اتحادیه دموکرات مسیحی رئیس Annegret Kramp-Karrenbauer پله از موقعیت اما باقی خواهد ماند, آلمانی, وزیر دفاع.

عکس: filip خواننده/شاتر

برلین—آنگلا مرکل را دستچین به عنوان جانشین سر از آلمان در, محافظه کاران را رها کرده است او جاه طلبی برای تبدیل شدن به صدراعظم و گام خواهد شد به عنوان رهبر حزب با توجه به ارشد حزب عدالت.

خانم مرکل در سال 2018 با دقت طراحی شده او جانشینی و آماده راه برای او شاگرد Annegret Kramp-Karrenbauer برای تبدیل شدن به یک نامزد برای ریاست, اما برنامه ریزی شده بود خنثی توسط یک سری از انتخابات نشینی مقامات گفت.

خانم Kramp-Karrenbauer باقی خواهد ماند وزیر دفاع اما گفت: اتحادیه دموکرات مسیحی را اجرایی روز دوشنبه که او را از استعفا به عنوان حزب صندلی. این حرکت در زمان حزب با تعجب به گفته مقامات.

دست آورد در حال حاضر برای انتخاب یک صندلی جدید که به احتمال زیاد اجرا برای صدراعظم در سال آینده انتخابات مجلس است. خانم Kramp-Karrenbauer متعهد به کمک به مدیریت این فرایند قبل از او در مراحل پایین, آورد, مقامات گفت.

به طور منظم حزب کنوانسیون است که برنامه ریزی شده برای دسامبر اما رهبری این حزب می تواند در تماس با یک نشست فوق العاده برای انتخاب یک جانشین برای خانم Kramp-Karrenbauer که در ماه دسامبر سال 2018 است.

مرتبط

  • آلمانی Nativists رانندگی گوه مرکل در حزب محافظه کار (Feb. 6)

توسعه پس از CDU قانونگذاران نادیده خانم Kramp-Karrenbauer دستورات پیوست و نیروهای با nativist مخالفان پس از انتخابات در ایالت شرقی تورینگن.

این تصمیم باعث یک تحول و بحران در آورد. خانم Kramp-Karrenbauer انتقاد قرار گرفته بود به عنوان یک فقیر بحران مدیریت توسط کارشناسان و مقامات حزب که تقبیح او از دست دادن قدرت.

پس خانم Kramp-Karrenbauer انتخاب شد رئیس این CDU دچار یک سری دیگر انتخاباتی موانع کلیدی در آلمانی متحده است.

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de