مکزیکی مغول در برابر Coronavirus محدودیت

ریکاردو سالیناس Pliego توصیف کسانی که دفاع قوی تر اجتماعی-فاصله اقدامات به عنوان “مخالفان snobs” که نمی فهمم ترین مکزیکی’ اقتصادی آسیب پذیری.

عکس: ALEJANDRO گوزمن/NOTIMEX/NEWSCOM/زوما پرس

MEXICO CITY—به عنوان Covid-19 موارد و مرگ و میر کوه در سراسر مکزیک کشور دوم ثروتمندترین تاجر است که علنا هجوم سلامت توصیه هایی به منظور جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید, جرقه رویارویی با دولت است.

ریکاردو سالیناس Pliego که کنترل یک امپراتوری خرده فروشی بانکداری رادیو و تلویزیون و دیگر کسب و کار با ارزش بیش از 10 میلیارد انتقاد از تلاش دولت برای کاهش این ویروس توسط سفارش غیر ضروری کسب و کار بسته و اعمال اجتماعی-فاصله گرفته است.

در حالی که بسیاری از مکزیکی زنجیره های خرده فروشی را به طور موقت تعطیل آقای سالیناس Pliego صفحه اصلی لوازم خرده فروش Elektra باقی مانده است باز و همچنین مراکز خدمات مشتری خود را برای ارائه دهنده خدمات اینترنت. بسیاری از 100,000 نفر از کارکنان خود را Grupo سالیناس برگزاری شرکت و شرکت های تابعه آن می گذرد هنوز هم به کار در شرکت ها و دفاتر با وجود نگرانی در مورد سلامت خود و خانواده و با توجه به کارگران در داخل شرکت.

روز جمعه اصلی شبانه خبر از آقای سالیناس Pliego TV Azteca این کشور دومین شبکه excoriated هوگو لوپز-Gatell بالا سلامت مقام مسئول دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر. این سخنگو, خاویر الترر گفت: “آیا پرداخت هر گونه توجه به هوگو لوپز-Gatell.”

حمله درو ملامت از دولت و نشان داد نشانه هایی از یک تقسیم در حال ظهور بین رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador و آقای سالیناس Pliego شده است که یکی از رئیس جمهور بزرگترین حامیان از یک بخش خصوصی است که به طور کلی با احتیاط از پوپولیستی ملی. رویارویی نیز بر قدرت اختیار داشت توسط مکزیک میلیاردر کلاس به خصوص رسانه های مقتدر مانند آقای سالیناس Pliego.

صدور نادر بیانیه ای روز شنبه این کشور در وزارت کشور گفت که پخش کرده بود “دعوت مردم به نافرمانی دستورالعمل” از وزارت بهداشت و ممکن است نقض مکزیکی’ مناسب برای محافظت از سلامت خود را. دولت گفت: این امر باز کردن یک روش اداری برای تعیین اینکه آیا گوینده شکست هر گونه قوانین است.

آقای لوپز Obrador در پاسخ به طور مستقیم از شنبه به تلویزیون Azteca پخش و گفت: “دوست من خاویر الترر ساخته شده است یک اشتباه شب گذشته هنگامی که او به نام مردم به او توجه Dr. Hugo لوپز-Gatell.”

هوگو لوپز-Gatell سران مکزیک در پاسخ به این کوروناویروس. او با انتقاد توسط آقای سالیناس Pliego این شبکه تلویزیونی که سخنگو گفت: “آیا پرداخت هر گونه توجه به هوگو لوپز-Gatell.’

عکس: Sashenka Gutierrez/EFE/زوما پرس

رئیس جمهور توصیه می شود که مکزیکی ها به دنبال آقای لوپز-Gatell مشاوره از نزدیک. معاون وزیر بهداشت که دارای دکترای اپیدمیولوژی از دانشگاه جانز هاپکینز است برای انتقاد مکزیک استفاده از “نگهبان” مدل بیماری-آزمایش که هر دو او و منتقدان توافق کرده است به احتمال زیاد منجر به یک undercounting از Covid-19 موارد است. در اواخر ماه مارس به او توصیه می شود که مکزیکی در خانه بمانند پوشیدن ماسک صورت, جلوگیری از اجتماعات بزرگ و عمل اجتماعی فاصله.

“او یک دانشمند مسئول و صادق ، ما به او اعتماد کامل” آقای لوپز Obrador گفت. “او اقتدار است. او نماینده ما. او نشان دهنده من است.”

خود رئيس جمهور است و گاهی اوقات بازی کردن بیماری همه گیر و برای هفته ها ادامه داد: برای برگزاری تظاهرات و آغوش هواداران است. اما او در نهایت شروع به دنبال مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان مانند آقای لوپز-Gatell.

آقای سالیناس Pliego علنا تحت فشار قرار دادند برای دولت به بالابر اجتماعی فاصله اقدامات در جهت صدمه زدن به اقتصاد است.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه به آماده شدن برای Covid-19
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

“راه همه چیز ما در حال رفتن برای مردن از coronavirus ما قصد داریم از گرسنگی می میرند” آقای سالیناس Pliego گفت: در تاون هال نشست با مدیران ارشد در ماه گذشته. میلیاردر در مقایسه با مستندات به سرعت گسترش Covid-19 به زندان مستندات و شرح آن هل دادن مکزیک رئیس جمهور برای اجرای قوی تر اجتماعی-فاصله اقدامات به عنوان “oposición fifí” و یا “مخالفت snobs” که نمی فهمم اقتصادی آسیب پذیری که در آن اکثر مکزیک زندگی می کنند.

برخی دیگر بزرگ, مکزیکی, رنگ از جمله کارلوس اسلیم را Grupo Carso, باید اعمال مقررات سختگیرانه در کسب و کار خود را.

آقای باریک را Sanborns زنجیره ای از خرده فروشان عمدتا تعطیل به جز در داروخانه ها و فروشگاه takeout مواد غذایی خود را از کافه ها. تقریبا تمام شرکت کارکنان در حال کار از خانه یک سخنگوی گفت. لیورپول محبوب فروشگاه های زنجیره ای در مکزیک بسته فروشگاه خود را در سراسر کشور 31 مارس است.

دفاتر در Grupo Televisa SAB, تلویزیون Azteca بزرگترین رقیب به نظر می رسد به “شهر ارواح” به عنوان شبکه تلاش می کند به عنوان تعداد کمی از مردم که ممکن است کار از استودیو می گوید: Ana Paula Ordorica اخبار لنگر. “من در مورد تنها فرد شاغل در کف من,” او می گوید. “من خودم آرایش مو خود من من میکروفون.”

آقای لوپز-Gatell انتقاد Grupo سالیناس’ سیاست در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال این هفته گفت: آن را زد “مقابله به مشاوره داده شده توسط مقامات بهداشت عمومی که بسیار صریح و روشن” است که شرکت ها باید به طور موقت به حالت تعلیق در دفتر کار.

“اگر کسی را درک نمی کند و تماس عموم مردم را به نگه داشتن کار در فضاهای عمومی آنها در حال کمک به مانع پیشگیری بسیار مهم بیماری” آقای لوپز-Gatell گفت: در پاسخ به سوال در مورد Grupo سالیناس سیاست.

آقای لوپز-Gatell خطاب به رسانه مارس 16 به عنوان رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador نگاه کرد. “ما به او اعتماد کامل,’ رئیس جمهور گفت: آقای لوپز-Gatell.

عکس: خوزه مندز/EFE/زوما پرس

در شب جمعه چند ساعت پس از وال استریت ژورنال خواسته Grupo سالیناس به نظر آقای لوپز-Gatell اظهارات, TV Azteca رهبری آن شب پخش اخبار با یک بخش گزارش که آقای لوپز-Gatell شد ارائه آمار نادرست به مکزیک عمومی در Covid-19 مرگ و میر.

“مثل اکثر شب, معاون وزیر بهداشت, هوگو لوپز-Gatell به ریاست کنفرانس مطبوعاتی در مورد این آمار در سرایت و مرگ و میر ناشی از Covid-19 اما آمار و کنفرانس های مطبوعاتی خود را تبدیل شده اند بی ربط گفت:” آقای الترر به عنوان تصاویر آقای لوپز-Gatell در پس زمینه بازی.

برخی از کارگران در Grupo سالیناس هستند که مجاز به کار از خانه از جمله کسانی که مسن تر از 60 سال و زنان باردار ، اعضای هیات در چندین واحد از جمله اداری تیم از تلویزیون Azteca در حال دور ماندن از دفتر این شرکت همچنین چرخش کارکنان در الکترا فروشگاه های خرده فروشی کارگران گفت.

یک سخنگوی Grupo سالیناس گفت که این شرکت “در نظر گرفتن ایمنی و بهداشت مسائل بسیار جدی است.” او اشاره کرد که این گروه کارکنان بهداشت مناسب پوشش و گفت که تمام این شرکت دفاتر مجهز به ضد عفونی کننده دست و دیگر تجهیزات حفاظتی.

دیگران می گویند که کافی نیست.

“ریکاردو سالیناس Pliego است…در نظر گرفتن یک شرط بندی بزرگ است که همه گیر است که نمی شود خیلی بد است و این که او نمی تواند مسئول برگزار می شود اگر کسی می میرد یا اگر وجود دارد شیوع در Grupo سالیناس. آن را به طور کامل غیر مسئولانه” گفت: Alejandro Schtulmann سر از خطر سیاسی شرکت مشاوره Empra در مکزیکو سیتی.

