال 2019 با توجه به داده ها از مکزیکی دفتر دادستان کل است.

تفنگداران دریایی ارائه شده Joaquín “ال Chapo” Guzmán به رسانه ها در مکزیکو سیتی پس از ضبط خود را در سال 2014. او بعدها موفق به فرار شد و دوباره در سال 2016.

عکس: رونالدو schemidt/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مکزیک سیاست نسبت به استرداد متنوع. در برابر مکزیک اصرار دارد که اتهام جنایتکاران صورت هزینه و زمان در مکزیک قبل از تحویل به آمریکا اما به نظر می رسد دولت تمایل بیشتری برای استرداد اتهام جنایتکاران به صورت متحده اتهامات قبل از مواجهه با مکزیک آنهایی که به گفته افراد آشنا با این موضوع.

یک سخنگوی مکزیک دادستانی کل گفت که او نمی دانم که آیا آقای Barr خواسته بود مکزیک به منظور تسهیل در فرهنگ جامعه تبدیل به جلسات بین آقای Barr و دادستان کل مکزیک Alejandro Gertz Manero دولتی بود. او گفت: افزایش تعداد فرهنگ جامعه تبدیل شد و در نتیجه آقای Gertz Manero وجدان انجام کار خود را.

دولت مکزیک که شرح آن مواد مخدر به عنوان یک صنعت binational مشکل گفت: وزیر امور خارجه Marcelo Ebrard دارای فشار آمریکا برای افزایش تلاش های خود برای کنترل قاچاق سلاح به خصوص سلاح های سنگین استفاده می شود توسط کارتل های مواد مخدر است که اغلب قادر به outgun نیروهای امنیتی.

هر دو دولت تخمین می زنند که تا آنجا که 70 درصد از سلاح های سنگین استفاده شده توسط کارتل آمده از ایالات متحده

“در جلسات مختلف مکزیک نشان داده است مقامات ایالات متحده شواهد تجربی از رابطه قوی بین قاچاق سلاح از آمریکا و افزایش در مکزیک نرخ قتل در سال های اخیر” وزارت امور خارجه گفت: در پاسخ به یک سوال از وال استریت ژورنال.

هر دو کشور توافق کرده اند که برای راه اندازی یک سیستم cross-بازرسی مرزی به روی صفحه نمایش برای سلاح های آینده از ایالات متحده, وزارت گفت.

آقای لوپز Obrador آمده است تحت فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبل است. سال گذشته آقای ترامپ تهدید به سیلی افزایش تعرفه ها در مکزیک-صادرات مگر اینکه آقای لوپز Obrador محدود جزر و مد از مهاجران آمریکای مرکزی سفر به آمریکا از طریق مکزیک.

مکزیکی, تفنگداران دریایی را تماشا تخریب کوکائین در وراکروس در ژانویه 2018. نخبگان نیروهای مستقر شده اند دوباره به جنگ مواد مخدر در مکزیک است.

عکس: ویکتوریا RAZO/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آقای لوپز Obrador که علنا انتقاد آقای تهمت مهاجرت سیاست به سرعت پیروی ارسال هزاران نفر از اعضای این کشور به تازگی ایجاد گارد ملی در اصل به معنای مبارزه با جرم و جنایت سازمان یافته برای جلوگیری از مهاجران از آمریکای مرکزی از رسیدن به ایالات متحده آقای ترامپ خود را ستایش مکزیک و آمریکا برای کمک به.

بازگشت تفنگداران دریایی را به خط مقدم جنگ با مواد مخدر از یک چرخش مکزیکی رهبر مبارزه کرد و برای سال ها بر روی این ایده است که پی در پی مکزیکی دولت تا به حال ساخته شده است یک اشتباه بزرگ با دستگیری مافیای مواد مخدر حرکت می کند که اغلب باعث خونین جانشینی جنگ و سوار مکزیک نرخ قتل. “شما نمی توانید مبارزه با آتش را با آتش” سیاستمدار اغلب گفته.

اما به عنوان دولت به عقب کشیده باندهای مواد مخدر به دست آورده اند قدرت در برخی از مناطق rivaling دولت برای قدرت. در ماه اکتبر صدها نفر از افراد مسلح از کارتل سینالوآ چیره مکزیکی نیروهای امنیتی و وحشت Sinaloa دولت سرمایه Culiacán برای ساعت ها در یک در نهایت موفق تلاش برای آزاد کردن یک اسیر کارتل رهبر Ovidio Guzmán, یک پسر “ال Chapo.”

در آن زمان آقای لوپز Obrador گفت: مکزیک تا به حال آزاد جوانتر گوزمن برای جلوگیری از یک قتل عام. اما مقامات ایالات متحده گفت: مکزیک حال عمل برجسته دولت ضعف و تنظیم یک سنت خطرناک برای کشور مواد مخدر بارون به دنبال دارد.

“دولت است که تسلیم” یک مقام ارشد ایالات متحده گفت: در آن زمان.

مکزیک تفنگداران دریایی بودند که در botched عملیات برای دستگیری این جوان گوزمن. اما آنها در عمل در Culiacán در ژانویه هنگامی که یک دریایی هلیکوپتر را swooped در یک مجتمع آپارتمانی و کشف و ضبط مواد مخدر محلی پروردگار برادرزاده یکی از دیرین رهبران کارتل سینالوآ, رافائل کارو کوینترو. این عملیات بدون دردسر رفت.

دولت ایالات متحده نیز گفته مکزیک آن را می خواهم برای دیدن تغییرات جنبه های حقوقی آن سیستم به منظور تسهیل در فرهنگ جامعه تبدیل به طور خاص به شماره گیری پشت دستورات شناخته شده به عنوان “amparos” که توقف روند مراحل قانونی با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. در بسیاری از موارد مکزیکی دفاع وکلای قادر به دریافت amparos به تاخیر در استرداد.

“آنها می خواهند مکزیک به کوتاه شدن روند نه به فایل ده ها یا صدها نفر از amparos” گفت: مایک افروزی رئیس سابق عملیات بین المللی برای مبارزه با مواد مخدر در دولت.

ایالات متحده همچنین می خواهم مکزیکی قضائیه به منظور تسهیل استفاده از استراق سمع اطلاعات در دادگاه کیفری با توجه فرد آشنا با این موضوع.

چنین اطلاعاتی ندرت استفاده می شود چون قضات نمی به سرعت اعطای اجازه به استفاده از wiretaps به گفته آقای Guerrero, پلیس سپس با استفاده از wiretaps بدون قضایی به منظور ارائه اطلاعات غیر قابل استفاده برای محاکمه او گفت:.

نوشتن به جثه ده کردبا در jose.decordoba@wsj.com و Sadie Gurman در sadie.gurman@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو