مکزیکی, کلیسا, رهبر, شکایت بیش از سوء استفاده جنسی اتهامات

Naasón جقوین گارسیا التماس کرد گناه نیست پس از دستگیر شدن در لس آنجلس در سال گذشته و به اتهام بیش از یک دوجین از جنایات جنسی.

عکس: کایل grillot/ایسنا

در لس آنجلس یک زن گفت: او مورد آزار جنسی و قاچاق پرونده ای در دادگاه فدرال در اینجا پنج شنبه در برابر La Luz del Mundo, یکی از بزرگترین سازمان های مذهبی در مکزیک و رهبر آن Naasón جقوین گارسیا.

آقای گارسیا دستگیر شد و در لس آنجلس در سال گذشته و به اتهام بیش از یک دوجین از جنایات جنسی از جمله تجاوز به عنف و قاچاق انسان و پورنوگرافی کودکان. او التماس کرد گناه نیست.

Sochil مارتین شاکی در مورد اول به شکایت آقای گارسیا یا کلیسا پس از دستگیری او به گفته وکیل او.

کت و شلوار مدعی یک توطئه بین المللی توسط رهبران La Luz del Mundo به استفاده از اعضای خود را از نظر جنسی و آنها را برای استفاده از نیروی کار رایگان. کت و شلوار اسامی تعدادی از اسقف ها و رهبران کلیسا که خانم مارتین می گوید یاری سوء استفاده و قاچاق انسان است.

وکیل آقای گارسیا نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه و نه کلیسا و مقامات.

خانم مارتین مدعی است که رهبران کلیسا شروع به آزار جنسی او در سن 12 سالگی زمانی که ساموئل جقوین Flores, آقای گارسیا پدر بود رهبر کلیسای شناخته شده به اعضا به عنوان رسول. او دستور برای انجام, وابسته به عشق شهوانی رقص برای آقای جقوین Flores, کت و شلوار مدعی و در طول رقص او را لمس است.

La Luz del Mundo یکی از بزرگترین سازمان های مذهبی در مکزیک است.

عکس: ulises رویز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“از سن 9, من آموخت…که روح ابدی وابسته جنسی خشنود La Luz del Mundo رسولان” خانم مارتین در حال حاضر 33 ساله گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. او گفت: اعضای خانواده او نیز مورد آزار جنسی توسط رهبران کلیسا.

تاسیس شده توسط آقای گارسیا جد تقریبا 100 سال پیش, La Luz del Mundo گسترش یافته و به ده ها کشور و ادعا می کند بیش از یک میلیون عضو در سراسر جهان. آن را دارای یک حضور قوی در جنوب کالیفرنیا که در آن خانم مارتین شدم.

به عنوان یک دختر 14 ساله در لس آنجلس, کت و شلوار مدعی او مجبور به کار برای کلیسا تصویری-تولید و عملیات آن اجرا شده توسط آقای گارسیا. او اغلب با او کار کرده و بیش از 40 ساعت در هفته بدون پرداخت کت و شلوار مدعی و دستور داده شد به قاچاق پول نقد به گوادالاخارا, مکزیک که در آن کلیسای مرکزی واقع شده است. در سن 16 سالگی آقای گارسیا شروع به سوء استفاده جنسی او, خانم مارتین وکلا گفت.

آقای گارسیا و دیگر رهبران کلیسا در ادامه به تلاش برای کنترل تقریبا تمام جنبه های خانم مارتین زندگی پس از او تبدیل به 18 کت و شلوار مدعی. آنها گفته تصمیم گرفت که در آن او می تواند حضور در دانشگاه و چه کسی او می تواند ازدواج کند. آقای گارسیا همچنین گفته می شود ادامه داد: یک رابطه جنسی با خانم مارتین, که گفت که او احساس قادر به نه گفتن به دلیل موقعیت خود را در کلیسا.

آقای جقوین فلرس درگذشت در سال 2014 و آقای گارسیا شد رسول برای کلیسا. یک سال بعد با توجه مدعی او دستور خانم مارتین برای پیوستن به او در گوادالاخارا. پس از او وارد شدند آقای گارسیا raped او در موارد متعدد کت و شلوار مدعی و دستور داد او را به کمک به پیدا کردن دیگر کودکان به عنوان جنسی بندگان به او. اعضای کلیسا ارائه شده فرزندان خود را به آقای گارسیا به جنسی بندگان کت و شلوار مدعی.

خانم مارتین و همسرش سعی در رها کردن خود از La Luz del Mundo در اکتبر سال 2016 او در کنفرانس مطبوعاتی گفت:. بر تلاش برای ترک آنها مورد آزار و اذیت و تهدید اعضای کلیسا آنلاین و در فرد کت و شلوار مدعی. کلیسا و مقامات او پیشنهاد یک و نیم میلیون مکزیک پزو ($27,000) اگر او موافق نیست به بحث در مورد وقت خود را در La Luz del Mundo, اما او این پیشنهاد را رد کرد خانم مارتین گفت.

نوشتن به ایان Lovett در Ian.Lovett@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

آموزش سئو