یک مقام ارشد اجرایی با Grupo سالیناس گفت که آقای سالیناس ایجاد کرده است آب و هوا از اضطراب و ترس در کسب و کار خود را با وادار کردن کارکنان به رفتن به دفتر.

“آنها اجازه نمی دهد به خانه و اگر شما از دست یک روز آنها آن را خاموش خود را پرداخت” اجرایی گفت. “مردم می ترسند چرا که اگر آنها اطاعت نمی یا اصلا به کار آنها خواهد شد از دست دادن شغل خود.”

اما در حال حاضر اجرایی ترس که همه گیر می تواند اعتصاب Grupo سالیناس و سلامت بسیاری وجود دارد. “من همواره بسیار وفادار به کارفرمایان اما این ساخته شده است که من بسیار سرخورده” اجرایی گفت. “من نمی توانم دفاع از او.”

تلویزیون Azteca مهم در گزارش آقای لوپز-Gatell نشان می دهد که آقای سالیناس Pliego است “تلاش برای فشار (آقای لوپز Obrador) بیشتر در جهت او قرار بود در ابتدا از کم اهمیت جلوه دادن همه گیر” با توجه به کارلوس براوو رگیدر یک روزنامه نگاری استاد دانشگاه و تحلیلگر سیاسی در مکزیک در شهرستان کید مرکز تحقیقات.

آقای سالیناس Pliego دارای سابقه ای طولانی از جنجال در مکزیک است. در سال 2004 او فرستاده مردان مسلح به بیش از یک ایستگاه تلویزیونی که او در جنگ بیش از یک دعوای حقوقی. در سال 2006 او موافقت به پرداخت $8.5 میلیون نفر به ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای حل و فصل اتهامات تقلب. اخیرا او مرتبط شده است جعلی فروش کود شرکت به مکزیک دولتی شرکت نفت پمکس است که در حال بررسی توسط ایالات متحده و مقامات مکزیکی.

این لوپز Obrador دولت اعطا چند پر سود قراردادهای دولتی به آقای سالیناس Pliego شرکت ها و رئیس جمهور به نام آقای سالیناس Pliego به بخش خصوصی کمیته مشورتی.

رئیس جمهور لوپز Obrador که به نام آقای سالیناس Pliego به بخش خصوصی کمیته مشورتی. دولت او اعطا کرده چند پر سود قراردادهای دولتی به آقای سالیناس Pliego شرکت ها.

عکس: خوزه مندز/efe-سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

آقای Schtulmann و دیگران انگیزه کسب سود برای آقای سالیناس Pliego است که تحت فشار مالی در ماه های اخیر به مکزیک اقتصاد کند شده است و این بیماری همه گیر کوروناویروس دندانه دار اقتصاد جهانی است.

خود را خالص ارزش به اوج خود رسید در $14.6 میلیارد دلار در اواسط ماه فوریه اما کاهش یافته است به $11.2 میلیارد دلار از آن پس با توجه به میلیاردرهای بلومبرگ شاخص. در ماه مارس یک اینترنت ماهواره ای شرکت است که در آن Grupo سالیناس سرمایه گذاری کرده بود و به آن آقای سالیناس Pliego را Banco Azteca بود لنت $300 میلیون OneWeb جهانی Ltd. پرونده فصل 11 ورشکستگی کرد و گفت که این بیماری همه گیر خشک کرده بود تا کمک های مالی خود را در نتیجه از دست دادن قابل ملاحظه برای آقای سالیناس Pliego کسب و کار.

اقتصادی مستند نیز تهدید می کند آقای سالیناس Pliego بسیار مدل کسب و کار: در مکزیک تاثیر اقتصادی اجتماعی فاصله اقدامات است که انتظار می رود به طور قابل توجهی در میان مکزیک فقیر هسته مشتریان از Elektra زنجیره ای و Banco Azteca که بالا فراهم می کند نرخ بهره وام برای خرید کالا از قبیل تلویزیون, مجموعه موتور سیکلت و ماشین لباسشویی به فروش می رسد در Elektra.

“همه کسب و کار زندگی می کنند از قاعده هرم اجتماعی ،” Grupo سالیناس اجرایی گفت. “اگر اقتصاد متوقف می شود او نمی تواند پرداخت شود.”

مکزیک فقیرترین نیز بیشتر در معرض بهداشت و درمان اضطراری ناشی از Covid-19 دلیل آنها عدم دسترسی به مراقبت های پزشکی و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند.

“در پایان تاریخ را برای خود صحبت می کنند. کسانی که در عمل با حس مسئولیت و همبستگی و کمک به محافظت از سلامت به رسمیت شناخته خواهد شد” گفت: آقای لوپز-Gatell. “ملت قضاوت خواهد کرد کسانی که مخالف است.”

نوشتن به رابی Whelan در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>